איך לבחור חברת איטום גגות - המידע המלא - יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים
השוואת מחירים > בעלי מקצוע > שיפוצים ותיקונים > שיפוצניק איטום ובידוד > מאמרים > איך לבחור חברת איטום גגות - המידע המלא

איך לבחור חברת איטום גגות - המידע המלא 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
לבחירת חברת איטום גגות יש משקל רב בתוצאה הסופית. כדי לבחור חברת איטום גגות בצורה חכמה ושקולה, עלינו לקחת בחשבון את כל האפשרויות, את הדרישות שלנו ואת רמת המקצועיות והכשירות של החברות הפוטנציאליות. בחירת חברה שאינה עובדת באופן יסודי משליכה באופן ישיר על ההוצאות השוטפות שלנו במהלך השנים על תיקוני איטום, והמשקל הופך למורכב יותר כאשר מדובר על מבנה חדש. לפניכם מדריך המסביר איך לבחור חברת איטום גגות.
 
מה תפקידו של קבלן איטום?
התפקיד של קבלן איטום אינו רק לאטום את הגג או חלק אחר במבנה, אלא החלק העיקרי הוא בתהליך התכנון. קבלן איטום חייב להחזיק בהסמכות והכשרות מתאימות - רצוי לוודא שאותו קבלן מחזיק בתעודת אוטם מורשה שהיא מעידה על הכשרותיו. ניתן למצוא קבלן איטום דרך המלצות באינטרנט או מפה לאוזן. גם לאחר שבחרתם בקבלן איטום, אנחנו ממליצים לכם לבקש לראות עבודות שביצע ואפילו לבדוק אותן, זאת אמנם טרחה מהצד שלכם אך עדיף לטרוח עכשיו מאשר לשלם ביוקר בהמשך. 
 
תהליך עבודה של חברת איטום
תהליך העבודה של חברת האיטום מתחיל בביקור המבנה המדובר. בעל המקצוע בוחן מספר דברים בביקור, תחילה יש לבחון האם מדובר על מבנה חדש שאינו עבר איטום או מבנה ישן לו נדרש חידוש איטום. לאחר מכן, על בעל המקצוע "לקרוא את השטח". התהליך כולל מספר שלבים:
זיהוי חומר איטום - אם קיים או בוצע איטום על מבנה, יש לבחון האם מדובר על חומרים ביטומניים, חומרים פוליאוריטנים ואחרים. הסיבה לכך ברורה, חומרי איטום שונים דוחים זה את זה - לא נוכל ליישם יריעות ביטומניות לדוגמא על גבי חומרים פוליאוריטנים ולהפך. 
תיקון - הדבר השני הוא לבדוק האם נדרשים תיקונים על גבי המשטח, וגם כאן מדובר על דבר קריטי. יש לבחון האם נדרשים תיקוני בטון, תיקוני טיח, יצירת שיפוע במקרה הצורך ועוד. קבלן איטום צריך לדאוג לכך שהשטח מוכן בצורה מלאה לאיטום לפני שהוא מתחיל לעבוד.
הרמת מכשולים - כדי להבטיח איטום גגות בצורה מקסימלית ונכונה יש לדאוג לכך שהמשטח יהיה פנוי לחלוטין. זאת אומרת, יש להסיר דודי שמש, מזגנים וכל אובייקט שחוסר את משטח הגג. תהליך זה יכול להיות דרך בעל מקצוע חיצוני או בשירות נוסף של קבלן איטום.
איטום - התהליך של האיטום עצמו הוא דווקא החלק הפשוט, כל עוד כל השלבים הקודמים יושמו בצורה טובה. כאן הקבלן מיישם את שכבת האיטום בהתזה, הלחמה, מריחה ובכל דרך אחרת בהתאם לחומר ובהתאם לשטח. 
בדיקת הצפה - לאחר ששכבת האיטום יבשה ניתן לבצע בדיקת הצפה. המטרה של הבדיקה היא לבדוק האם יש אזורים שונים באיטום שם יש תקלה - מדובר על חלק מאוד חשוב בתהליך ולרוב הבדיקה אורכת כ-72 שעות. 
 
איך בוחרים חברת איטום?
ריכזנו לפניכם שלוש נקודות עיקריות לבחירת חברת איטום:
  1. מקצועיות - בחנו עבודות קודמות של חברת האיטום, בדקו אילו סוגי עבודות היא ביצעה. קיימות שיטות איטום שונות וככל שהחברה דוגלת בשיטות מגוונות ומתקדמות, זה מוכיח את מקצועיותה. לדוגמא, אם החברה מיישמת איטום בסנפלינג, איטום בחומרים ביטומניים מתקדמים וכן הלאה. 
  2. מוניטין - היום מאוד פשוט לבדוק את מוניטין החברה. תוכלו לבדוק את אתר הבית של החברה, לראות המלצות בגוגל, לקרוא אודות החברה באתרים שונים וכך תוכלו לגבש דעה אודות החברה.
  3. עלויות - כמובן שיש משקל רב למחיר אותו תשלמו, אבל גם כאן זו עוד דרך לסנן חברות לא מקצועיות. בדקו מה העלות הממוצעת לאיטום הנדרש אצלכם (לפי מ"ר). ברגע שאתם יודעים את המחיר הממוצע פחות או יותר תוכלו לראות חברות המציעות מחיר נמוך משמעותית מהממוצע - מאלו תרצו להימנע. בנוגע למחירים גבוהים מהממוצע - בדקו למה, מוניטין החברה והאם יש לכם את היכולת לשלם מחירים כאלה. מחיר גבוה לאו דווקא מבטיח מקצועיות גבוהה יותר.


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא שיפוצניק איטום ובידוד. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש שיפוצניק איטום ובידוד?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא שיפוצניק איטום ובידוד
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]