תפריט נגישות

לידים לעסקים

קטלוגים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,010,976
ממוצע חוות דעת

ציון 4.7 מתוך 5 מבוסס על 10 ביקורות
0
בהחלט מרוצה

על מרכז הדפוס שמעון מאת ליאור

רשימת עסקים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור קטלוגים
להצעת מחיר לקטלוגים
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
דוקו פרינט בע''מ
דוקו פרינט בע''מ
7 המלצות

השוואת מחירי קטלוגים


קטלוגים הינה דרך נוחה לפרסם עסק או חברה, בפגישות עסקיות ניתן לחלק ללקוחות את הקטלוג המציג את פרופיל החברה ומוצריה או שליחת קטלוגים ללקוחות המתעניינים בחברה. קטלוגים מטרתם העברת מידע לגבי מוצרים או שירותי החברה.
 
קטלוגים המעוצב בצורה הנכונה, הכולל את העיצוב הנכון בחירת הצבעים הנכונה, בעל קונספט נכון יעביר את המסר ושאנו רוצים להעביר ללקוח.
 

סוגי קטלוגים

קטלוגים משמשים בעיקר להצגת החברה או העסק, המטרה של הקטלוג בראש ובראשונה לשדר אווירה ולהעביר מסר חד וברור. על מנת שקטלוגים שעיצבנו יעבירו את המסר הנכון חשוב בעת הפקת קטלוג לבדוק שירותי עיצוב גרפי. מעבר לעיצוב חשוב שתכנון הקטלוג יכלול את נוחות השימוש בקטלוג.
 
קטלוגים הופכים בחברות רבות לכלי עבודה, בעת עריכת מצגות ללקוחות עסקיים חדשים דורש לבחון את הקטלוג לאורך זמן מומלץ לא לפרסם בקטלוג מבצעים זמניים או נתונים אחרים שהינם זמניים.
 

דגשים בעיצוב קטלוגים

שער הקטלוג - בעת עיצוב קטלוג חשוב לבנות את הקטלוג עם שער המציג את החברה. מומלץ ששער הקטלוג יהיה מכריכה קשה הכוללת למינציה על מנת לשומר על הקטלוג.
 
דפים פנימיים - הדפים הפנימיים יכללו טקסטים אודות החברה, פרופיל החברה חזון החברה, לקוחות החברה וכל מידע החיוני לשם הצגת החברה. הדפים הפנימיים יכולים לכלול דפים מעוצבים עם לוגו החברה, חשוב לבחור בנייר איכותי כגון ניר כרומו. הדפים הפנימיים צריכים להציג את החברה בצורה ברורה ללא מלל רב, המטרה היא להעביר אינפורמציה בצורה מהירה מבלי שיהיה צורך לשקוע בקריאה ארוכה, בקטלוג מומלץ להציג מוצרים או שירותים באופן ברור ונעים לעין. במידה וישנם מספר נושאים בהם החברה עוסקת ניתן להבדיל אותם בצבעי דפים שונים.
 

הדפסת קטלוגים

עיצוב הקטלוג חשוב להעברת המסר, אך לא די בעיצוב הקטלוג. הבחירה של בית הדפוס להדפסת הקטלוגים מקבלת אף היא חשיבות. קטלוג הנראה עלוב או לא מושקע לא ימכור או יעביר את המסר. בעת בחירת בית דפוס לשם הדפסת קטלוגים חשוב לבדוק דוגמאות של הדפסות, סוג הנייר עליו מודפסים הקטלוגים, חדות ההדפסה ובחירת הצבעים.
 
לפני הדפסת קטלוגים מומלץ להדפיס קטלוג דוגמה הנקרא הדפסת אייריס, על מנת לבדוק את העיצוב, הצבעים והתוכן, לתקן בהתאם ואז לשלוח להדפסה בכמויות גדולות.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא קטלוגים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש קטלוגים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קטלוגים