תפריט נגישות

לידים לעסקים

הפקת תלושי שכר

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

השוואת מחירי הפקת תלושי שכר


הפקת תלושי שכר מדי חודש הינו חלק מכל חברה המעסיקה עובדים, לפי חוק הגנת השכר, משמעות החוק הינה כי כל מעסיק חייב לנהל פנקס שכר העבודה של עובדיו ולמסור אותו לעובדיו בכתב. שכר העובד כולל פירוט שעות העבודה, תשלומי ביטוח לאומי, מס הכנסה, הבראה ימי חופשה ועוד.
 

דרישות הפקת תלושי שכר

הפקת תלושי שכר דורשת מהמעביד לחשב שעות רגילות לצד שעות נוספות, לדאוג לתשלום ימי הבראה, חופשות ועוד, קיימות כיום תוכנות המבצעות חישובים אלו ,אך יש צורך לא פעם להעסיק חשב שכר במטרה לספק את המשכורת, תלושי השכר ולפעול בהתאם לתקנות הרבות של חוקי המיסוי בארץ.
 

הפקת תלושי שכר - החברות

חברות המספקות שירותי ניהול כספים מתמחות במתן שירותי הפקת תלוש שכר. הפקת תלושי משכורת מבטיחה כי החברה תפעל על פי הנדרש בחוק, העובדים מקבלים את כל הזכויות הסוציאליות המגיעות להם על פי חוק. המשמעות הינה כי החברה פועלת בהתאם לנדרש בחוק ואינה חשופה לתביעות מצד העובדים או הרשויות. מעבר לזאת הפקת תלוש משכורת על ידי חברה המתמחה בתחום תוכל לתרום לבעל העסק או החברה להתייעלות החברה.
בחברות ובעסקים רבים אין יכולת להעסיק חשב שכר מסיבות שונות. למעשה חשבי שכר הם מנהלי חשבונות מורשים העוברים בחינות בתחום השכר מטעם לשכת רואי החשבון. הפתרון של פניה לחברה חיצונית המספקת הפקת תלושי שכר, מבטיחה כי החברה תיהנה משרותיו של מנהל חשבונות המתמחה בתחום השכר המעודכן בחוקי העבודה השונים ובזכויות העובדים.
 

הפקת תלושי שכר - יעילות מירבית

הפקת תלושי שכר על ידי חברה המתמקצעת בכך, תבטיח כי העבדים יקבלו את תלושי המשכורת בזמן, החברה תדע להפיק דוחות שנתיים לעובדים כגון טופס 106. החברה תטפל במקרים של פיצויי פיטורין, פרישת עובדים, תאונות עבודה, מילואים ודמי לידה במידת הצורך. החברה תספק את הידע הנדרש בייעוץ דיני עבודה במידת הצורך.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הפקת תלושי שכר?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הפקת תלושי שכר

סגור

השוואת מחירי הפקת תלושי שכר