איך זה עובד?
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]
מה שמשפיע על מחיר שיפוץ דירה - יס פליז

תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > בעלי מקצוע > שיפוצים ותיקונים > שיפוצניקים > מאמרים > מה שמשפיע על מחיר שיפוץ דירה

מה שמשפיע על מחיר שיפוץ דירה 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,005,463

מהם האלמנטים המשפיעים על מחיר שיפוץ דירה?

אחת השאלות המעניינות ביותר מולה ניצבים קונים לדירת מגורים, היא האם לרכוש את הדירה כמו שהיא ולשפץ אותה לפי טעמם האישי של הקונים, או שאולי עדיף לרכוש דירה חדשה או משופצת, ולחסוך את עלויות השיפוץ.
 
לכל אחת מהאפשרויות יתרונות וחסרונות. קניית דירה חדשה, למשל, תהיה לרוב יקרה יותר מאשר רכישת דירה מיד שנייה. שיפוץ דירה קיימת מחייב השקעה גדולה של זמן ומשאבים המתווספים למחיר הדירה, וקניית דירה משופצת עשויה שלא להתאים לגמרי לעיצוב המועדף על הקונים.
 

עלות - המוטיב העיקרי

המוטיב העיקרי אליו מתייחסים הקונים בעת הבחירה באחת האפשרויות הנ"ל, הוא עלות השיפוץ שעשויה, בקלות, להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים. אם כן, איזו מהאפשרויות היא העדיפה, מהם המרכיבים הכלולים בעלויות שיפוץ הדירה והאם ניתן לחסוך בהם? על כך להלן:
 

למי מיועד שיפוץ הדירה?

שיפוץ דירה אינו מיועד למחפשי דירות בלבד. ישנם, למשל, בעלי דירה המעוניינים לשדרג ולשפר את מראה הבית, להוסיף חדר, להחליף ריצוף או קרמיקה, לחדש את המטבח וכך הלאה. גם משקיעים המחפשים לרכוש דירה על מנת ליהנות מהתשואה שבהשכרתה, נדרשים לבחון את כדאיות המקום על פי רמת השיפוץ שתושקע בו, ולבסוף, מוכרי דירה רבים בוחנים את העלויות הכלולות בשיפוץ הדירה, במטרה להעלות את ערך הנכס, ולהרוויח את המקסימום האפשרי מהעסקה.
 

האלמנטים המשפיעים על מחיר שיפוץ דירה

פנייה אל מספר שיפוצניקים לצורך שדרוג הדירה, עשויה לגלות לבעליה כי אין מדובר בתהליך פשוט, ולרוב, הרצון לשפץ את מראה המטבח, עשוי להסתיים בהחלפת כל האינסטלציה בבית. על מנת להימנע ממקרים מביכים ולחסוך בעלויות, חשוב לבחור שיפוצניקים בעלי ידע וניסיון בתחום, בכדי שאלו יסבירו לבעל הדירה בדיוק במה כרוך השיפוץ, ויבנו יחד איתו תוכנית שיפוצים מסודרת ומקצועית, שתחסוך הקצאת משאבים מיותרים.
 
בניית התוכנית וההכרעה אילו מהשיפוצים הכרחי ואיזה ניתן לדחות, תלויה באלמנטים מסוימים המרכיבים את עלות השיפוצים, ולהלן פירוט שלהם:
  • שפוץ מטבח הינו אחד הפעולות הנפוצות ביותר בשיפוץ הדירה. אנשים רוצים מטבח גדול יותר, ובעיקר, פרקטי יותר. לשם כך, שיפוץ המטבח כולל בנייה מחודשת של הארונות או שדרוג המראה שלהם על ידי בעל מקצוע, החלפת אינסטלציה וברזים, הוספת מדפים, בניית דלפק שירות, הוספת ספוטים או החלפת אמצעי התאורה וצביעת המטבח. שיפוץ מטבח עשוי לעלות מ- 15,000 ₪ ומעלה.
  • שיפוץ אמבטיה וחדרי שירותים נחוץ גם כן, בין אם מדובר בחדר אחד או שניים. שיפוץ זה כולל מבחר פעולות: החלפת קרמיקה, בניית אמבטיה או ג'קוזי, החלפת כיורים וברזים, הרכבת מראות, הוספת ארונות ומדפים ועוד. שיפוץ מהותי של אמבטיה מתחיל מ10,000 ₪ ל- 60,000 ₪.
  • בניית חדר דורשת בראש ובראשונה חלל גדול מספיק, אשר בו ניתן לבנות קיר גבס חזק שיחלק את החדר הגדול לשני חדרים קטנים יותר. קיר גבס ששטחו קטן מ-10 מ"ר, יעלה בין 150 ל-250 ₪, כאשר קיר גבס מעוצב יעלה יותר\ בהתאם.
 
כמו כן, יש להתייחס למרכיבים נוספים כגון:  ריצוף הדירה או שימוש בפרקט, החלפת אינסטלציה, הוספת נקודות חשמל ותאורה, צביעת וקירות, החלפת דלת הכניסה ודלתות הבית, הרכבת ארונות חדשים או צביעתם, עיצוב בחצר או לובי הכניסה, חיפוי קיר לבנים, איטום הבית מגשמים, החלפת מראות או חלונות וכן הלאה. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי בעל הדירה ייאלץ להיעדר מעבודתו לא אחת.

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא שיפוצניקים. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?
סגור

מחפש שיפוצניקים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא שיפוצניקים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]