השוואת מחירים > קורסים ולימודים אקדמיים > לימודי תואר > תואר בפסיכולוגיה

תואר בפסיכולוגיה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,127

מה כוללים לימודים של תואר בפסיכולוגיה ולמי הם מתאימים ?

פסיכולוגיה מתמקדת בהבנת ההתנהגות של בני אדם וחיות, זה מקצוע מרתק במיוחד בו נלמדים מגוון רחב של נושאים ואפשרויות ההתקדמות והתעסוקה הן רבות במיוחד, הלימודים מתאימים לכל מי שרוצה לעסוק בבעיות שיש לבני אדם, לסייע להם ולהיות לעזרה, זה מקצוע שמתאים לאנשים שאוהבים להקשיב ולעזור, אנשים עם סבלנות ויכולת ראייה של הדברים ללא שיפוט.
 
בתואר בפסיכולוגיה נלמדים התחומים הבאים : פסיכולוגיה ארגונית תעסוקתית שעוסקת בייעוץ תכנון ויישום בארגונים, פסיכולוגיה התפתחותית שעוסקת בהבנת האדם לאורך חייו והשפעת הילדות שלו על חייו, פסיכולוגיה קלינית שעוסקת באבחון וסיוע לאנשים שסובלים מבעיות התנהגותיות ומקשיים אישיים ופסיכולוגיה שיקומית שעוסקת בטיפול ואבחון אנשים עם מוגבלויות גופניות, נפשיות, חברתיות, שכליות וכדומה.
 

מהם כיווני ההתפתחות לאחר סיום תואר בפסיכולוגיה ?

בוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה יכולים להמשיך במסלולים מיוחדים כמו לימודים של תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, לימודי תעודה למקצועות תרפיה כמו טיפול באומנות וכדומה, לימודים לתואר שני בחינוך במסלול ייעוץ חינוכי, לימודי תעודה להנחיית קבוצות וטיפול קבוצתית ועוד, תואר ראשון בפסיכולוגיה לא מאפשר לעבוד כפסיכולוג, מסלול הלימודים הוא לשם הקניית ידע בסיסי בפסיכולוגיה.
 
תואר שני בפסיכולוגיה הוא זה שמעניק את האפשרות לעסוק בצורה מקצועית בטיפול וייעוץ, תחומי ההתמחות לתואר שני בפסיכולוגיה הם פסיכולוגיה קלינית ופסיכולוגיה קלינית של הילד, פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה חברתית, פסיכו ביולוגיה ונוירו פסיכולוגיה.
 
משך הלימודים לתואר שני הם שנתיים ושנתיים התמחות, כיווני ההתפתחות לאחר סיום התואר השני הם תואר ראשון ושני במשפטים, תואר ראשון ושני בתקשורת ותואר שלישי בפסיכולוגיה.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות