תפריט נגישות

הצטרפות לבתי עסק
השוואת מחירים > בעלי מקצוע > אמנים > שירה בציבור > מאמרים > בחירת שירים לשירה בציבור

בחירת שירים לשירה בציבור 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
853,139
למאמרים בנושא שירה בציבור
ערבי שירה בציבור
ערבי שירה בציבור
ערבי שירה בציבור עם שירי ארץ ישראל, הינו מנהג נפוץ בארץ. בדומה לריקודי עם, הנוהג עוטף קהל ...
סקר גולשים
 לפי מה תבחר מפעיל שירה בציבור ?

לפי הכרות והמלצות
לפי מחיר
לפי התרשמות מאתר האינטרנט שלו
לפי מבחר שירים וסגנון
שלח לצפיה בתוצאות >
ערב שירה בציבור מתאים לכל אירוע, ערב גיבוש של העובדים, לחגוג יום הולדת ועוד.  בעבר היה נהוג לשבת סביב המדורה ולשיר שירים. בתקופה מאוחרת יותר חילקו שירונים לחברים על מנת שיקל עליהם לשיר יחד, בהמשך הפך הדבר למקרן שקופיות שהציג את מילות השיר לטובת אלו שלא זכרו את המילים.
 
לאחרונה ערבי שירה בציבור חזרו לתודעה והפכו למבוקשים בקרב צעירים רבים, הרעיון הוא אותו רעיון, שירים המוקרנים על הקיר וכולם שרים יחדיו, אך הפעם השירים המככבים הם פחות שירי ארץ ישראל  ויותר שירים עכשוויים שכולם אוהבים לשיר. החל משירי הפלמ"ח ועד שירים של מצעד הלהיטים.
 
ערב שירה בציבור הוא ערב שהמטרה היא שכולם ישתתפו בו ולא  פעם צריך לקלוע לטעם של האורחים. יש שיעדיפו שירים של ארץ ישראל הישנה והטובה, ישי שיעדיפו שירים מזרחיים ויש שיעדיפו שירי רוק.
 

בחירת השירים – איך מתחילים

תכנון הערב דורש לבדוק השכרת מגבר, רמקולים, מקרן ושירים או לפנות לאחת מחברות ההפקה שתספק לכם את הציוד. בחירת השירים הוא חלק משמעותי בהצלחת הערב. אם תצליחו לפגוע לטעמם של האורחים, תקבלו ערב מהנה שכולם משתתפים, בו גם הביישנים שבניהם, אנשים ירקדו ואף יבקשו לעלות לבמה ולשיר.
 

מיהו הקהל שלכם?

ראשית בדקו מיהו הקהל שלכם, האם מדובר במסיבת יום הולדת שאתם מעוניינים להרקיד אותם או מדובר בערב גיבוש שטעמם הוא שירים עכשוויים בסגנון של פופ או רוק. אם הקהל הומוגני שטעמו אחיד הבחירה קלה, שירים מזרחיים יחד עם נגיעות של שירים רוק ישראלים. או שירים רוק עם מעט שירים של ארץ ישראל היפה. תוכלו לגוון בין שירים מהירים לשירים שקטים יותר. אך ברוב המקרים הקהל אינו הומוגני ויש צורך להגדיל את קשת השירים. נסו לפגוע למכנה המשותף הרחב ביותר בקהל. גם אם בחירת בז'אנר מסוים יש לבחור שירים שהרוב יכיר אותם ולא לבחור שירים כבדים או פחות מוכרים גם אם אתם אוהבים מאוד.
 

שירים פשוטים ומוכרים

בחרו שירים שקל לשיר אותם ולא מורכבים מדי, מומלץ לבחור שירים המתנגנים ברדיו ורוב האנשים מכירים אותם, שירים שיש בהם פזמון שהקהל יוכל להשתתף לפחות בפזמון.
 
הרכיבו רשימה של מספר ז'אנרים בנפרד, שירי ארץ ישראל הישנה, שירי רוק עכשוויים, שירים מזרחיים, שירים יוונים וכדומה. הכינו בכל אחד מהז'אנרים רשימה של עשרות שירים, אל תחסכו בשירים רשמו כמה שאתם מכירים והייתם רוצים שיתנגן.
 

הגבירו את הקצב

מומלץ להתחיל את הערב עם שירים קלילים ושקטים שנעימים לשמוע, לרוב בתחילת הערב אנשים רוצים יותר לדבר ופחות משתתפים בשירה, מוזיקה רעשנית או קופצנית לא תעשה בשלב זה את העבודה. לאחר מספר שירים ניתן להעלות את הקצב ולבחור שירים שכולם מכירים, שירים שכולם ישמחו לזמזם או לשיר. מכאן למעשה מתחיל הערב ותוכלו לגוון בין השירים השונים. ככל שהערב ממשיך כך מומלץ לעלות את המינון של שירים קצביים ומרקידים.
 
כלל חשוב בכל ארגון של ערב שירה הוא לשמוע את רחשי הקהל, אתם שומעים יותר התלהבות בשירי ארץ ישראל, הגבירו את המינון. בשירי רוק הקהל מתחיל לדבר הורידו את המינון. הרשימה שהכנתם מראש עם שירים מכל ז'אנר תקל עליכם לעבור מסגנון אחד לשני, וגם אם סגנון אחד לא אהבו פשוט תורידו אותו מהערב.
 
הרעיון הכללי הוא שאנשים ישמחו לשיר כמעט כל ז'אנר אם הוא בזמן הנכון ובמינון הנכון. חשוב לבחור שירים שמחים ומקפיצים כי זוהי מטרת כל הערב שאנשים ישמחו, ישירו וישכחו לרגע קט מענייני היום- יום.

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא שירה בציבור. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?
סגור

מחפש שירה בציבור?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא שירה בציבור