תפריט נגישות

לידים לעסקים

קורס לינוקס

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

יתרונות לינוקס לעומת מערכות הפעלה אחרות

 
מערכת הפעלה היא תוכנה המגשרת בין התוכנה למשתמש. לכל מחשב יש מערכת הפעלה המאפשרת לו לפעול ונקראת אתחול. מערכת ההפעלה מספקת שלושה ממשקים, ממשק המשתמש, מנהלי התקנים וממשק תכונת היישומים.
 
כיום ישנם שני סוגי מערכות המוכרות יותר מערכת הפעלה של מיקרוסופט הידועה בשמה העברי חלונות ומערכת לינוקס. מערכת הפעלה של מיקרוסופט ידועה יותר מאחר שהיא נמצאת בכל בית כמעט. מערכת לינוקס פועלת באופן קצת שונה והיא מוכרת יותר במגזר העסקי בעיקר בשל יתרונותיה הרבים
 

קצת מספרים

מערכת ההפעלה מוכרת יותר היא של חלונות ומעשה 90% מהמחשבים הביתיים עובדים על מערכת ההפעלה של מיקרוסופט חלונות בעוד שאחוז אחד בלבד פועל על לינוקס. מערכת ההפעלה של לינוקס תוספת תאוצה בתחום השרתים כ- 34% לעומת 8% של מיקרוסופט. ובתחום מחשבי העל לינוקס מחזיקה בשליטה מלאה של מעל 89%.
 
חברות וארגונים רבים החלו להטמיע מערכות לינוקס במקום מערכות אחרות או בשילוב עמן, מאחר שלינוקס מסייע בתכנון ויישום תשתית נוחה ומלאה לפתרונות עסקיים ממוחשבים
 

הכירו את מערכת ההפעלה לינוקס

מערכת לינוקס פותחה על ידי לינוס טורבלדס בשנת 1991. המערכת פועלת על קוד פתוח ניתנת להתקנה בקלות הכולל ממשק גרפי ויישומים אחרים. המערכת מוכרת יותר בעולם העסקי ומופעלת על שרתים כבדים בחברות מאחר שהיא מאופיינת בשימוש בעיקר כשרת ותחת עבודה. דוגמא לשימוש במערכות הפעלה של לינוקס הן מערכות ERP , טלפוניה, אפליקציות ועוד מגוון תוכנות שונות ומערכות תקשורת. חברות רבות בוחרות להשתמש בה מאחר שהיא מאפשרת לפתוח מגוון של יישומיים מההתחלה ולהקנות רמת אבטיחה לכל אחד מהיישומים בנפרד.
 

יתרונות של לינוקס

  • לינוקס מהווה את הליבה של רוב שרתי האינטרנט ומרבית הנדרש לניהול רשתות והעברת מידע.
  • לינוקס סייע רבות לפיתוח תוכנה חופשית, קוד מקור וקוד פתוח ההופך את המידע לשימוש, להפצה ולשינוי לכל אחד.
  • ישנם אף מערכות הפעלה שלמות המורכבות מתוכנות של קוד פתוח.
  • המערכת מוגנת מוירוסים למיניהם, מאפשרת להריץ מספר יישומים גדול מאחר שיש לה מיעוט הדרישות במשאבים לצורכי הניהול, היא דיסקרטית ואינה אוספת מידע, ניתן להשתמש בה במחשבים ניידים, טלפונים חכמים ועוד.
  • מערכת ההפעלה של לינוקס מאפשרת להתממשק בסביבת Windows מאחר שיש לה תמיכה מובנית כך שניתן לראות מחשבים אחרים בארגון.
  • יתרון נוסף הוא היציבות והיעילות שהיא מציעה.
  • כמובן, התמיכה בעברית.
 

קורס לינוקס

קורסי לינוקס מטרתם להביא להיכרות עם מערכת ההפעלה. קורסי מבור בלינוקס כוללים לימוד עם מבנה הרשת, ניהול קבצים ותיקיות, השונה במקצת ממערכת ההפעלה של מיקרוסופט, הגדרות המערכת, ניהול משתמשים, תקנים, פרוטוקולים, אבטחה, התאמה בין המשתמש לסוגי הרשת ועוד.
 
לצד אלו ניתן למצוא קורסים המציעים תכנות בלינוקס כגון הנדסת מערכות לינוקס, לינוקס בסביבת Windows, לינוקס בהתמחות LPIC REDHAT , קורס מנהל מערכות לינוקס (OPX-200, OPX-300), , קורס ניתור ושיפור ביצועים בלינוקס, קורס Shell scripting בלינוקס, קורסי קרנל (Kernel) ודרייברים ועוד.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש קורס לינוקס?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורס לינוקס