תפריט נגישות

לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
999,893
אולי תרצו לקרוא על...
    מה שמשפיע על מחיר שיפוץ דירה
  1. מה שמשפיע על מחיר שיפוץ דירה
  2. עומדים לעצב את הבית? הכנסו כדי ללמוע מה משפיע על מחיר שיפוץ דירה ואיך ניתן לחסוך בעלויות ובתכנון
ממוצע חוות דעת

ציון 4 מתוך 5 מבוסס על 1 ביקורות
0
שירות מעולה מחיר מופרז

על ארסקו חברה לבניה בע''מ מאת שרון

רשימת שיפוצניקים מומלצים

בחר איזור

השוואת מחירי שיפוצניקים


מדי זמן מה אנו מעוניינים לשפץ את הבית, להוסיף קיר, להחליף את התריסים בבית, לצבוע את הבית, או במקרה של תיקון בבית, התריס התקלקל, נזילה מהתקרה וכדומה. שיפוצניקים יספקו לנו את העבודה שאנו זקוקים לה. שיפוצניקים מתמחים בתחומם, שיפוצניק גבס, שיפוצניק צבע או שיפוצניק זיפות גגות.  
 

שיפוצניקים לכל מטרה 

צביעת הבית יכולה לשפר את המראה הבית ולשדרג אותו, יחד עם זאת אין מי שיעשה בבית את העבודה הרבה, יחד עם צביעת התקרה ותיקונים בקיר. שיפוצניק צבע מבין בצביעת חדרים, ניתן להזמין שיפוצניק ולספק לו את הצבעים או להזמין שיפוצניק שיספק את הצבעים. אם החלטתם להוסיף קיר גב או לבנות נישה לטלוויזיה וליצור ספריה בקיר תוכלו להזמין שיפוצניק גבס שיבנה עבורכם את הקיר או הנישה בקיר.  
  

שיפוצניקים בעונת החורף 

לקראת החורף מומלץ להזמין שיפוצניק זיפות גגות או שיפוצניק איטום ובידוד. נזילות בבית הורסים את הצבע ומסוכנים בשל מגע המים עם החשמל. חשוב לוודא לפני הזמנת שיפוצניק שיפוץ גגות מהי שיטת העבודה, בררו שאילו חומרים הוא מבצע את האיטום, לאחר העבודה בקשו אחריות בכתב על העבודה.  
  

שיפוצניקים להחלפת תריסים וחלונות 

אם החלטתם להחליף את התריסים בבית או לתקן את השלבים שנפלו, תוכלו לחדש את התריסים על ידי הזמנת שיפוצניק תריסים והחלפת תריסים. ברוב הבתים סוג התריסים הנמצא בבית הינו תריסי שלבים, עם הזמן הפלסטיק מתכלה והתוצאה היא שהשלבים נושרים מהתריס, שיפוצניק תריסים יחליף עבורכם את השלבים של התריסים. אפשרות שנייה היא להחליף תריסים לתריסי הגלילה חשמליים.  
 תחום השיפוצניקים כולל גם את אנשי הנדימן , בעבר הם נקראו כולבויניקים. ברז מטפטף, להרכיב מדפים בבית, תיקון שקע בבית, תיקון תריס, הוספת שקע של טלפון בחדר ועוד. הנדימן עושה תיקוני בית במחירים נוחים ולרוב המחירים יותר נמוכים מאנשי מקצוע כגון חשמלאי או אינסטלטור. 
 

טיפים לבחירת שיפוצניק: 

איתור השיפוצניק - איתור השיפוצניק יכול להיעשות בדרכים שונות, יש הפונים למודעות המחולקות בתיבות הדואר, יש שיבחרו לבדוק באינדקסים של שיפוצניקים או בדפי זהב, יש שישאלו חברים ויש שיבחרו לפנות לאינטרנט ולחפש שם את השיפוצניק שלהם. בכל אחד מהמקרים חשוב לבחור מספר שיפוצניקים ואת אלו שיש להם המלצות ויותר חשוב מכך בדקו המלצות אלו ואל תסמכו על כך שיש המלצות. 
  
בדיקת המלצות - בבחירת שיפוצניק הוא לראות שיפוץ של אותו איש מקצוע שאותו אתם רוצים לשכור, חשוב ללכת ולראות במה מדובר ולא להסתפק בשיחת טלפון. אמנם מדובר פה בפרוצדורה לא פשוטה, לבקש מאדם שמוכן להכניסכם אל  לביתו לראות את השיפוץ שעשה בביתו, ומכם לפנות ערב ולהגיע לראות את השיפוץ, להתרשם מרמת העבודה ומשביעות הרצון של אותו לקוח. כך תוכלו בצורה הטובה ביותר להתרשם מרמת הגימור של העבודה, מסגנון העבודה, סדר גודל העבודה ולדבר עם הלקוח עצמו על טיב העבודה וכדומה. במידה ומדובר בשיפוץ גדול בבית חשוב לא לוותר על השלב הזה, שיפוץ בבית יכול לעלות עשרות אלפים וכפי שלא הייתם קונים רכב מבלי לבדוק אותו קודם, כך חשוב לבדוק את השיפוצניק שיעשה עבורכם את השיפוץ. 
  

כיצד לבחון את עבודתו של הקבלן? 

הבדיקה הטובה ביותר היא צורת הגימור של העבודה. לגבי איכות החומר או בחירת סגנון העיצוב לרוב לשיפוצניק אין השפעה. לכן חשוב לבחון את העבודה עצמה כגון: התקנה, סימטריה, אריחים עקומים, סימני דבק, מריחת סיליקון, פנלים מודבקים, צביעה של החדר וכדומה. 
הכינו שאלות לממליצים, בררו על רמת השביעות שלהם מהשיפוץ, מהו גדול השיפוץ בבית ומה הוא כלל, האם השיפוצניק עמד בזמנים שנקבעו, האם היה נעים לדבר עם השיפוצניק, האם הוא עבד לבד או עם עובדים נוספים והאם בני הבית היו בבית בזמן השיפוץ. 
  

הכנת החוזה 

הכנת החוזה הוא החלק החשוב ביותר עבורכם לפני תחילת השיפוץ. חוזה הוא הביטוח שלכם שהשיפוצניק יעשה את עבודתו ויותר מכך שיעמוד בלוח זמנים שנקבע מראש. חשוב לרשום בחוזה את כל הפרטים החל מפירוט של השיפוץ, הקפידו לערוך רשימה מקיפה של העבודה, על מנת שלא יישארו דברים פתוחים לפרשנות, רשמו את המועד של התחלת השיפוץ וסיום השיפוץ, רשמו את מספר העובדים הכלולים בשיפוץ, רשמו את מועדי התשלומים במהלך השיפוץ, כמה יינתן בתחילת השיפוץ, באמצע השיפוץ וכמה בסיום השיפוץ. וקנסות במקרה של איחור בסיום השיפוץ. 
  
 
יש הטוענים כי ההליך מיותר או שאינו מצריך ביקור בבית הממליץ אלא מספיק לשאול בטלפון על השיפוץ. יתכן שתבחרו לוותר על חלק מהתהליך, אך מניסיון אנו ממליצים לבחור שיפוצניק בצורה מדוקדקת ולא להקל ראש בכך.  

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא שיפוצניקים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש שיפוצניקים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא שיפוצניקים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]