בחרו באחד מהתחומים של דפוס


קראו עוד על דפוס


כל מה שרציתם לדעת על שירותי דפוס :


גם אם זה לא נראה לנו במבט ראשון שירות נחוץ ופופולארי במיוחד, שירותי דפוס הם אכן כאלו. כל בעל עסק יודע שבמוקדם או במאוחר הוא יעשה שימוש כל שהוא בשירותי דפוס. בתי דפוס מספקים שירותים רבים לעסקים ובניהם עסקים גדולים וקטנים. אנו יכולים לראות כי בתחום הפרסום הדפוס נחשב לכלי החזק ביותר של עסקים וזאת משום שכל עסק צריך לפרסם את עצמו בצורה כזו או אחרת. אנו מדברים על פרסום מקומי שכולל חלוקת פלאיירים של בעלי מקצוע או נותני שירות שונים, את העלונים והפלאיירים מחלקים ברחובות העיר, שמים אותם על מכוניות ובתיבות דואר.

אילו שירותים מספקים בתי דפוס ?


בתי דפוס מספקים כיום שירותים רבים. השירות הנפוץ ביותר הוא שירות דפוס בתחום בעלי מקצוע כאמור, אך ישנם שירותים רבים אחרים אותם הם מספקים. שירות נפוץ נוסף הוא שירות של הדפסת כרטיסי ביקור. למרות שהאינטרנט נכנס לחיינו מהר כל כך, כרטיסי ביקור הם עדיין הדרך הטובה ביותר להעביר לאדם אחר טלפון ופרטים כלליים ולכן כל בעל עסק שמכבד את עצמו יעשה לעצמו כרטיס ביקור.
בעלי מקצוע רבים מעדיפים כיום לעשות את כרטיס הביקור שלהם על גבי מגנט כיום וזאת משום שאנשים נוטים לאבד אותו פחות כאשר הוא מונח על גבי המקרר שלהם. פעמים רבות אנו יכולים לראות כי הנחת מגנט שכזה על דלתות אנשים גם כן מסייעת לפרסום בעל המקצוע. שירותים נוספים אותם ניתן לקבל בבתי דפוס הם שלטים, מדבקות, עלונים, חוברות, ספרים ושירותי כריכה. בית דפוס רציני יחזיק באנשי מקצוע מתחום העיצוב הגרפי וזאת כדי שיוכל לספק שירותים נוספים לבעלי המקצוע שמגיעים אליו.

איך בוחרים?


כמו בכל תחום אחר גם בתחום זה ישנם נותני שירות מקצועיים יותר ומעט פחות. יש לערוך השוואת מחירים בין נותני השירות השונים אך אסור לשכוח שמדובר בתחום רחב והתחרות בין נותני השירות היא רבה, לכן ערכו את השוואת המחירים תוך בחינת כמה נושאים.
הנושא הראשון אותו יש לבחון הוא נושא המקצועיות. כדי שתוכלו לבחון אותה לעומק תוכלו לבקש ולראות דוגמאות של עבודות דפוס אותן בית הדפוס ביצע. כל בית דפוס מציג בדרך כלל דוגמאות למוצרים אותם הוא מספק. בחנו האם המוצרים מודפסים כראוי, האם איכות הגרפיקה גבוהה והאם חומרי הגלם בהם נעשה שימוש הם איכותיים.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות