תפריט נגישות

לידים לעסקים

קורס מנהלי עבודה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
998,717

מטרת קורס מנהלי עבודה :

מטרת קורס מנהלי עבודה היא להכשיר מנהלי עבודה בתחומי המלאכה, השירותים והתעשייה, לעבוד בצורה הטובה ביותר בתחומי ניהול העבודה והעובדים והשגת יעדי הארגון.
קורס מנהלי עבודה הוא קורס שנועד להכשיר את מנהל העבודה להוציא לפועל את תוכניות הייצור ולהנהיג בעזרת הידע שלו את כלל העובדים.
אחד הקורסים הנפוצים ביותר בתחום הנהלת העבודה הוא קורס מנהלי עבודה בבניין, זהו קורס בו רוכשים מנהלי העבודה את כל הידע הדרוש כדי לנהל אתר בצורה היעילה ביותר וזאת ביחד עם חיסכון כלכלי ועמידה ביעדים שהוקצבו להם.
 

הנושאים כולל קורס מנהלי עבודה :

בין הנושאים הנלמדים במסגרת קורס מנהלי עבודה קיים מבוא לניהול, הערכת שווי ערך, שיטות ניהול, ניהול על פי יעדים, ניהול על פי אילוצים, ארגון פורמאלי ולא פורמאלי, מבוא לארגון, תיאור העסק והגדרת תפקיד ועוד.
קורס מנהלי עבודה בבניין יכלול בתוכו את כל הנושאים הללו אך גם ירחיב ויכלול נושאים נוספים כגון ניתוח סיכונים, סקר סיכונים, בטיחות בעבודה וכדומה.
קורס מנהלי עובדים עוסק גם בפן האנושי, בין הנושאים הנלמדים בפן זה תוכלו למצוא תקשורת בין אישית, ניהול קונפליקטים, פיתוח מנהיגות, הגורם האנושי בעבודה, ניהול משא ומתן ועוד.

 

איך בוחרים היכן ללמוד קורס מנהלי עבודה ?

קורס מנהלי עבודה הוא קורס קצר יחסית, הוא כולל בתוכו את כל החומר הדרוש כדי לעבוד בתחום ניהול העבודה בכל הארגונים, קורס ניהול עבודה בבניין נותן למנהלי העבודה את הכלים הדרושים להצלחת עבודות הבנייה משלב הקמת התכנון והקמת התשתית ועד לשלב הגימור והתשלומים.
ניתן כיום ללמוד קורס מנהלי עבודה במכללות השונות, כמו כן משרד העבודה גם כן מספק את הקורס, יש לבחור מוסד בו החומר הנלמד הוא עדכני, כמו כן יש לשים לב שהמורים בקיאים בחומר הנלמד ולהם ניסיון עשיר בתחום.

אז למה אתם מחכים ?בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר בנושא קורס מנהלי עבודה.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא קורס מנהלי עבודה? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש קורס מנהלי עבודה?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורס מנהלי עבודה
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]