תפריט נגישות

הצטרפות לבתי עסק

קורס סקיפרים 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
853,139

חלמתם להשיט יאכטה אך החלום נראה לכם רחוק שנות אור מכם. קורס סקיפרים מאפשר לכם להשיט יאכטה ולטייל לחו"ל בדרך מיוחדת במינה.. לשוט בין מפרצים ומרחבי הים. כעת תוכלו להגשים זאת באמצעות רשיון סקיפר.
קורס סקיפר מכשיר אותך להשיט יאכטה. ניתן למצוא סוגים שונים של יאכטות, יאכטות הממונעות או יאכטות בעלות מפרשים, יאכטות שמטרתן לשייט תענוגות ויש מטרתם לשייט מהיר או לתחרויות שייט. קורס סקיפר מטרתו להעניק את הניסיון והיכולת להפעיל יאכטות שונות, אם תבחרו לשוט לשייט תענוגות או לשייט מהיר.
 

מה כולל קורס סקיפרים ואיך הוא מחולק

קורס סקיפרים כולל חלק עיוני הכולל ארבעה קורסים שכל אחד מהם עורך כחודשיים לערך. הקורסים הם: קורס ימאות, קורס מכונה, קורס ניווט א' וקורס ניווט ב'. החומר העיוני כולל מכונאות ספינה, ניווט חופי, ניווט מכשירם, ימאות ספינה, בעת לימוד החומר העיוני ישולבו פעילות מעשית בספינה להתנסות. לאחריו בחינות מטעם רשות הספינות והנמלים. לאחר מעבר הבחינות יש קורס מעשי האורך שלושה שבועות, בהם תצאו להפלגות שונות ותלמדו להיות סקיפרים מקצוענים.
 

מה מקנה לנו קורס סקיפרים

קורס משיטי יאכטות מקנה ידע מעשי שיאפשר לכם להשיט יאכטה ולהפליג באופן עצמאי. חלק מהלימוד כולל ניהול צוות, קראית התחזית ידיעת הים והכי חשוב לכבד את הים.
בסיום הקורס הבוגרים מקבלים רישיון משיט בינלאומי התקף בכל העולם מטעם אגף הספנות של משרד התחבורה. הרישיון הינו לספינה עד 24 מטרים לשיט חופי דרגה 30 ורישיון לסירת מנוע עוצמה א' ו – ב' דרגות 12, 13.
 

היכן עושים קורס סקיפרים

ישנם בארץ מספר בתי ספר המציעים קורס סקיפרים. בעת הרישום וודאו כי בית הספר אותו בחרתם  מוכר כבית ספר לשיט באופן רשמי על ידי מנהל הספינות. וודאו על אילו יאכטות הקורס מבוסס, ככל שמספר היאכטות גדול כך תצברו ניסיון רב יותר, לדוגמה יאכטות מנוע, מפרשיות וכדומה. בדקו את הזמנים של הקורס ואפשרות להשלמת החומר. מומלץ להגיע לבית הספר ולהתרשם משיטת הלימוד ממבנה הכיתה ומשך הקורס. כמה תלמידים בכיתה. מהי רמת המדריכים, בדקו מהו החלק המעשי ועל אילו יאכטות אתם לומדים.
 

קורס יאכטות - עצות

  • אם אתם מעוניינים ספציפית בקורס יאכטות, עדיף להגיע לבית ספר לשיט אשר מתמחה בקורס משיטי יאכטות ולא בית ספר שעל הדרך עושה קורס יאכטות.
  • קבלו את מירב הפרטים לגבי הקורס, על איזה יאכטות תלמד לשוט בקורס ? מגוון רחב של יאכטות בקורס ירחיבו את הידע שלך בתחום כך שעם הזמן תוכל לשוט על כל יאכטה שתבחר.
  • מהו הוותק של הבית ספר לשיט ? מהו הוותק של השל המדריכים בקורס יאכטות ? ככל שהנסיון שלהם גדול יותר, כך יהיה להם קל יותר להעביר את החומר בצורה מקצועית יותר ולרוב הם בעלי נסיון גדול ויתר במגוון סקיפרים.
  • כאשר עוברים קורס יאכטות יש חומר שנלמד באופן מעשי וחלק שנלמד באופן תיאורטי, קבלו מידע על החלוקה בין הנושאים וודאו שהיא מתאימה לכם.
  • מתכננים לקנות או להשכיר יאכטה ספציפית ? וודאו שהקורס מתאים מבחינת חומר הלימוד לאותה יאכטת חלומות.
  • בדקו מה אורך הקורס, כמה משתתפים עוברים איתכם את הקורס, האם יש אפשרות לשעורים חוזרים, תגבורים ועוד.
כדי להקל עליכם את החיפוש של בתי ספר לשייט המעבירים קורס משיטי יאכטות, אתר יס, פליז! מאפשר לכם להשאיר את פרטיכים ולתת לבתי הספר לשיט לחזור אליכם עם כל הפרטים.
בחרתם בית ספר לשיט ? אתם בחצי דרך להפוך להיות סקיפרים מקצועיים.
 
שיהיה לכם בהצלחה ושייט נעים. 

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא קורס משיטי יאכטות. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?
סגור

מחפש קורס משיטי יאכטות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורס משיטי יאכטות