תפריט נגישות

לידים לעסקים

קורס DBA

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
998,717

מהו קורס DBA ואיך בוחרים אותו ?

קורס DBA הוא קורס שמכשיר אנשים להיות מנהלי בסיסי נתונים, בקורס זה התלמידים רוכשים ידע רב בתכנות אשר מאפשר להם להתברג בשוק העבודה בתפקידים נחשקים ובכירים.
קורס DBA הוא קורס שכולל לימודי נושאים רלוונטיים ועדכניים ביותר בעזרתם התלמידים יכולים לגשת מוכנים לבחינות של מייקרוסופט.
בחרו קורס DBA בו תכני הלימוד הם העדכניים ביותר והמורים הם בעלי ותק וניסיון בתחום.
 

מהי מטרת קורס DBA :

מטרת קורס DBA היא להכשיר את התלמידים לניהול בסיסי הנתונים השונים, לתכנן ולעצב נתונים וממשקים בארגון, ללמוד פיתוח ב- SQL, לאחזר מידע, להגדיר, לטפל ולתחזק טבלאות בסיסי נתונים ולהתקין תוכנות חדשות ולהתאימם לבסיס נתונים קיים.
כמו כן לימוד קורס DBAמכשיר את התלמידים לשחזר מידע, לבצע גיבויים ולערוך ביקורת, לבצע אנליזה ובקרת ביצועים של בסיסי נתונים, לאבטח מידע ולנהל בסיסי נתונים DBMS תפעול מערכות ובקרה.
 

תכני הלימוד של קורס DBA :

קורס DBA כוללי לימוד על הנושאים הבאים :
אחזור מערכות לאחר נפילות, עיצוב ואדריכלות בסיסי נתונים, ביצוע גיבוי תקופתי ובדיקת אותם גיבויים, הכרת טכנולוגיות מידע בארגון, התקנת חומרה ותוכנה עם מערכת ניהול ה- admin, תחזוק data dictionary והכנת מודולים של מערכות מידע.
כמו כן קורס DBA כולל לימוד של ניהול מערכות DBMS, פיקוח אבטחת מידע שכולל הגבלות אדמיניסטרטיביות, הוספת משתמשים ובדיקה של מערכות מידע פרוצות.
במסגרת קורס DBA למדים גם לנתח מידע שמור ולקבוע מה התפקוד והיעילות של המידע המאוחסן, לעצב את בסיסי הנתונים ולהתקין גרסאות חדשות של DBA.
 

מה חשוב לדעת לפני קורס DBA ?

קורס DBAהוא קורס שמיועד לבעלי רקע טכני בפיתוח, לבוגרים מצטיינים ואנשי תשתיות בעלי רקע בסיסי בעולם התכנות.
עלות קורס DBA נעה בין 8,000 ל- 15,000 ומשך הלימודים הם כשנה עד שנה וחצי (תלוי ברמת האינטנסיביות של הקורס).
קורס DBA הוא קורס שנלמד בכיתות מחשבים והוא מועבר בצורה של הרצאות פרונטאליות, לימוד בקבוצות ותרגילים, כמו כן בסוף קורס DBA יש מבחן פנימי אשר בודק את רמת הידע של התלמיד.
בסיום קורס DBAעל התלמיד לעבור את הבחינות של אורקל או מייקרוסופט בהצלחה כדי לקבל הסמכה, במידה והתלמיד עבר את הבחינות הוא מקבל מטעם מייקרוסופט תעודת הסמכה DBA.
לאחר לימודי קורס DBA ניתן להשתלב בשוק העבודה, יש ביקוש רב לתפקיד בעולם ההיי טק, אנליסט בסיסי נתונים מתחיל מרוויח בין 5,000 ₪ עד 8,000 ₪ בחודש ואנליסט מתקדם מרוויח בסביבות ה- 16,000 ₪ לחודש.
 
קורס DBA – לרכוש מקצוע מבוקש ובכיר בעולם התכנות.

אז למה אתם מחכים ?בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר בנושא קורס DBA.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא קורס DBA? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש קורס DBA?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורס DBA