השוואת מחירים > בעלי מקצוע > אמנים > קוסמים

קוסמים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 קוסמים מומלצים באיזורכם.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,153

אחד הדברים שמרהיבים אותנו מאז שאנחנו ילדים זה קסמים. אותם אחיזות עיניים ואשליות אשר מבוצעות על ידי בן אנוש מכניסות אותנו לסחרור מחשבתי. איך הוא ניסר את הבחורה ??
 
כולנו יודעים שלא מגלים איך עושים קסם טוב אבל גם אם אנחנו ההורים כבר יודעים איך בדיוק הוא ניסר את הבחורה ואיך בדיוק הוא הוציא את היונה מהכובע, הילדים שלנו התמימים עוד לא יודעים ולכן ישמחו לפגוש בכל הזדמנות קוסם טוב.
 
אז חוגגים יום הולדת לילד או לילדה ? החל מגיל 4 ניתן להזמין קוסמים ליום ההולדת שיבצעו קסמים שמתאימים לגיל הילדים. כמובן שלגילאי 4 לא ינסרו בחורות אלא יבוצעו יותר קסמים של שליפת שפן מהכובע, החבאה והחזרה של חפצים ועוד.
 
אך מופע קסמים הוא לא לילדים בלבד. מעבר למופעי על חושי יש מופעי קסמים גם למבוגרים, מופעים שיכולים להיות מלווים בבדיחות והומור למבוגרים.
 

איך בוחרים קוסם לאירוע ?

רוב הקוסמים מופיעים בפני ילדים ומבוגרים כאחד אך במידה וזה חשוב לכם תוכלו לבחור קוסם שמופיע רק עבור מבוגרים או רק עבור ילדים בתלות באירוע.
 
אחרי שבחרתם, כיום מאוד פשוט להכנס לאתר של הקוסם או אפילו לחפש סרטונים מהופעות קודמות של הקוסם כך שלפני שבכלל דיברתם עם ממליצים של הקוסם (דבר חשוב מאוד בפני עצמו) תוכלו לצפות בקטעים ממופעים קודמים כדי לבדוק האם בכלל אתם מתחברים לקוסם או האם הוא יתחבר לילדים במסיבת יום ההולדת.
 
חשוב לתאר בפני הקוסם בדיוק את הסיטואציה אליה הוא יוזמן מבחינת המקום, כמות האורחים, הגילאים ועוד ולסכם איתו את סגנון המופע.
אם מדובר ביום הולדת של ילדה בת 3 אין זה יהיה מן המקובל להזמין קוסם שיבצע פעלולים שקשורים בחיתוכים או בפגיעה דמיונית כל שהיא באדם אחר, ילדים כל כך קטנים לא מבינים שמדובר בתעתועי עיניים והדבר יכול להטריד אותם בלשון המעטה.
 
באותה המידה אם מדובר בילד בן 9 אין שום צורך בקוסם שיבצע טריקים פשוטים וכאן באמת יש צורך בקוסם שידע להדהים אותם הטריקים מסוכנים לכאורה ובפעלולים ייחודיים.
 
ניתן להזמין קוסם גם לימי הולדת של אנשים מבוגרים, זו יכולה להיות חוויה מהנה, מצחיקה ומקרבת אם היא מבוצעת כשורה, ניתן למשל לצרף את בעל השמחה לפעלולים השונים, לשתף את הקהל ולהכניס תכנים שמיועדים למבוגרים.
 
אז שיהיה מופע מהנה!

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אולי תרצו לקרוא על...

כל מה שצריך לדעת על הזמנת להטוטן לאירוע

כל מה שצריך לדעת על הזמנת להטוטן לאירוע

חושבים שקוסם ישעמם אתכם באירוע שלכם? הזמינו להטוטן במקום! להטוטי אש, הליכה על חבל ועוד הם חלק קטן מהלהטוטים שיוכל לעשות להטוטן באירוע שלכם.

כיצד תבחרו קוסם ליום הולדת?

כיצד תבחרו קוסם ליום הולדת?

איך בוחרים קוסם ליום הולדת? האם קיים קוסם למבוגרים? מה העלויות? אברה קדברה ומתחילים!

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות