לחצן מצוקה: השוואת מחירים בין מוקדים המספקים לחצני מצוקה
תפריט נגישות
לידים לעסקים

לחצני מצוקה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,706
קשישים רבים בוחרים להישאר בביתם, לרוב הם נמצאים בבית שעות רבות, גם שהבית הוא המקום הבטוח לנו, הוא מכיל סכנות רבות, נפילה, החלקה באמבטיה, נפילה מהמיטה או שאיננו מרגישים טוב וזקוקים לרופא. אנו כילדים דואגים להורינו, במקרה של נפילה או מחלה אנו רוצים לדעת בוודאות כי ברגע האמת נוכל לעזור להם. לחצני מצוקה הם למעשה הוודאות שלנו. לחצן מצוקה כצמיד או שרשרת המחובר אל הקשיש 24 שעות ביממה מאפשר ליצור קשר עם המוקד בשניות. לחצן מצוקה מעניק את הביטחון להורים כי ברגע של נפילה, מישהו בקו השני יהיה איתם בקשר ויזעיק את העזרה במידת הצורך.
 

לאן מקושרים לחצני מצוקה

לחצן מצוקה מחובר לקו הטלפון בבית המופעל על ידי לחצן מצוקה אלחוטי, כך שבכל מקום בבית ניתן ללחוץ על הלחצן המחייג ישירות למוקד. בעת נפילה בבית או מחלה ניתן ללחוץ על לחצן המצוקה הנמצא על הקשיש או בקרבתו ומחבר ישירות למוקד, לחצן המצוקה כולל מיקרופון המסוגל לשמוע את הקשיש בכל מקום מהבית ולדבר איתו.
 

בחירה של לחצני מצוקה 

חברות רבות מציעות לחצני מצוקה, חשוב לבדוק מהו סוג המכשיר, ישנם מכשירים הכוללים מספר חיוגים שונים, ויש פשוטים יותר הכוללים לחצן ידני הנמצא על הקשיש. חשוב לוודא כי השירות שניתן אכן אדיב ומסביר פנים. בדקו מהו הוותק של החברה וכמה מוקדנים נמצאים במוקד בכל שעות היום והלילה. מהו הנוהל במקרה שיש מצוקה, האם מתקשרים גם לבני המשפחה, האם יש לחברה אנשים המגיעים אל בית הקשיש במקרה הצורך וכדומה.
 

לחצני מצוקה - 24 שעות של הרגשה בטוחה

מוקד מצוקה מתאים גם לעסק או לגני ילדים, מאפשר ליצור קשר לעזרה ללא צורך לחייג למספר או להחזיק את השפופרת. לחצן מצוקה מגן עלינו 24 שעות ביממה, המוקד המאויש באנשים המאפשר ליצור קשר עם הלקוח או בני משפחה, להזעיק אמבולנס וכדומה.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא לחצני מצוקה? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש לחצני מצוקה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא לחצני מצוקה
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]