5 טעויות נפוצות שיש להימנע מהן כשבוחרים רואה חשבון | Yes Please
תפריט נגישות
לידים לעסקים
השוואת מחירים > פיננסי > שירותים פיננסיים > רואי חשבון > מאמרים > 5 טעויות נפוצות שיש להימנע מהן כשבחורים רואה חשבון

5 טעויות נפוצות שיש להימנע מהן כשבחורים רואה חשבון 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
למאמרים בנושא רואי חשבון
כל השלבים לפתיחת עסק עצמאי
כל השלבים לפתיחת עסק עצמאי
פתאום קם אדם בבוקר מחליט כי הוא עם ופותח עסק? לא בדיוק, אבל בערך: חשוב מאוד להגיע להחלטה, ...
מהו ההבדל בין רואה חשבון ליועץ מס
מהו ההבדל בין רואה חשבון ליועץ מס
על ההבדלים בין רואי חשבון ליועצי מס לא מעט אנשים שנדרשים לעבוד באופן עצמאי עם רואה חשבון ...
הכנת דוחות שנתיים
הכנת דוחות שנתיים
כל בעל עסק חייב אחת לשנה להגיש דוחות שנתיים לרשויות המס, בהן הוא מצהיר על הכנסותיו ...
היתרונות של עבודה עם רואה חשבון וירטואלי (מרחוק)
היתרונות של עבודה עם רואה חשבון וירטואלי (מרחוק)
יתרונות עבודה מול רואה חשבון דיגיטלי בעולם המהיר והדיגיטלי של היום, עבודה עם רואה ...
חשבונית לשכיר
חשבונית לשכיר
מה זה חשבונית לשכיר? מי צריך את זה בכלל יש הבוחרים להיות עצמאיים ויש המעדיפים את השקט ...

ממה צריך להמנע כשבוחרים רואה חשבון?

אם קראתם את המאמר איך לבחור רואה חשבון בשנת 2023 בטח כבר הבנתם שבחירת רואה חשבון יכולה להשפיע באופן משמעותי על הרווחה הפיננסית שלך, בין אם אתם מחפשים ייעוץ מס, ייעוץ עסקי או שירותי תכנון פיננסי. עם זאת, תהליך בחירה של רואה חשבון יכול להיות מאתגר, ובחירה לא נכונה עלולה להוביל למלכודות פוטנציאליות שאתם ממש רוצים להמנע מהם. כבר כאן במאמר שלפניכם נדון בחמש טעויות נפוצות שכדאי להימנע מהן כשבוחרים רואה חשבון כדי להבטיח שתמצא את איש המקצוע הטוב ביותר לצרכים שלכם, כך בעצם תוכלו להנות מניסיון של אחרים ולחסוך לעצמכם טעויות.
 

טעות מספר 1 - התעלמות מהחשיבות של הניסיון בתחום

אחת הטעות הנפוצה היא לא להתחשב בחשיבות של ניסיון של הרואה חשבון בתחום הספציפי שלך. לכל תחום ותחום יש אתגרים פיננסיים ורגולציות ייחודיות, כך שעבודה עם רואה חשבון בעל ניסיון בתחום שלך להציע ייעוץ והכוונה מותאמים אישית שיכווינו אותך, יחזרו לך וגם במקרים מסוימים יגנו עליך. אז כשאתם מראיינים רואי חשבון פוטנציאליים, שאלו אותם על הניסיון שלהם בתחום שלך וכל הסמכה ספציפית שיכולה להיות להם לתעשייה שלך.
 

טעות מספר 2 – לבחור רואה חשבון אך ורק בגלל המחיר

למרות שחיוני לקחת בחשבון את העלות של הרואה חשבון, לקבל את ההחלטה שלכם על העלות בלבד יכולה להיות טעות, כזאת שתשלח אתכם תוך כמה חודשים או שנה לחיפוש מחודש של רואה חשבון חדש. מחיר זול יותר עשוי להיראות מושך בהתחלה, אך ייתכן שאין להם את הניסיון או המומחיות הדרושים כדי לתת שירותים איכותיים. במקום זאת, חשבו את העלות של שכר הטרחה של רואה החשבון אל מול הכישורים, הניסיון והמוניטין שלו. זכרו, השקעה ברואה חשבנון מיומן יכולה לחסוך לך כסף בטווח הארוך על ידי צמצום חבויות המס ומתן ייעוץ פיננסי רב ערך.
 

טעות מספר 3 – לא לבדוק אישורים רלוונטים

לעבוד עם בעל מקצוע לא מוסמך או לא מוסמך לצרכים הספציפיים שלך יכולה להיות טעות יקרה. לכן, ודאו שרואה החשבון הוא בעל רישיון בראש ובראשונה וכמו כן, במידה ויש לכם צורך בהתמחות ספציפית כגון עבודה מול גופים בארצות הברית, ודאו שיש להם את ההסכמות הדרושות. אימות האישורים שלהם עוזר לאשר את מעמדם המקצועי ואת כשירותם בתחומם.
 

טעות מספר 4 - התעלמות מסגנון תקשורת וכימיה

מערכת יחסי עבודה חזקה עם רואה חשבון היא קריטית, ולכן התעלמות מסגנון התקשורת והכימיה הבסיסית עם רואה החשבון עלולה להזיק בהמשך ולכן יש לראות זאת כדגל אדום כבר מההתחלה. בחרו רואה חשבון שמקשיב באופן פעיל, שמסביר מושגים פיננסיים מורכבים ואת התהליך בבירור כבר מההתחלה וגם מגיב לשאלות ולחששות שלך. שימו לב בשיחה הראשונה או בפגישה הראשונה מולו, העריכו את סגנון התקשורת שלו וודאו שאתם מרגישים בנוח לדון איתם בגלוי בעניינים הפיננסיים שלכם.
 

טעות מספר 5 - התעלמות מהסתכלות על הטווח הרחוק

חלק מהאנשים עושים את הטעות ומניחים ששירותי ראיית חשבון מוגבלים ספציפית לתקופה מסויימת בשנה בה צריך להגיש את הדוחות השנתיים. עם זאת, רואה חשבון טוב צריך להיות זמין לאורך כל השנה כדי לספק תמיכה שוטפת ולטפל בכל החששות הפיננסיים של העסק שלך. כך שלפני שבוחרים רואה חשבון חשוב לשאול אותו לגבי הזמינות וההיענות שלו מחוץ במהלך כל השנה כדי להבטיח שהם יכולים לספק את התמיכה המקיפה שאתם צריכים.
 
לסיכום
 
אם תמנעו מהטעויות הנפוצות הללו כאתם בוחרים רואה חשבון תוכלו למצוא את איש המקצוע הטוב ביותר עבור הצרכים הפיננסיים שלך. על ידי התמקדות בניסיון בתעשייה, בחינת עלויות , אימות אישורים, הערכת סגנון תקשורת ותאימות, והסתכלות על הטווח הרחוק, תוכלו ליצור מערכת יחסים מוצלחת עם שתוכל לעזור לכם להשיג את היעדים הפיננסיים שלכם.
 
המאמר 5 טעויות נפוצות שיש להימנע מהן כשבחורים רואה חשבון נכתב כאשר הוא פונה לגברים ולנשים כאחד.

 

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא רואי חשבון. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש רואי חשבון?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא רואי חשבון

X

השוואת מחירי רואי חשבון
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]