תפריט נגישות

לידים לעסקים

פסיכומטרי ברוסית 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
999,470
בארץ יש הרבה יוצאי מדינות חבר העמים והרבה עולים חדשים דוברי השפה העברית. אם הם מעוניינים, יש להם האפשרות לעבור את בחינות הפסיכומטרי בשפה הרוסית ממש כמו שניתן להיבחן בשפות אחרות כגון ערבית, ספרדית וצרפתית.
כיום מרבית המבחנים בארץ ניתנים גם בשפה הרוסית אך קורס פסיכומטרי ברוסית הוא קורס די חדש והוא תופס תאוצה בשל ריבוי האנשים אשר דוברים את השפה מלידה אשר מעוניינים לגשת לבחינות הפסיכומטרי.
ההיגיון עושה את שלו, אם אתם מתכווננים לגשת למבחן הפסיכומטרי בשפה הרוסית כי כך יותר נוח לכם, סביר להניח שיהיה לכם קל יותר ללמוד לקראת פסיכומטרי ברוסית.
 

מה חשוב לדעת על פסיכומטרי ברוסית ?

בניגוד לבחינות הפסיכומטרי בשפה העברית אשר מתקיימות במהלך כל השנה, בחינת פסיכומטרי ברוסית מתקיימת רק פעם אחת בשנה, לכן, מי שרוצה להיבחן בשפה הרוסית חייב להתאים את עצמו לזמני הבחינה.
אין כל הבדל בין רמת בחינת הפסיכומטרי בברית ובין רמת בחינת הפסיכומטרי ברוסית, אך מי שאין לו בגרות בישראל חייב לעבור גם בחינת ידע בעברית, לבחינה זו קוראים מבחן יעל.
כמו בחינות פסיכומטרי בשפות אחרות, גם לבחינה בשפה הרוסית השפעה של 50% על הקבלה ללימודים במסגרות של אוניברסיטאות ומכללות רבות ומכאן הצורך הגדול ללמוד לקראת בחינה כמו שצריך ולהגדיל את הסיכויים לקבל בה ציון גבוה.
 

כיצד בנויה הבחינה ברוסית והיכן ניתן ללמוד פסיכומטרי ברוסית ?

מבנה הבחינה זהה לבחינה הרגילה ולכן גם הלימודים זהים ללימודים בעברית. ציון הבחינה נע בין 200 ל – 800 כאשר השאיפה היא להוציא ציון גבוהה עד כמה שאפשר. מקצועות מבוקשים ויוקרתיים כמו מנהל עסקים, רואה והנדסה מחייבים ציון פסיכומטרי גבוה למדי, לכן חשוב להשקיע רבות בלימודים ובייחוד אם אתם מעוניינים בלימודים גבוהים.
ניתן ללמוד קורס פסיכומטרי ברוסית בבתי ספר אשר מקיימים לימודי הכנה לפסיכומטרי במכון. לא כולם מציעים לימודי הכנה ברוסית ולכן חשוב לבחון תחום זה מראש, יש לוודא גם שהלימודים מתאימים מבחינת הזמנים לבחינה ברוסית שמתקיימת בקיץ. רוב הקורסים נמשכים כמה חודשים ונגמרים כמה ימים לפני הבחינה.


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא קורס פסיכומטרי. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל

אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?
סגור

מחפש קורס פסיכומטרי?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורס פסיכומטרי