השוואת מחירים > לבית לגן ולמשרד > לבית > שטיחים מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,175,165

שטיחים מקיר לקיר כשמם כן הם, אלו שטיחים המכסים את כל שטח החדר או הקומה ופרוסים מקיר אחד אל הקיר הנגדי. בעבר היו עשויים שטיחים מקיר לקיר מבדים סינטטיים לא נעימים למגע, חלקם היו מחוספסים עד כדי פציעה של הגוף. כיום בזכות טכנולוגיות חדשות ניתן לבחור מתוך מגוון עצום של חומרים, בדים, צבעים ודוגמאות של שטיחים מקיר לקיר.
ישנם בתים עם רצפה ישנה מאוד, המרצפות קיבלו צבע מכוער עם השנים או שהדוגמאות פשוט ישנות ולא מתאימות לעיצוב הבית. החלפת ריצפה היא תהליך ארוך, מלוכלך ולבל נשכח יקר מאוד, אחד הפיתרונות המומלצים והמשתלמים הם הזמנת שטיחים מקיר לקיר. ניתן לבחור צבעים ודוגמאות שונות אשר יתאימו לבית שלכם, הליך ההתקנה קצר ונקי יותר מאשר החלפת מרצפות והמחיר זול בהרבה.
 

תהליך התקנת שטיחים מקיר לקיר

לאחר מדידת החדרים ובחירת השטיח המתאים יגיע איש המקצוע לביתכם. השלב הראשון הוא ניקוי המרצפות בכדי שהדבק יחזיק. לאחר מכן מורחים דבר על שטח הרצפה ומדביקים את חלקי השטיח. לאחר מכן מישרים את השטיח ומהדקים חזק. עם סיום העבודה יודבקו לקצוות השטיח (בדרך כלל בכניסה אל החדר) גבולות ברזל או פלסטיק על מנת להגן על הקצוות של השטיח (למנוע פרימה).
 

 שטיחים מקיר לקיר - חדרי ילדים

שטיחים מקיר לקיר מצוינים לחדרי ילדים, ניתן לבחור דוגמאות צבעוניות ומצוירות שילדיכם יאהבו. בנוסף ניתן להזמין שטיחים על ציפוי מיוחד כנגד לכלוך. אם הילד שפך על השטיח נוזל כלשהו תוכלו לנקותו ללא כל קושי.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות