תפריט נגישות

לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,010,976
אולי תרצו לקרוא על...
  הדברת מכרסמים
 1. הדברת מכרסמים
 2. מי הם המכרסמים שמטרידים אותנו כל כך? איך נפטרים מהם ומתי מזמינים מדביר להדברת מכרסמים וחולדות
  הדברת נמלים
 3. הדברת נמלים
 4. הדברת נמלים בגינה או בבית יכולה להיות סיפור לא פשוט בכלל. הכנסו ללמוד איך להפטר מנמלים או נמלות אש על ידי הדברה פשוטה
 5. מדבירים
 6. מתי מזמינים מדביר לבית? ומה לעשות אחרי שהמדבירים מסיימים את מלאכתם?
סקר גולשים
 מהי התדירות הסבירה לדעתכם לביצוע הדברה?

כל שנה
כל שנתיים
כל פעם שמופיע מזיק בבית
אף פעם
שלח לצפיה בתוצאות >
ממוצע חוות דעת

ציון 4.7 מתוך 5 מבוסס על 16 ביקורות
0
אני נותנת לו ציון 5 בחרתי אותו בגלל שבהתחלה הוא היה הכי זול אחר כך הוא נאלץ להעלות את המחיר אבל עדיי...

על כח ספידי הדברות והרחקת יונים מאת עפרה גלעד

רשימת מדבירים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור הדברה
להצעת מחיר להדברה
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
כח ספידי הדברות והרחקת יונים
כח ספידי הדברות והרחקת יונים
11 המלצות
sos הדברות
sos הדברות
עסק זה טרם דורג

רוצים לדעת כמה עולה הדברה? לחצו על מחיר העסקה

לפניכם רשימת פניות גולשים ומחירי הסגירה אותם שילמו אחרי שביצעו השוואת מחירים באתר יס פליז. לחצו על חלון מחיר עסקה, מלאו שם וטלפון וקבלו הצעת מחיר הוגנת למגוון שרותי הדברה: • פרטי הבקשהמחיר
 • הדברת נמלים וג'וקים בדירת 4 חדרים
  300 ש''ח
 • הדברת נמלים וג'וקים מדירת 5 חדרים
  250 ש''ח
 • מעוניינת בהדברה ירוקה לדירת חמישה חדרים
  300 ש''ח
 • הדברה נגד עכבישים,צרצרים ונמלים. 4 חדרים וגינה.
  380 ש''ח
 • הדברה נגד קרציות בבית 3 חדרים כ-100 מטר. מדביר עם רשיון בלבד
  300 ש''ח
 • הדברה נגד פרעושים לדירת 4 חדרים
  220 ש''ח
 • הדברת חשופיות לגינה 30 מטר
  250 ש''ח
 • מחפש הדברה חקלאית נגד מלא ברחשים. רק במרפסת והעצים מסביב
  300 ש''ח
 • אני בהריון בחודש 9 לכן שלא יהיה דברים מסוכנים. צריכה הדברה דחופה ל-3 חדרים
  250 ש''ח
 • הדברה לדירת 6 חדרים
  450 ש''ח
 • הדברה מקצועית מטעם משרד הבריאות ללא ריחות רעילים. 4 חדרים.
  900 ש''ח
 • הדברת מטבח במשרד נגד נמליחם וג'וקים
  250 ש''ח
 • פיתרואידים הדברה ירוקה -אקולוגית משום שיש בעלי חיים בבית 2 חדרים
  300 ש''ח


השוואת הצעות מחיר בנושא הדברה


הדברת מזיקים היא לפעמים הדרך היחידה לסיים אחת ולתמיד עם החרקים המטרידים.
לפעמים לא ניתן לשלוט בהתפרצויות מזיקים רבים וכאן הוא הזמן הנכון לבצע הדברת מזיקים מקצועית, תחומי ההדברה הם רחבים ובין היתר יש הדברת חולדות, הדברת עטלפים, הדברת פרעושים ופשפשים, הדברת קרציות, הדברת נמלים, הדברת תיקנים, הדברת טרמיטים ונדלים, הדברת צרעות ודבורים, הדברת עכבישים, הדברת עשים ושממיות, הדברת חרקי קרדית ועוד.
 

סוגי הדברת מזיקים שיש כיום

ישנם הרבה סוגים של הדברת מזיקים והעיקריים ובניהם:

הדברה כימית, יש הדברה כימית ללא זרחן , זו שיטה חדשה יחסית בארץ, היא לא יעילה כמו הדברה עם זרחן אך השימוש בזרחן יצא מן החוק משום שהוא מסוכן ביותר לבני אדם.

