השוואת מחירים > בעלי מקצוע > שיפוצים ותיקונים > שיפוצניק איטום ובידוד

שיפוצניק איטום ובידוד

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 שיפוצניקים מובילים בתחום.

רשימת שיפוצניקים מומלצים

 • גולד איטומים

  גולד איטומים

  עסק טרם דורג

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,127

הדגשים לבחירת שיפוצניק איטום ובידוד

ימי החורף מתקרבים ועימם הצורך לדאוג לאיטום ובידוד הבית. הגשם הראשון מתקרב וחשוב שנדאג כי הגג שלנו מוכן למי הגשמים. איטום הגג יבטיח כי התקרה וקירות הבית יישארו יבשים.
בחירת שיפוצניק איטום ובידוד תשפיע רבות אם נשאר בחורף יבשים או שנמצא את עצמנו עומדים עם דליים בבית. להלן המדריך לבחירת שיפוצניק איטום ובידוד.
 

מה הגורם לנזילות וכיצד ניתן למנוע?

נזילה של מים בתקרה או בבית נגרמים כתוצאה של מים העומדים על גג אופקי או גג רעפים שאינו מהודק ודרכו המים מחלחלים אל תקרת הבית. בדיקה של מרזבי הבית לקראת החורף חשובה, מרזבים פתוחים ללא חסימות של עלים יבטיחו כי המים יזרמו במהירות מהגג אל האדמה ולא ייווצרו בריכות על הגג. אך במקרים שהנכם יודעים על נזילה שחוויתם בחורף האחרון או מרזב שבור או סדוק, חשוב להזמין שיפוצניק בידוד ואיטום לאיטום הגג.
 
 1. אמינות ומקצועיות

הזמנת שיפוצניק איטום ובידוד יכולה להיעשות באופן אינטואיטיבי, להיכנס לאינטרנט ולחפש שיפוצניק איטום ובידוד או שהחיפוש יכול להיעשות בצורה משכילה על מנת שנבחר את השיפוצניק המקצועי והאמין שייתן לנו את העבודה המקצועית והטובה.
 
 1. המלצות

בעת חיפוש אחר שיפוצניק חשוב לבדוק אצל חברים ומכרים האם הם יכולים להמליץ על איש מקצוע שהם מכירים. במידה ואין להם, מומלץ להיכנס לאינטרנט ולקרוא על המלצות או לקבל מספר הצעות מחיר.
 
 1. ניסיון

שיפוצניק איטום ובידוד מקצועי חשוב שיהיה בעל ניסיון בתחום. בקשו לשמוע על סוגי האיטום שהוא מציע, חומרים שעימם הוא עובד וזמן העבודה. יתכן כי אינכם מבינים דבר וחצי דבר על איטום, וזה בסדר, אך אופן התשובה שהשיפוצניק ייתן לכם, אולי תוכלו ללמוד עם הביטחון שלו בתחום ועל הניסיון שלו בחומרים שונים ובסוגי איטום שונים.
 
 1. סוגי חומרי איטום

תחום איטום הגגות התפתח בשנים האחרונות וכיום ניתן למצוא חומרי איטום שונים כגון חומרי איטום ביטומנים ומשחתיים, חומרי איטום וציפוי פולימריים, יריעות ביט ומניות APP, יריעות פוליאוריטניים חדשניים ועוד. הבנת סוג החומר עימו השיפוצניק עובד ותהליך הבליה שלהם עשויים לתרום לבחירה נכונה לפי מצב הגג.
 
 1. כמה זה עולה לנו?

ידוע שלקראת החורף בבתים רבים נזכרים להזמין שיפוצניק איטום ובידוד, באופן טבעי עם הביקוש גם המחירים עולים לקראת החורף. הכנה בימי הקיץ יכולים להוזיל את המחיר. חשוב לערוך השוואת מחירים בין השיפוצניקים השונים ולברר על סוג החומרים שאיתם הם עובדים.
 
 1. לא לוותר על חוזה

בחירת שיפוצניק איטום ובידוד אינו נגמר בהזמנת השיפוצניק לאיטום הגג. חשוב לערוך חוזה שיכלול את כל הנושאים שדוברו, כגון סוג העבודה, חומרי האיטום, זמני העבודה, התשלום, אחריות על העבודה וכל נושא אחר שדנתם בו. החוזה הוא הביטחון שלכם שבמקרה והנזילה ממשיכה או שיש לכם תחושה שהאיטום אינו מספיק, תוכלו לפנות לשיפוצניק למקצה שיפורים או תיקונים.
 
טיפול באיטום הגג וקירות הבית יבטיח לכם חורף יבש בבית, חשוב לא להזניח את הליקויים השונים מאחר שנזק לאורך שנים יכול להביא לסדקים בקירות עקב התפוררות שכבות של טיח והתיקון יהיה יקר יותר.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות