תפריט נגישות

לידים לעסקים

קורס אמיר

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

השוואת מחירי קורס אמיר


קבלה לאוניברסיטאות מצריכה בקיאות בשפה האנגלית. חלק גדול מהלימודים דורש התמודדות עם טקסטים אקדמאיים באנגלית. המבחן הפסיכומטרי ומבחן אמי"ר בוחנים את הידע של המועמדים לאוניברסיטאות השונות. מבחן אמי"ר משמש ככלי מיון בשפה האנגלית, הנעשה בנפרד מהבחינה הפסיכומטרית, לשם השגת פטור באנגלית או לשם שיבוץ בקורסי החובה באנגלית, למי שלא קיבל פטור או לא הגיע לרמה בינונית שהינו סף קבלה לרישום לאוניברסיטאות.
מבחן אמי"ר מתאים לאנשים הפטורים מהבחינה הפסיכומטרית, או לאנשים שעברו את הבחינה הפסיכומטרית ולא הגיעו לציון הפוטר אותם מלימודי אנגלית במהלך הלימודים. קורס אמי"ר מטרתו להקנות לתלמידים את הכלים וההכשרה לקראת מבחן אמי"ר.
הכנה ל-אמי"ר תבטיח כי תוכלו למצות את המקסימום מהבחינה ולהשיג את הפטור המיוחל וכך לחסוך זמן לימודים יקר בלימודי אנגלית.
 

מבחן אמי"ר

מבחן אמי"ר הינו מבחן ידע באנגלית, לצורך בדיקה בשליטה בשפה האנגלית ברמה אקדמאית, המבחן מבוצע במחשב. מטרת מבחן אמי"ר לבחון את רמת האנגלית של הנבחנים, המאפשר למוסדות הלימוד לדעת על רמתם של המועמדים בשפה האנגלית. הרישום למבחן אמי"ר מבוצע בנפרד מההרשמה לבחינה הפסיכומטרית. מבחן אמי"ר מאפשר להשיג פטור מקורסי חובה באנגלית במהלך התואר. על מנת להשיג פטור באנגלית יש לעבור את החלק באנגלית בפסיכומטרי בציון של 134 ומעלה או מבחן אמי"ר בציון של 234 נקודות ומעלה.
 

קורס אמי"ר

קורס אמי"ר מכין את התלמידים לקראת הבחינה. במהלך קורס אמי"ר תכירו את מבנה הבחינה, את סוגי השאלות הקיימים בבחינה. קורס לאמי"ר כולל תרגול והסברים על סוגי השאלות, קיצורי דרך וטריקים שיסיעו לכם במהלך הבחינה לחסוך זמן ולהתעמק בשאלות הקשות, התארגנות וחלוקת זמן נכונה בבחינה וסימולציות של מבחנים.
 

היתרונות של קורס אמי"ר

היתרון של קורס אמי"ר הוא הלימוד להתמודד עם הבחינה, סוגי שאלות שתפתרו במהלך הקורס עשויות להופיע בבחינה, כך שהתמודדות תהיה יותר קלה ותשפרו את סיכוייכם בהצלחה בבחינה.
 

הכנה למבחן אמי"ר

קורס הכנה לאמי"ר מאפשר לכם להצליח בבחינה גם אם רמת האנגלית שלכם נמוכה, ובכך לחסוך חלק מקורסי אנגלית חובה במהלך הלימודים. במהלך קורס אמי"ר התלמידים מתרגלים מבחנים שונים, הקורס מאפשר ללמוד במסגרת מסודרת ולכן מומלץ לעבור קורס הכנה לאמי"ר כמה שיותר קרוב לבחינה.

רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש קורס אמיר?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורס אמיר
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]