הדברה ירוקה או הדברה אורגנית

לעיתים גם נקראת "הדברה אקולוגית". טיפול הנעשה בחומרים אורגניים שהינם חומרים טבעיים הידידותיים לסביבה ובטיחותיים. היא משתמשת בחומרים בעלי רמת רעילות נמוכה לבני אדם ולחיות מחמד. היא כוללת שימוש בחומרים שהתפרקותם גבוהה המונעת הצטברות של הרעלים באדמה ובמי התהום. היא מתאימה לכל סוג מזיק כגון יונים, תיקנים, נמלים, מכרסמים, זחלים ועוד. בעבר חשבו כי היא ירוקה פחות יעילה, אך כיום מחקרים מראים כי היא לא פחות יעילה מכל טיפול אחר.

יתרונות השיטה
מעבר לשמירה על איכות הסביבה והיתרון הבריאותי ההדברה האורגנית נוחה יותר מכל סוגי ההדברות האחרים. בטיפול רגיל אנו צריכים לפנות את הבית ולחכות שיתאוורר ולפני כן עלינו לאחסן את דברי האוכל מהחשש שיורעלו גם הם מהטיפול. לפני הדברה ירוקה אין צורך בכל ההכנות הללו.
 
טיפול ירוק הוא בעלה רמת רעילות נמוכה לכן היא לא גורמת לריח הרע שגורם טיפול כימי, זוהי גם הסיבה שניתן לחזור לאזור הטיפול מיד לאחר הריסוס. החומרים בהם משתמשים לא חודרים לאדמה ולמי התהום מפני שיכולת ההתפרקות שלה היא גבוהה ובכך נמנעת הרעלת מי התחום.
 
הטיפול מתאים לכל אחד המעוניין להרחיק מזיקים מסביבתו ובעיקר מתאימה לבתים בהם ישנם תינוקות וילדים קטנים, גם מהסיבה שאין צורך לפנות את מקום ההדברה לכמה שעות וגם כי הטיפול מאושר על ידי המשרד לאיכות הסביבה.
 
חסרונות השיטה

אפשר להגיד שכמו בתחום התרופות יש את התרופות הכימיות ואת האלטרנטיבות הטבעיות להם, גם כאן במקרה של הדברה אורגנית, היעילות של ההדברה נמוכה באופן יחסי להדברה כימית. כדי לא לפגוע בבני האדם ובחיות המחמד שבבית שלנו אנחנו משתמשים בשיטה שגם פחות פוגעת במזיקים.

הדברה אלקטרונית

טכנולוגיית הדברה אלקטרונית הייתה בשימוש וידועה כבר שנים רבות אך רק בשנים האחרונות השיטת תופסת תאוצה של ממש. רבים וטובים החליטו לחדול משיטות כימיות למנהן ולהתקדם לשיטות אלקטרונית.
 
למה דווקא הדברה אלקטרונית?
כי היא טובה לסביבה ואינה מסוכנת לבני אדם. בנוסף, ההדברה הכימית מפסיקה להיות יעילה כל כמה שנים מפני שהמזיקים מפתחים עמידות לרעלים. התוצאה היא שימוש בחומרים חזקים ורעילים יותר, מסוכנים לבריאות ולסביבה. הדברה אלקטרונית, לעומת זאת, היא פתרון ידידותי ויעיל למשך שנים רבות.
 
כיצד זה עובד
השיטה עובדת על שינוי התדרים הקוליים או האלקטרו מגנטיים של האיזור הבעייתי בבית או בכל מבנה אחרים. לבעלי החים חוש שמיעה ראייה וריח מפותחים יותר או פחות. בנוסף, חיות הן יצורים טריטוריאליים שאינם אוהבות חידושים. הטיפול משנה את תנאי הסביבה של המזיקים וגורמת להם לעזוב מרצונם החופשי.
 
הרחקת נמלים
במקרה של נמלים הטיפול יתמקד בשינוי השדה האלקטרומגנטי באיזור שבו מקננות הנמלים. נמלים הולכות על הקרקע בשיירה ומושפעות מהשדה האלקטרומגנטי של המבנה. שינוי השדה בכל תדר שהוא יגרום להן לעזוב.
 
נגד עכברים
במקרה של עכברים השיטה עובדת עם אולטרא סאונד. חוש השמיעה של עברים הוא מפותח ביותר והם מגיבים לקולות על מנת להתמצא בשטח. המכשיר משנה את התדרים וגום לבלבול וחוסר התמצאות אצך העכבר ובסופו של דבר לעזיבתו.
יחד עם זאת, לפני ואחרי הצבת מכשירי ההדברה יש לשמור שפחי האשפה יהיו סגורים והדשא מכוסח היטב. כל זאת על מנת לזרז את היעלמותם של עכברים.
 
נגד חולדות
במקרה של חולדות מדובר במכשיר המשחרר וויברציות לאוויר. החולד או החולד מפחדים מכל שינוי הכי קטן בסביבת החיים שלהם. זו הסיבה מדוע הצבת מלכודות לעולם לא תעזור במקרה של חולדות.
המכשיר משחרר וויברציות הגורמות לרעד ולפחד אצל החולדות ובסופו של דבר לנדידתן למקום אחר.
 
