תפריט נגישות

לידים לעסקים

קריינות

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

השוואת מחירי קריינות


העסק שלך משום מה לא מצליח? אולי כדאי שתרים טלפון למשרד, אך הפעם כלקוח. יכול להיות שתזדעזע לשמוע שקריינית או קריין ניתוב השיחות שלך פשוט לא נשמע טוב. זה נשמע שולי אך זה עקרוני ביותר. יכול להיות שזה משפיע משמעותית על מספר הלקוחות שלך. 
אתה יכול להיות בעל משרד מרווח או עובדים מצוינים ואדיבים, אך את כל אלו פוגש הלקוח רק לאחר שכבר בחר בך. הרושם הראשוני שאתה יוצר הוא דווקא בידי האדם שהכי לא קשור למה שאתה מייצג, הקריין.
זה אולי אכזרי, אך זו המציאות.
 

קריינות - רושם ראשוני

כשלקוח מתקשר, וקול רשמי ונעים משמיע באוזנו את רשימת השלוחות בשפה קולחת, הרושם החיובי שיצרת בו כבר יתבע ממנו להסיק שאתה מקצועי, אמין, מבין ואדיב. וגם אם הוא טעה במספר- כנראה קנית לקוח לעתיד.
לעומת זאת, אם לקוח מתקשר ושומע את הקול הנרעד והמהוסס של המזכירה שלך, אין זה אלא מעורר גיחוך. אין לזלזל, קריינות היא מקצוע. ואם תתייחס אל הקריינות ברצינות, כך יתייחסו גם אליך.
 

היכן ניתן למצוא שירותי קריינות?

ישנם אולפנים רבים המספקים שירותי קריינות מקצועית, שם לשירותך יחכו קריינים שעברו קורס הכשרה במיוחד לעבודה זו. שם תוכל לבחור את הקריין או הקריינית שמתאימים לדעתך לעבודה הנדרשת. כמו כן תוכל לבקש קריינים בשפות שונות לשימוש ניתוב שיחות בינלאומיות.
העבודה לה דרושה קריינות היא לא רק במענה הקולי במשרד, אלא גם בסרטי הדרכה או סרטי תדמית, תשדירי חסות, מצגות, טלמסר ומידע טלפוני, אתרי אינטרנט, נתבי שיחות ואפילו ברכות מיוחדות.
אם ברצונך לרכוש את שירותיהם של קריין או קריינית, פנה לאולפנים המספקים זאת. ישנה גם אפשרות לבקש קריינים מוכרים יותר, אך אלו משווקים את עצמם בנפרד. קריינים מוכרים מהטלוויזיה וכדומה ודאי יעוררו רושם, אך כידוע לכם, הכל כרגיל תלוי במחיר. אז בצעו השוואת מחירים, והאזנה נעימה!
 
אם אתם מתעניינים בנושא הקריינות, אולי יעניין אותכם גם נושא קורס קריינות תחת קטגוריית הקורסים באתר Yes, Please!.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש קריינות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קריינות
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]