תפריט נגישות

לידים לעסקים

הרמת גבות ומצח

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 מנתחים מובילים בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,049,846

הרמת מצח הוא ניתוח המקנה מראה צעיר לפנים. עם ההתבגרות לקראת גיל החמישים מתחילים להופיע קמטים עמוקים לאורך המצח, קו הגבות יורד המעניק לפנים מראה עייף וזועף.
 

הרמת מצח למראה צעיר ורענן 

ניתוח הרמת מצח כוללת ביטול חלקי של שרירי המצח הגורמים להעלמות של רוב הקמטים והעלאת הגבות המביא לפתיחת העיניים. ניתוח הרמת מצח יגרום למראה פנים צעיר ורענן.
ניתוח להרמת מצח לעיתים משולב עם ניתוח הרמת גבות או מתיחת פנים. ישנם מספר סוגים של ניתוח להרמת המצח, סוג הניתוח מותאם לכל מקרה, השיטה הקלאסית הוא חיתך בקו השיער לכל אורך המצח, מאוזן לאוזן. שיטה אחרת היא שיטה האנדוסקופיה הכולל מספר חתכים דרכם מחדירים מכשיר המפריד חלק מהשרירים וקפלי העור העודפים נעלמים עם הזמן. לקראת הניתוח יערך מפגש התייעצות עם הרופא המנתח, בפגישה ייבדק מצב הגופני של הפציינט, כגון תפקודי קרישת דם, לחץ דם, בדיקת תרופות שהפציינט לוקח וכדומה, אלו בדיקות הנעשות לקראת כל ניתוח שעוברים.
 

סיבוכים אפשריים בניתוח הרמת מצח

ניתוח הרמת מצח הינו ניתוח ככל ניתוח וגם הסיכונים הכרוכים בו דומים. סיבוכים כגון זיהום, דימום, צלקות העלולות להתרחב, חוסר תחושה במקום, איבוד עצב התנועה במצח או בצד אחד של המצח, ואי סימטריה בגובה הגבות. ישנם מקרים שניתן לתקן וחלק מהסיבוכים שלא ניתן לתקן חשוב לעבור עם הרופא על הציפיות מהניתוח והסיבוכים העלולים להיגרם.
 
מספר שעות לאחר הניתוח הרמת מצח ניתן להשתחרר הביתה. סימני הניתוח כגון נפיחות וחבורות ייעלמו לאחר מספר שבועות. מומלץ לנוח לפחות שבוע בבית לפני שחוזרים לעבודה. כמו כן מומלץ להימנע מפעילות מאומצת ויש להימנע מחשיפה לשמש למשך מספר שבועות.

 

רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא הרמת גבות ומצח? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הרמת גבות ומצח?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הרמת גבות ומצח
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]