קניית מכשיר
ישנן מספר חברות המציעות מכשירי הדברה אלקטרוניים. במידה ואתם קונים אחד וודאו כי מגיע מדביר המסביר לכם בדיוק כיצד מבצעים הדברה יעילה.

יש מוצר שנקרא קטלן חשמלי, זו מנורה חשמלים שמושכת אליה חרקים וכשהם נוגעים בה הם מתחשמלים, השימוש במוצר הזה מומלץ לעסקים ולמוסדות.

מלכודות דבק

יעילות במיוחד כנגד תיקנית ועכברים, המלכודת מורכבת מפתיון ומדבק חזק, המזיקים נתפסים במלכודת ומתים.

הדברת מזיקים עם מלכודת קופסא יעילה במיוחד נגד חולדות, עכברים, יונים וזבובים, במלכודת זו יש רשת ופתיון וכשהמזיק נכנס לתוכה הוא נלכד.

הדברה ביולוגית

זוהי הדברה באמצעות בעלי חיים והיא נעשיית בכמה שיטות, שיטה אחת היא גידול של זכרים עקרים ופיזורם בשטח, דבר שמביא להזדווגות אך לא לרבייה, שיטה שנייה היא גידול אויב טורף ושיטה שלישית היא גידול גורמי מחלה שגורמים בסופו של דבר למוות, זו הדברת מזיקים בטוחה אך לעיתים יש סיכוי שהמזיקים יחזרו לכן מומלץ להישאר במעקב.

 
 • חובה - לפני ההזמנה רצוי שתבררו אם יש לו תעודת מדביר בתוקף
 

תשובות לשאלות נפוצות

 

מהי הדברה ירוקה?

טיפול המשתמש בחומרים פחות רעילים ויותר אורגניים במטרה לשמור על איכות הסביבה (ידוע גם כהדברה אורגנית).
 

מתי להזמין מדביר מקצועי?

כיום ישנם תרסיסים רבים ברשתות השיווק המסייעות לכם להילחם במזיקים השונים. ניתן להזמין מדביר מקצועי כאשר הכמות של המזיקים גדלה והריסוס שאתם מבצעים אינו משפיע.
 

כמה זמן לוקח התהליך?

תהליך ההדברה לוקח שעה עד שעתיים תלוי בגודל הבית, אך במקרים רבים יש להימנע מכניסה לבית במשך יממה לפחות. חשוב לבדוק לפני תחילת הטיפול את משך ההיעדרות מהבית.
 

האם יש לפנות את הארונות במטבח לקראת הטיפול?

יש לפנות את השיש, הכיור ואת הארונות שמתחת לכיור. יש להזיז את הרהיטים מקירות הבית על מנת לאפשר למדביר גישה. חשוב לבדוק עם המדביר לגבי הוראות לפני הטיפול ולאחריו, כגון אחסון המזון לפני ההדברה, שטיפת הבית, היעדרות מהבית וכדומה.
 

כמה זמן אסור לשטוף את הרצפה לאחר הטיפול?

הדבר תלוי בסוג הטיפול, ישנם מקרים ששטיפת הרצפה מביאה לסילוקו של החומר, לכן חשוב לבדוק עם המדביר על מועד וטכניקת שטיפת הבית לאחר סיום העבודה. לרוב אפשר להשתמש במטלית לחה לניגוב השיש והמקומות החשופים לריסוס ושטיפת הבית אפשרית רק לאחר שבועיים מיום הריסוס.
 

איך לבחור מדביר מומלץ?

בעת בחירת חברה שתדביר את הבית או החצר שלכם חשוב לוודא כי החברה עובדת באישור משרד הבריאות, ישנם חומרים שאסורים כיום, הזמנת מדביר שאינו מוסמך עלול לגרום נזק רב, זכרו מדובר בבריאות שלכם. בדקו וערכו השוואת מחירים בין החברות השונות, אל תחששו לשאול באילו חומרים מדובר ואם הם באישור משרד הבריאות.
 

כמה זמן יש אחריות על ההדברה שבוצעה בבית?

לרוב החברות נותנות אחריות על של בין שלושה חודשים לחצי שנה, חשוב לבדוק את נושא האחריות על לפני הזמנת המדביר.
 

יש לי כלבים וחתולים בבית איזו טיפול מתאים עבורי ?

במקרה שיש חיות מחמד בבית חשוב לברר לפני הזמנת המדביר על הנושא. בדקו באיזה חומר מדובר ולהיערך בהתאם. לרוב חומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות וכמות החומר אינה גורמת להרעלת החיות, לכן חשוב להזמין מדביר מקצועי.


אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא הדברה? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש הדברה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא הדברה

סגור

השוואת מחירי הדברה