השוואת מחירים > חשמל ומחשבים > חימום וקירור הבית

חימום וקירור הבית

בחרו באחד מהתחומים של חימום וקירור הבית


קראו עוד על חימום וקירור הבית


ימי החורף הקרים או ימי הקיץ החמים מצריכים את השימוש במוצרי חימום וקירור הבית, שתמיד מעלים את השאלה כיצד לחמם או לקרר את הבית. יש המעדיפים לחמם את הבית באמצעות מזגנים ויש המעדיפים תנורים.

בעת בחירת חימום הבית יש לקחת בחשבון שיקולים שונים כגון נוחות, בטיחות, יעילות וחסכון בחשמל. כיום ניתן למצוא מגוון של תנורים, מפזרי חום, רדיאטורים וכדומה.

מזגנים מאפשרים לחמם את הבית בחורף ולקרר את הבית בקיץ. ניתן למצוא מזגנים עיליים עם אחד וחצי כוח ועד שלוש כוח ויותר, לרוב התקנת המזגן מצריכה טכנאי מזגנים. ניתן להתקין מזגן מפוצל בבית, המאפשר לשלוט על הטמפרטורה בכל חדר בנפרד. לצד המזגנים ניתן למצוא מגוון של מאווררים המקלים על החום ומתאימים לחדרים קטנים.

בימי החורף מומלץ לחמם חדרים קטנים בהם יש לחמם את החדר עם רדיאטורים. מפזרי חום מתאימים לחדרי אמבטיה או חדרים קטנים, עם זאת חשוב להקפיד על הוראות ההפעלה כגון להימנע מחסימת פתחי האוורור ולכבות את המפזר החום שיוצאים מהחדר.

תנורים חשמליים או על גז מחממים את החדר ביעילות, אך לפני קניית תנור מומלץ לבדוק את מקדם יעילות החום. משמעות הדבר היא היחס בין כמות האנרגיה המופעלת בעת השימוש בתנור לעומת כמות האנרגיה המתקבלת בעת הפעלת המכשיר, ככל שמקדם היעילות גבוה כך המכשיר חסכוני בחשמל. חושב להתאים את גודל התנור לגודל החלל אותו רוצים לחמם, כיוון החדר ורמת הבידוד של החדר. בשימוש של תנור גז יש לפתח חלון אוורור.

אתר Yes, Please! מאפשר לכם להשוות מחירים בין תנורים, מפזרי חום, רדיאטורים, מזגנים ומאווררים. המבטיח לכם קיץ קריר ונעים וחורף חמים.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות