תואר בפסיכולוגיה - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

תואר בפסיכולוגיה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,706

מה כוללים לימודים של תואר בפסיכולוגיה ולמי הם מתאימים ?

פסיכולוגיה מתמקדת בהבנת ההתנהגות של בני אדם וחיות, זה מקצוע מרתק במיוחד בו נלמדים מגוון רחב של נושאים ואפשרויות ההתקדמות והתעסוקה הן רבות במיוחד, הלימודים מתאימים לכל מי שרוצה לעסוק בבעיות שיש לבני אדם, לסייע להם ולהיות לעזרה, זה מקצוע שמתאים לאנשים שאוהבים להקשיב ולעזור, אנשים עם סבלנות ויכולת ראייה של הדברים ללא שיפוט.
 
בתואר בפסיכולוגיה נלמדים התחומים הבאים : פסיכולוגיה ארגונית תעסוקתית שעוסקת בייעוץ תכנון ויישום בארגונים, פסיכולוגיה התפתחותית שעוסקת בהבנת האדם לאורך חייו והשפעת הילדות שלו על חייו, פסיכולוגיה קלינית שעוסקת באבחון וסיוע לאנשים שסובלים מבעיות התנהגותיות ומקשיים אישיים ופסיכולוגיה שיקומית שעוסקת בטיפול ואבחון אנשים עם מוגבלויות גופניות, נפשיות, חברתיות, שכליות וכדומה.
 

מהם כיווני ההתפתחות לאחר סיום תואר בפסיכולוגיה ?

בוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה יכולים להמשיך במסלולים מיוחדים כמו לימודים של תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, לימודי תעודה למקצועות תרפיה כמו טיפול באומנות וכדומה, לימודים לתואר שני בחינוך במסלול ייעוץ חינוכי, לימודי תעודה להנחיית קבוצות וטיפול קבוצתית ועוד, תואר ראשון בפסיכולוגיה לא מאפשר לעבוד כפסיכולוג, מסלול הלימודים הוא לשם הקניית ידע בסיסי בפסיכולוגיה.
 
תואר שני בפסיכולוגיה הוא זה שמעניק את האפשרות לעסוק בצורה מקצועית בטיפול וייעוץ, תחומי ההתמחות לתואר שני בפסיכולוגיה הם פסיכולוגיה קלינית ופסיכולוגיה קלינית של הילד, פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה חברתית, פסיכו ביולוגיה ונוירו פסיכולוגיה.
 
משך הלימודים לתואר שני הם שנתיים ושנתיים התמחות, כיווני ההתפתחות לאחר סיום התואר השני הם תואר ראשון ושני במשפטים, תואר ראשון ושני בתקשורת ותואר שלישי בפסיכולוגיה.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא תואר בפסיכולוגיה? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש תואר בפסיכולוגיה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא תואר בפסיכולוגיה
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]