תוכנית שותפים - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

תוכנית שותפים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,706

רשימת עסקים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור תוכנית שותפים
להצעת מחיר לתוכנית שותפים
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*

השוואת מחירי תוכנית שותפים


המשווקים שנכנסים אל תוכנית שותפים מרוויחים!

כבעלים של אתר מסוג מסוים, בוודאי ידוע לכם שהאתר עצמו הוא פלטפורמה שיווקית נהדרת. תמיד חשבתם, שאם תצליחו למשוך מפרסמים שונים אל האתר, תוכלו מן הסתם להרוויח כסף על הפרסום. מצד שני - אתם תוהים איך אפשר לפנות למפרסמים האלה, ואיך בכלל יוצרים מבחינה טכנית תשתית פרסומית בתוך האתר, איך אתם מבטיחים שהכסף יגיע אליכם בזמן, ואיך אפשר ליצור הבנה ביניכם לבין המפרסם. לכן, מומלץ שתהפכו לשותפים, בתוך תוכנית מיוחדת אשר נקראת תוכנית שותפים, וכך תוכלו להפוך את האתר שלכם לפלטפורמה שיווקית - ולהרוויח כסף!
 

מסדירים את היחסים עם תוכנית שותפים

הרעיון מאחורי תוכנית שותפים, הוא בכך שבעלי האתרים המשווקים, מצטרפים למעשה אל התוכנית בחינם - הם עצמם לא צריכים לשלם כסף, והם מרוויחים מהפיכת האתר שלהם לפלטפורמה. החברות עצמן שמתווכות בתהליך של תוכנית שותפים, דורשות את העמלה דווקא מהמפרסמים - ולא מהמשווקים. באופן עקרוני, המפרסם ישלם לכם בהתאם למספר ההקלקות שהוא קיבל מהאתר שלכם - ככל שהאתר שלכם הוא פופולרי יותר, כך מן הסתם הפרסומות שלו יצודו את תשומת הלב של קהל רחב יותר, הם ילחצו - ואתם תרוויחו עבור כל לחיצה! על מנת שתמיד תדעו בדיוק כמה כסף מגיע לכם, תוכלו לעשות שימוש במערכת של החברה המתווכת, שתראה לכם בדיוק כמה הקלקות היו על הבאנרים השונים - וכך בהתאם תחשב כמה כסף מגיע לכם.
בצורה כזו, אתם תמיד תקבלו כסף דרך תוכנית שותפים, שכן המפרסם מחויב מולכם בחוזה, ויש גם חברה נוספת שדואגת לנטר ולבקר את התהליך כולו, והיא חברה אובייקטיבית ובלתי תלויה. כמובן שדרך חברת התיווך אתם יכולים לעקוב אחרי התשלומים, אשר מספר מפרסמים חייבים לכם, ולמדוד עד כמה רמת הפרסום היא אפקטיבית.
 
חשוב לציין, שיש פלטפורמות נוספות של פרסום מדיד, שדרכו אתם יכולים להרוויח בתהליך של תוכנית שותפים. לדוגמה, אתם יכולים לגבות עמלה נוספת מהמפרסם, במידה והקישור שהוביל לאתר שלו לא רק נלחץ - אלא אף הוביל לפעולה נוספת כמו יצירת קשר עם המפרסם או רכישת מוצר של המפרסם. במצב כזה ברור שבתור המשווקים מגיע לכם לקבל עמלה נוספת - שכן ההתאמה בין האתר שלכם לבין הפרסומת הייתה ממש מושלמת. הפלטפורמות אם כן הן מגוונות למדי, ומאפשרות לכם להרוויח כסף ממספר מקורות פרסום שונים.

 


אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא תוכנית שותפים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש תוכנית שותפים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא תוכנית שותפים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]