רמקולים - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

רמקולים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חנויות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,706
רמקולים הם המרכיב הקריטי ביותר אשר קובע את איכות הצליל הכללית הנובעת ממערכת הסטריאו. לכן, לפני שמחליטים אילו רמקולים לרכוש, חשוב להתייחס לגורמים הבאים:
 

רמקולים- הקול קובע

ממש כמו אוכל, מכוניות או יין, איכות של סאונד היא טעם אישי, וכאשר מדובר באיכות קול, אין דבר כזה סתם "הכי טוב", אלא, יש "הכי טוב בשבילי". כאשר אתם קונים רמקולים, חשוב לבקש ולהאזין באמצעותם לשיר אהוב. סמכו על תחושת הבטן שלכם, ובדקו האם החוויה שאתם עוברים בעת האזנה למוזיקה, היא חוויה חיובית ומרגשת, או שמא, אין היא משפיעה עליכם כלל. בעקרון, רמקולים בעלי איכות סאונד טובה, הם רמקולים אשר אתם מסוגלים להאזין להם למשך זמן ארוך, וליהנות.
 

רמקולים- רכבי שטח

ישנם שני סוגים עיקריים של רמקולים: רמקולים הממוקמים על הרצפה, ורמקולים המוצבים על הקירות. הרמקולים הפופולאריים יותר הם רמקולים המוצבים על הקיר. רמקולים אלו לוקחים פחות מקום, ולרוב, הם מפיקים צליל טוב יותר. בחירת רמקולים נכונה, היא כזו המבוססת על העדפה אישית. יש כאלו שיעדיפו רמקולים קטנים אותם מצמידים לקיר, וישנם כאלו אשר יעדיפו שלא ליצור חורים בקיר, למשל, ולכן, יעדיפו רמקולים עומדים. בכל מקרה, ניתן לשלב בין שני הסוגים.
 

התאמת רמקולים לרסיבר

באופן כללי, בכדי ליהנות מביצועים טובים, מומלץ לרכוש רמקולים לפני שרוכשים את הרסיבר, ולהתאים אותו אליהם. אם רכשתם כבר רסיבר או שיש ברשותכם אחד, כדאי לגשת עם המפרט שלו לחנות האלקטרוניקה ולרכוש רמקולים בהתאם לצריכת החשמל הנדרשת במפרט.
 

במקרה של רמקולים- חשוב להסתכל בקנקן

כמו הגורמים הקודמים, גם בעניין המראה החיצוני, רמקולים יש לבחור לפי טעם אישי. ההבדל בין הרמקולים מתבטא בצבעים השונים, בצורה ובגודל. ישנם רמקולים שחורים, וישנם חומים או משולבי צבעים, ישנם רמקולים מלבניים, וישנם כאלו מעוגלים או בעלי צורה ייחודית אחרת, ישנם רמקולים גבוהים, רמקולים קטנים, ורמקולים עבים במיוחד. את מראה הרמקולים מומלץ להתאים למראה החדר ולמראה החיצוני של מערכת הסטריאו.
 
לאחר שלקחתם גורמים אלו בחשבון, ביצעתם השוואת מחירים בצורה נבונה, בחרתם רמקולים איכותיים, שילמתם והגעתם הביתה, זה הזמן להתקין את הרמקולים במקומם המיועד, ולהתחיל ליהנות מחוויה מעוררת חושים.
 

רוצים לדעת איך ממקמים רמקולים בצורה נכונה?

שימו לב. על מנת ליהנות מחוויה מקיפה, יש למקם רמקולים באופן מושכל ברחבי החדר: יש להקפיד כי אלו יוצבו במרחק ניכר מהקירות האחוריים והצדדיים של החדר, לפי הכלל הבא: ככל שלרמקול יחידת באס גדולה יותר, כך המרחק מן הקיר צריך להיות גדול בהתאם. את הרמקולים יש להציב כשפניהם פונות למרכז החדר, ומומלץ להציבם כך שלא יהיו רחוקים מדי האחד מהשני. חשוב לדעת כי רמקולים אשר אינם מוצבים נכונה, עלולים ליצור הדים בחדר, ולכן, למרות שיש קווים מנחים, אל תהססו להתנסות עם מיקום הרמקולים בעצמכם, עד שאתם מרגישים שהגעת לרמת השמע הרצויה לכם.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא רמקולים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש רמקולים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא רמקולים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]