השוואת מחירים > רכב ותחבורה > ליסינג > קניית רכב ליסינג

קניית רכב ליסינג

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,177,620

קניית רכב חדש תמיד מהווה את הדילמה האם לקחת הלוואה מהבנק ולקנות רכב או עדיף קניית רכב מליסינג? בארה"ב שיטת הליסינג הינה נפוצה ורוב האנשים קונים רכב מליסינג. בדיקות שנערכו מראים כי ערך הרכב החדש יורד עד כ- 40 אחוז מערכו לאחר שלוש שנים, לעומת זאת קניה מחברת ליסינג מוזילה את העליות של קניית רכב חדש.
 

קניית רכב ליסינג - פשטות ונוחות 

קניית רכב מליסינג היא קניה קלה ופשוטה, קניית הרכב אינה דורשת את המחיר המלא על הרכב, ניתן לקנות רכב חדש במחיר התחלתי של 20% ועד 60% מערך הרכב והשאר בתשלומים חודשיים, במהלך התקופה תוכלו להחליף רכב או בתום התקופה לקנות את הרכב. רבים נתקלים בבעיה למכור את הרכב, רכב ישן עם קילומטראז' קשה למכירה ולרוב אתם מפסידים בקניה, מכירת רכב ליסינג אינה הכרחית ולמעשה ניתן להחזיר את הרכב לחברה בתום התקופה ולהחליפו ברכב חדש מבלי שבזבזתם זמן על מכירת הרכב. לרוב מכירת רכב מליסינג מורידה את ערך הרכב מרכב פרטי, ניתן לקבוע את המחיר לפי מחירון ליסינג, לכן במקום למכור את הרכב ניתן לגשת לחברת הליסינג ולהחליף ברכב חדש, או עוברים לחברת ליסינג חדשה.
 

קניית רכב ליסינג - ראש שקט 

קניית רכב מליסינג מבטיחה כי הרכב שתקבלו הינו רכב תקין, במקרה של תאונה או תקלה תקבלו רכב חלופי, חלק מהוצאות התחזוקה נשעה של ידי חברת הליסינג, תוכלו לבחור בין ליסינג תפעולי לבין ליסינג מימוני. האפשרות לבחור בדגם הרכב שהנכם רוצים מבלי להתפשר, רכב קטן או רכב משפחתי ולאחר תקופת ההשכרה תוכלו להחליף לרכב אחר, לעבור לחברת ליסינג אחרת או לקנות את הרכב.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות