השוואת מחירים > קורסים ולימודים אקדמיים > סדנאות > קורס נומרולוגיה

קורס נומרולוגיה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,151

לגעת בעולם הנסתר

שלא כמו קורסים רבים הדורשים תקופת לימודים ארוכה ומעמיקה, את יסודות הנומרולוגיה די פשוט ללמוד. יש הבוחרים ללמוד קורס נומרולוגיה דרך האינטרנט, יש שמעדיפים לעשות זאת מול מורה פרטי המלמד את התחום באופן אישי אחד על אחד, ויש שמעדיפים ללמוד במכללות מקצועיות המתעסקות בהוראת לימודי הנומרולוגיה.
 
מהי נומרולוגיה? מדוע רבים כל כך נוהרים אחרי לימודי נומרולוגיה? ואיך בוחרי קורס נומרולוגיה שיספק לכם את הכלים המקסימאליים? על כך במאמר זה.
 

מהי נומרולוגיה?

הפירוש הישיר של נומרולוגיה הוא תורת המספרים (נומרו= מספר, לוגיה= תורה, חקר), או בצורה המקובלת יותר: חקר הסמליות של המספרים. הנומרולוגיה מבוססת על האמונה כי ביקום ישנם כוחות בלתי נראים, ועל מנת להבינם, יש צורך בחקר המספרים, אשר היקום מכיל אותם בכמות גדולה יותר מאשר העין רואה או מבינה.
 
יותר מכך, על פי עקרונות הנומרולוגיה, לכל אדם ישנה הילה, רטט, הסובבים אותו, ודי בחקירה נומרולוגית של נתונים בסיסיים, בכדי להסיק מידע משמעותי על האדם, ואכן, הנומרולוגיה משמשת לרוב, לצורך קביעת תכונותיו של אדם מסוים, האישיות שלו, נקודות החוזק והחולשה שלו, צורות ההתמודדות שלו עם מצבים והדרך בה הוא מגיב לסיטואציות כאלו ואחרות. אנשים רבים נעזרים בנומרולוגיה לצרכים נוספים:
  • הכוונה לגבי כישורים ותעסוקה מתאימה
  • התאמה זוגית
  • הבנה טובה יותר של העצמי ועוד

 

איך זה עובד?

על מנת לקבל את המידע המקסימאלי אודות אישיותו של האדם, כישוריו וכיוצא בזה, צומצמו כלל המספרים הסופיים ביקום, ל-9 ספרות בלבד, מ-1 עד 9, כאשר לכל אחת מהספרות (1 עד 9) יש ערך שונה, הבא לידי בתכונות, מאפיינים, כישורים, מגרעות ויכולות.  
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
א
ב
ג
ד
ה
ו
ז
ח
ט
י
כ
ל
מ
נ
ס
ע
פ
צ
ק
ר
ש
ת
 
 
 
 
 
 
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
 
על מנת לנקז את המספרים הגדולים יותר לכדי תשעת הספרות הללו, מבצעים חיבור של גורמי המספר. לדוגמא, על מנת לגלות את הערך הנומרולוגי של המספר 1981, נחבר את ספרותיו כך: 1+9+8+1, התוצאה הינה 19. מכיוון ש-19 איננו מוגדר כמספר נומרולוגי, נחבר גם את ספרותיו, כך: 1+9, התוצאה 10 אף היא אינה מתאימה ועל כן נחבר את הספרות, ונקבל את המספר הסופי 1+0=1.
 
לא רק מספרים ניתן להתאים לספרות הנומרולוגיות, אלא גם אותיות. לצורך כך משתמשים בגימטרייה, וכך, האות א=1, האות ח=8, האות צ=9 (ערכה הגימטרי הוא 90, אך 90=9+0), ת=4 וכך הלאה. גם את האותיות באנגלית ניתן להחליף בספרות באופן דומה, ואת ערכי האותיות ניתן להסיק בעזרת הטבלה הבאה:
 
על מנת להתחיל ניתוח נומרולוגי, לוקחים את שמו המלא של האדם (פרטי+ שם משפחה) ואת תאריך הלידה שלו. מידע זה מתרגמים למספרים הנומרולוגיים בצורה שהוזכרה לעיל, ומתחילים לנתח אותו באמצעות כלים מיוחדים אותם לומדים במסגרת הקורס.
 

תכני קורס נומרולוגיה

מלבד ההסבר הכללי והבסיסי הנוגע לתרגום אותיות למספרים, ומספרים הגדולים מ-9, למספרים הנמצאים בטווח 1 עד 9, ישנם נושאים נוספים הנלמדים בקורס, ובכללם:
  • סוגים שונים של נומרולוגיה
  • ערכו הנומרולוגי של כל מספר
  • חשיבות תאריך הלידה ויום הלידה
  • משמעות השם ובחירת שמות
  • תורת האותיות, משמעות אותיות חשובות
  • ניתוח מפה נומרולוגית לאורך תקופות החיים
 

כיצד בוחרים קורס נומרולוגיה?

לימודי נומרולוגיה נפוצים בכמה מסגרות לימודיות, ועל כן, אדם המתעניין בלימודים אלו, עשוי למצוא עצמו מבולבל נוכח האפשרויות העומדות בפניו, על יתרונותיהן וחסרונותיהן.
 
לדוגמא, קורס נומרולוגיה המתנהל דרך הרשת, אולי יהיה זול יותר מכל אפשרות אחרת, אך במקביל, התכנים יהיו כללים ולא יותאמו לידע וליכולת ההבנה של הלומדים. לימודי נומרולוגיה באופן פרטני על ידי נומרולוג או איש מקצוע המלמד באופן אישי ומתאים עצמו ללומד, יעלו לא מעט, ועשויים שלא לכלול את כל החומר מחשש לתחרות, ולבסוף, קורס נומרולוגיה הנערך במכללה או מוסד לימודים אחר, יחסרו מעט את גמישות השעות, אך אלו יהיו זולים בהתאם, מותאמים לכלל הלומדים, וכוללים את התכנים המקסימאליים הנדרשים.
 

קריטריונים נוספים לבחירת לימודי נומרולוגיה: מספר המפגש ומשך כל מפגש, סילבוס הקורס ופירוט על תכני כל מפגש, הנפקת חוברות ואמצעי לימוד נוספים, השעה בה נערך כל מפגש וכן הלאה. 

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

ממוצע חוות דעת

ציון 4.7 מתוך 5 מבוסס על 3 ביקורות

אני כבר נרשמתי בהנות חיפשתי באזור שלי והם פנו אליי והתאימו לי מבחינת הכל היה לי נוח ולכן סגרתי

על מכללת הנות מאת ניצן שלום

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות