קורס TOEFL - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

קורס TOEFL

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,157,706

רשימת עסקים מומלצים

בחר איזור
הצעת מחיר עבור קורס TOEFL
להצעת מחיר לקורס TOEFL
התקשרו 24 שעות ביממה
חייגו עכשיו
5959*
TopPrep ארצי
TopPrep ארצי
עסק זה טרם דורג

השוואת מחירי קורס TOEFL


להירשם לקורס TOEFL או ללמוד לבד?

חולמים ללמוד בארה"ב, בדקתם על תחום הלימוד ועל תנאי הקבלה והאוניברסיטאות השונות, רגע לפני עליכם לעבור מבחן TOEFL שהינו הכרחי לקבלה ללימודים בארה"ב.
 

מהו מבחן TOEFL?

מבחן TOEFL iBT הינו מבחן שמטרתו לבדוק את רמת הידע והמיומנות באנגלית לאנשים שאנגלית אינה שפת אמם. במוסדות רבות המבחן הינו תנאי קבלה ברישום וקבלה למוסדות לימוד בארצות הברית ובמדינות אחרות.
מבחן טופל מורכב מארבעה חלקים: הבנת הנקרא, דקדוק, כתיבה והבנת הנשמע.
 
כמו לכל דבר בחיים ישנן יתרונות וחסרונות שיש לקחת בחשבון בהחלטה אם להירשם לקורס מסודר או ללמוד לבד.
 

היתרונות של ללמוד לבד

פעמים רבות התחושה שמפיצים בתי הספר והמכונים ללימוד קורסי הכנה לבחינות הן שלא תצליחו להסתדר בלעדיהם והדרך להצליח בבחינה חייבת לעבור דרכם, אך לא תמיד הדברים נכונים, וגם ללימוד עצמי יש יתרונות רבים.
  • חסכון כלכלי - קורסי לימוד כגון קורס TOEFL הם קורסים שעלותם אינה זולה. לימוד עצמי בבית מאפשר לכם לחסוך את הכסף לרישום הקורס.
  • גמישות בזמנים – קורס לרוב מגביל אותך בזמן הלימוד. עליך להתייצב בשיעורים באופן מסודר ועבור רבים המסגרת אינה מתאימה. לימוד לבד מאפשר גמישות של זמני הלימוד. תוכלו ללמוד שעה ביום או חמש שעות לפי בחירה שלכם. תוכלו לבחור ללמוד חצי שנה או רק חודש לפני הבחינה.
 

חסרונות בלמידה עצמית

  • העדר ליווי מקצועי – יש שיטענו כי במבחן TOEFL  אינו מצריך הכנה לקראת הבחינה. אך למעשה לימוד עם ליווי מקצועי יכול לסייע בעליית ההצלחה בבחינה. למשל, אנשים שאנגלית אינם שפת אמם נוטים לבצע טעויות שלא תמיד מודעים אליהם, ליווי מקצועי שיאזין לשיחה יוכל לקלוט טעויות אלו ולתקן. 
  • מסגרת – לימוד לבד יכול לאפשר לכם ללמוד בכל זמן שתרצו או שנוח לכם, אך פעמים רבות חופש הזמן והעדר המסגרת יוצרים מצב הפוך של דחייה ואי לימוד ומסגרת מתאימה יותר.


רישום לקורס

אם החלטתם ללמוד לבד בהצלחה, חשוב שתתמידו בלימוד לקראת הבחינה ותגיעו מוכנים לבחינה. במידה והחלטתם להירשם לקורס חשוב לבדוק מהו המוניטין של בית הספר אליו אתם נרשמים, בדקו מהו אחזו ההצלחה של הנבחנים של בית הספר בבחינה, חשוב לדבר עם תלמידים שלמדו ועל רמת שביעות הרצון שלהם מהקורס.
 

לא על הקורס לבדו

  • קורס TOEFL מטרתו לסייע לכם ללמוד למבחן ולהגיע אליו מוכנים, אך יש לקחת בחשבון כי הבחינה היא על ידע ומיומנות בשפה האנגלית ולכן חשוב לתרגל בכל זמן פנוי.
  • ליווי מקצועי לקראת הבחינה יאפשר לכם לתרגל בזמן אמת שיחה והאזנה לקטעים, לימוד טריקים שונים למענה על תשובות ותוכלו להתאמן לבחינה בסימולציות שונות המדמות זמן בחינה.
  •  חשוב להיחשף לתוכניות או חדשות באנגלית ללא תרגום, לתרגל את הבנת הנשמע, לקרוא טקסטים רבים בתחומים שונים כגון עסקים , מדעי המדינה, מדע, אקטואליה, חשוב לבחור טקסטים מדעיים ואיכותיים.
  • חלק חשוב בלימוד הוא אוצר המילים תוכלו להעשיר את אוצר המילים על ידי שימוש בכרטיסיות ועוד.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא קורס TOEFL? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש קורס TOEFL?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורס TOEFL
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]