ציוד הגברה - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

ציוד הגברה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חנויות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,706
ציוד הגברה מיועד לאירועים של מספר רב של משתתפים. ציוד ההגברה נועד לתת מענה של איכות קול של ארגון ערב או הפקת מוזיקה ברמת עוצמה גבוה ובאיכות טובה. ציוד ההגברה כולל מערכת הגברה שכוללת רמקולים, מגבר ומיקסר.
 
ציוד הגברה למסיבה קטנה יכול לכלול מספר קטן של רמקולים, מיקסר יחד עם מגבר בעוצמה של עד 400 וואט. לעומת מסיבות גדולות שיש צורך במספר רב של רמקולים יחד עם ציוד כגון קרוסאובר, רמקולים סאבים ורמקולים טופים. סאבים הוא מכשיר המפיק תדרים נמוכים במערכת ההגברה, טופים רמקולים המייצרים תדרים גבוהים ועוזר בהעברת סאונד מדויק יותר. וקרוסאובר הוא מכשיר המפריד בין צלילים גבוהים לבין הצלילים הנמוכים. הקראוסבר מתאים כאשר יש מספר גדול של רמקולים ולמעשה עוזר בהפקת סאונד איכותי יותר.
 
מערכת הגברה למסיבות גדולות יכולה לכלול ציוד לתקליטנים, ומעבר לחשיבותם של איכות הרמקולים ומספרם, ישנו ציוד נוסף המהווה כחלק של מערכת ההגברה. ציוד לתקליטנים כולל כלים כגון קרוסאובר, פלטת DJ, קומפקטים, אוזניות ועוד.
 
ציוד הגברה יכול להיות יעיל ונוח לשימוש אם יודעים להתאים אותו לסוג האירוע, ולרמת התפעול של המכשירים. הקרנת סרט או דיבור במיקרופונים מצריך התארגנות שונה של ציוד הגברה, מהפקת מסיבה הדורשת ציוד לתקליטנים, עם מספר רמקולים רב, דגש על עוצמת הקול ואיכותו. מגבר איכותי ומיקסר. וכמובן שמומלץ לעשות ניסוי כלים לפני האירוע.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא ציוד הגברה? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש ציוד הגברה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא ציוד הגברה
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]