השוואת מחירים > קורסים ולימודים אקדמיים > לימוד שפות

לימוד שפות

בחרו באחד מהתחומים של לימוד שפות


קראו עוד על לימוד שפות


רובנו למדנו את השפה האנגלית בבית הספר, יש כאלה שלמדו גם צרפתית או ערבית, לרוב אנו ידועים את השפה האנגלית ברמה כלשהי, אך רובנו לא זוכרים את הצרפתית או ערבית, למעט מספר משפטים. לימודי שפות הינו לימוד מאתגר המאפשר לנו לדבר בשפה שזרה לנו, במהלך טיול בחו''ל, עבודה או שהות במדינה זרה, או ללמוד שפה לשם התחביב.

לימוד שפות יכול להכיל בין היתר לימוד סינית לשם עסקים בסין, לימוד ספרדית לאנשים שחזרו מטיול בדרום אמריקה ומעוניינים להמשיך ולהעמיק בשפה, או לימוד יפנית לאלו שחזרו מהמזרח. או ללמוד כל שפה שיבחרו כגון לימוד רוסית, לימוד ערבית, לימוד צרפתית ועוד. כיום ניתן ללמוד כל שפה ולהתחיל לדבר גם אם מדובר בלימוד יפנית, לימוד איטלקית או לימוד גרמנית.

לימוד שפה יכול לכלול גם שפה ששמעתם בבית, כגון לימוד גרמנית, או קורס פורטוגזית. לימוד שפות מתאים גם לאנשים העולים לארץ ומעוניינים ללמוד את העברית, לימוד עברית ניתן ללמוד באולפנים השונים או בבתי ספר המתמחים בתחום לימוד שפות.

ישנן שפות שקל ללמוד לעומתן שפות שקשה ללמוד אותם הן בשל מורכבות התחביר או השוני מהתחביר שאנו מכירים. לימוד איטלקית לרוב נחשב קלים המילים מתגלגלות בפה, בדומה לכך גם לימוד ספרדית. לעומתן לימוד סינית או לימוד יפנית נחשבים קשים יותר. עולים רבים יעידו כי לימוד עברית אף הוא קשה, עם זאת כל לימודי שפה דורשים השקעה של לימוד אוצר המילים ותרגול החומר.

לא רק למתחיליםלימוד שפות מתאים גם לאנשים שיש להם ידע בשפה מסוימת, אך אינם מרגישים בטוחים לדבר את השפה. רבים אומרים כי הם מבינים את השפה, אך לא מעיזים לדבר אותה. לימוד שפות כגון לימוד אנגלית לאנשים שלמדו את האנגלית אך מרגישים חוסר ביטחון לדבר את השפה מחשש שישמעו מגוחך או יעשו שגיאות.
כיום לימוד אנגלית הכרחי למקומות עבודה רבים בארץ, לכן לימוד אנגלית מתאים לאנשים הרוצים לשפר את מיומנות השפה ולהרגיש בטוחים לדבר אותה. לימוד שפות מאפשר לכם ללמוד בכיתה בהתאם לרמת הידע שלכם.

ללמוד בחו''לרבים מהישראלים מעוניינים ללמוד בחו''ל , בשל החוויה או לימודים בבית ספר יוקרתי. לימודי בחו''ל מחייבים לעבור בחינת TOFEL על מנת ללמוד את רמת הידע והמיומנות של המועמד בשפה האנגלית לפני רישום לאוניברסיטאות בחו''ל.
על מנת לעמוד בהצלחה בבחינה מומלץ לעבור קורס TOFEL. קורס TOFEL כולל תרגול החומר לבחינה ומבנה הבחינה.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות