תפריט נגישות

לידים לעסקים

תקרות אקוסטיות

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

תקרה אקוסטית היא סוג של חיפוי לתקרת חדר מחומר קל ורך, היא משמשת לבידוד טמפרטורה, למניעת החזרי אור, למניעת החזרי גלי קול ממשטחים קשיחים (כמו משטחי בטון) גם ליופי.
 

מהן תקרות אקוסטיות ולמה הן משמשות ?

כיום אנו נחשפים לרעשים רבים בבית הפרטי שלנו וגם בעסקים, אלה יכולים להיות רעשים של מכוניות, מטוסים, גינות ציבוריות ועוד. מקובל לחשוב כי תקרות אקוסטיות שמים רק באולפני הקלטות והיכן אך הדבר לא נכון. מן הסתם באולפני הקלטות יש צורך באקוסטיקה גבוהה במיוחד אך תקרות אקוסטיות ניתן לראות כיום בבתים פרטיים רבים בכדי לבודד רעשים וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר.
תקרה אקוסטית מתאימה למעשה לכל מבנה וכל מטרתה היא שיפור האקוסטיקה והבידוד מפני חום ורעשים, ההמלצה היא לבנות תקרות אקוסטיות כאשר אתם סבלים מרעשים של השכנים, של גינה ציבורית או כביש ראשי, רחוב סואן וכדומה.
באיזה חומרים משתמשים לבידוד כאשר בונים תקרות אקוסטיות ?
 

החומרים המשמשים לבידוד תקרות אקוסטיות הם :

  • ספוג מלמין הוא בעל רמת ספיגת רעשים גבוהה במיוחד, הוא חסין בפני אש וניתן לראות כי הוא משמש אולמות תיאטרון, מתקני ספורט, חדרי מחשבים, מפעלים ואולפני הקלטות.
  • צמר סלעים הוא חומר עשוי בזלת וסלעים מינראליים ומטרתו לבודד חום ורעש, הוא מגיע בצורת לוחות או מזרנים והוא יכול לשמש גם כחומר בידוד לגנרטורים וצנרת חמה.
  • יריעות חוסם רעש הן להפחתת רעשים בתוך בניינים, הן ניתנות לריתוך ונוחות להשמה ולכן משתמשים בהם גם במסילות רכבת פעמים רבות.
  • צמר זכוכית הוא חומר בידוד מסיבי פיברגלאס, הוא משמש כחומד בידוד לגגות, מחיצות גבס וגם תקרות אקוסטיות.

 

מה חשוב לדעת על בחירת נותן שירות של תקרות אקוסטיות? 

בעת בחירת תקרות אקוסטיות יש לשים דגש של איכות החומר, סוגו, ההתקנה והגימור.
הצעות המחיר משתנות בהתאם לפרמטרים אלו ולכן יש צורך לעשת השוואת מחירים מושכלת, יש לבדוק מהם החומרים, מהי איכות עבודתו של נותן השירות, האם ההתקנה מתבצעת כשורה והאם רמת הגימור היא גבוהה.
בניית תקרה אקוסטית היא לא עניין של מה בכך לכן שכרו שירות של אדם בקיא ומקצוען בתחום, אין טעם כי תשקיעו מאמצים וכסף על אדם שרק חושב שהוא יודע את עבודתו.
תקרות אקוסטיות מהוות פיתרון שמספק גם איכות חיים וגם הגנה

 

רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש תקרות אקוסטיות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא תקרות אקוסטיות
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]