לימוד איטלקית - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

לימוד איטלקית

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455

לימודי איטלקית – למי הם מתאימים ?

השפה האיטלקית היא מהמדוברות בעולם, דוברים אותה כ- 70 מיליון אנשים בשלושים מדינות, מקורה בשפה הלטינית והיא נחשבת לשפה הקרובה אליה ביותר. דוברי אנגלית לא מתקשים ללמוד איטלקית אך אם ברצונכם לעשות עסקים עם איטליה לא די בשפה האנגלית לשם כך משום שרוב תושבי איטליה אינם דוברי אנגלית.
לימודי איטלקית מתאימים לאנשים שרוצים לטייל באיטליה, לעשות עסקים באיטליה ולאנשים שרוצים ללמוד באיטליה.
יש למשל קורס איטלקית שמותאם לאנשים שרוצים להתקבל לאוניברסיטאות או לבתי ספר גבוהים באיטליה.
 

איזה מסגרות של לימודי איטלקית ישנן ומה לומדים במסגרתן ?

לימודי איטלקית ניתן כיום ללמוד בכמה מכללות ומוסדות בארץ ובכמה רמות לימוד, מכללות מסוימות למשל עובדות בשיתוף עם מוסדות ותקנים בחו"ל והן עומדות בדרישות המסגרת האירופאית להוראת שפות, מסגרת זו למשל קובעת כי קורס איטלקית יהיה בנויי מחמש רמות מיומנות לשונית מקורס רמה ראשונה למתחילים ועד קורס רמה חמישית עליונה.
הלימודים כוללים הקשבה, קריאה, הפקת קטע מדובר, הפקת טקסט כתוב, ניתוח טקסטים, הרכבת משפטים באיטלקית, שיחה באיטלקית, דיבור, תחביר, רכישת אוצר מילים ודרך ביטויים, מבנים דקדוקיים, בטחון עצמי בעת שיחה באיטלקית ועוד.
ישנם כיום מסגרות לימוד שמשלבות לימודי איטלקית יחד עם לימודי בישול איטלקי, לימודי יינות איטלקיים, לימודי אומנות איטלקית, לימודי קולנוע איטלקי ועוד. כמו כן ישנם קורסים שמותאמים במיוחד לעסקים בתחום לימודי השפה האיטלקית גם כן והם מתאימים לאנשים שרוצים לעבוד באיטליה או לעשות עסקים עם איטליה.
 

 

כיצד תבחרו מסגרת לימודי איטלקית ? 

לימוד איטלקית במוסד לימודים איכותי וברמה מותאמת הוא זה שיעשה את הצלחת מטרת הלימודים.

לימוד איטלקית ניתן לעשות באופן עצמאי או להירשם לקורס איטלקית. היתרונות של לימוד איטלקית במסגרת קורס איטלקית הם רבים: למידה נכונה של הדקדוק והגיית המילים, מסגרת לימודים הכוללת שיעורי בית ותרגול השומרת על מסגרת לימודים מסודרת, אפשרות לנהל שיחות בכיתה וללמוד מטעויות. לימוד איטלקית במסגרת קורס תוכלו ללמוד איטלקית בהתאם לרמה שלכם, מתחילים או מתקדמים. 

לימוד איטלקית ברמה המותאמת הוא קריטי, למשל : אם יש לכם איטלקית בסיסית אין צורך שתעשו קורס איטלקית למתחילים, כמו כן אם אתם מעוניינים בקורס איטלקית מתקדם שמתאים לאנשי עסקים מומלץ כי תלמדו איטלקית בסיסית אם אין לכם הידע הדרוש.
כדאי לערוך סקר שוק קצר באמצעות תשאול מכרים וחברים או באינטרנט, בררו על מוסדות לימוד של השפה האיטלקית, על רמת הלימודים, על משך הלימודים, על וותק המורים ומוניטין המוסדות.
רצוי לבחור כמה מוסדות לימוד בעלי שם בתחום ולבצע השוואת מחירים בניהם תוך השוואת חומר הלימוד, משך הלימודים והתאמת מסלול הלימודים לחייכם האישים.
 
לימודי איטלקית – לימודים מעשירים שניתן לשלב עם קורסים נוספים
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא לימוד איטלקית? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש לימוד איטלקית?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא לימוד איטלקית
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]