תפריט נגישות

לידים לעסקים

אינסטלטורים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 אינסטלטורים מובילים בתחום.

רוצים לדעת כמה עולה אינסטלטורים? לחצו על מחיר העסקה

לפניכם רשימת פניות גולשים ומחירי הסגירה אותם שילמו אחרי שביצעו השוואת מחירים באתר יס פליז. לחצו על חלון מחיר עסקה, מלאו שם וטלפון וקבלו הצעת מחיר הוגנת למגוון שרותי אינסטלטורים:  • פרטי הבקשהמחיר
  • פתיחת סתימה
    350 ש''ח
  • טיפול בנזילה
    200 ש''ח
  • טיפול בנזילה
    200 ש''ח


השוואת מחירי אינסטלטורים


בעיות אינסטלציה הן בעיות שלרוב יש קושי להתמודד איתם, ברז מטפטף, נזילה בשירותים, נזילה במדיח הכלים וסתימה של צינור בבניין הגורם לביוב לעלות, הן רק חלק מהביעות שאנו נתקלים בהם. אינסטלטורים יכולים לפתור את הבעיה.
 

חשיבות בבחירה של בעל מקצוע מקצועי

אינסטלטורים רבים יודעים לפתור בעיות פשוטות כגון נזילה בברז או בשירותים. עם זאת, בבעיות מורכבות החלפת צנרת ישנה, הנחת צנרת חדשה או החלפת הברזים בבית, חשוב לוודא כי בחרתם שרברב מוסמך לסוג העבודה שלכם. בדקו המלצות אצל חברים או שכנים.
 

כיצד לבצע השוואת מחירים

לפני הזמנת אינסטלטור מומלץ לבדוק הצעת מחיר שונות ממספר בעלי מקצוע, כך תוכלו להעריך את מחיר עלות התיקון. חשוב לספר את הבעיה המדויקת על מנת שהאינסטלטור ידע להעריך את עלות התיקון. לרוב בעיות פשוטות ניתן יהיה לקבל הצעת מחיר בטלפון. לפני הזמנת האינסטלטור שאלו על המומחיות שלו, הניסיון שלו בתחום. בדקו שיש ביטוח, במידה והוא עובד ללא ביטוח בביתכם ויקרה לו משהו בסופו של דבר יהווה לכם את הבעיה. אם מדובר בעבודה מורכבת או בעובדים נוספים וודאו כי האינטסלטור נמצא במקום ולעובדים יש את הניסיון המתאים בטיפול הבעיה.
 

מה נברר בטלפון עוד בטרם בחרנו את בעל המקצוע עבורנו

כולם יודעים בטלפון להיות מומחים ומבינים, חשוב לפני הזמנת האינסטלטור לוודא את מועד תחילת העבודה ויותר חשוב את סופה, במיוחד שמדובר בהנחת צנרת או בהחלפת צנרת. לוודא כי יש אחריות על התיקון. תשלום התיקון יעשה בסוף העבודה, במיוחד עם מדובר בעבודה מורכבת וארוכה, ישנם אינסטלטורים שיתחילו את העבודה אך לא בהכרח יסיימו אותה, אם רוב הכסף הועבר אליהם בתחילת העבודה.

רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש אינסטלטורים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא אינסטלטורים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]