השוואת מחירים > חשמל ומחשבים > שירותי מחשוב

שירותי מחשוב

בחרו באחד מהתחומים של שירותי מחשוב


קראו עוד על שירותי מחשוב


המחשב הפך חלק חשוב מחיינו, אנו עובדים עם המחשב, רוב התקשורת שלנו מבוצעת דרך המחשב, אנו כותבים עבודות או שומרים את התמונות במחשב, עם זאת לא פעם המחשב מתקלקל ואנו זקוקים לתיקון המחשב חברות אחזקה ושירות ידאגו להחזיר את המחשב לעבודה, לצד אלו ניתן למצוא חברות המתמחות בשירותי שחזור מידע. שחזור מידע מאפשר לעלות מידע גם מכוננים קשיחים שנהרסו או מחשבים שכל המערכת נפלה ובתיקון רגיל לא ניתן היה לשחזר את החומר שהיה בכונן הקשיח. שחזור מידע של נתונים או קבצים ניתן גם לשחזר מדיסק און קי.

שירותי מחשוב כבשו את הבתים, אך גם את העסקים, חברות רבות מנהלות את העסק באמצעות המחשב, תוכנות מיוחדות המאפשרות לערוך מעקב אחר כניסת הסחורות לחברה ויציאת סחורות, ניהול המלאי, הנהלת חשבונות, תקשורת עם עובדי החברה ומגוון של פעולות נוספות המבוצעות ונשמרות במחשבי החברה. חלק חשוב בתחום שירותי מחשוב לעסקים הוא לאבטח את המידע הנמצא במחשב, אבטחת מידע יבטיח כי המידע לא יגיע לידיים הלא נכונות.

בחברות רבות ניתן למצוא חומר רב הנמצא על המחשבים, שירותי גיבוי יבטיחו כי המידע במחשבים יעודכן מדי מספר ימים וישמר. שירותי גיבוי און ליין מבטיח כי הגיבוי נעשה 24 שעות ביממה, הגיבוי נעשה באמצעות האינטרנט, המאפשר גישה נוחה למידע שנשמר. לצד אלו חברות רבות מציעות אחזקה ושירות לחברות שמידע רב נשמר במחשבים, חיבור המחשב לרשת אחת או אחזקת המחשבים באופן קבוע דורשת החזקת איש מחשבים בחברה, חברות רבות פונות לחברות אחזקה ושירות המעניקות שירותי תחזוקה לחברה בעת הצורך.

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות