תפריט נגישות

הצטרפות לבתי עסק

קורס אקסל 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
853,139
למאמרים בנושא קורס אופיס
קורס וורד
קורס וורד
מהי תוכנת וורד ולמה היא הפכה לכלי ערר שימושי והכרחי בכל הביט בחיינו? קורס וורד מספק את ...

קורס אקסל נותן כלים לשימוש מהיר ויעיל במערכת שמיושמת ברוב בתי העסק בישראל.תוכנת אקסל היא תוכנה שימושית במיוחד שבה ניתן לערוך וליצור גיליונות נתונים, בגיליונות האלו ניתן להשתמש במילים ומספרים ולסדר אותם בשורות ועמודים, תוכנת אקסל פועלת היום במרבית בתי העסק והפכה לכלי הכרחי שאותו חייב לדעת העובד, בעזרת התוכנה ניתן לחשב ולעקוב אחר ההוצאות החודשיות של העסק בצורה היעילה ביותר ולכן הדרישה לבקיאות בתוכנה הפכה לגדולה.

 

לימודי קורס אקסל

קורס אקסל ניתן ללמוד בכיתות עם מחשב לכל תלמיד וגם על ידי מורה פרטי בבית, יש גם קורס אקסל אותו ניתן ללמוד בחינם דרך האינטרנט, יש אתרים שמספקים תרגילים בתוכנה ויש אתרים בהם ניתן ללמוד מסרטוני הסברה, כמו כן יש קורסים קצרים ללמידת התוכנה והם מחולקים לרמות מתחילים, בינוניים ומתקדמים.

כשאתם בוחרים קורס אקסל כדאי לברר עד כמה בקיא המדריך בתוכנה, רצוי שהמדריך ידע להסביר בצורה בהירה ומפורטת על כל מאפייני התוכנה ושהקורס ילווה גם בתרגילים מעשיים כי זה הכלי השימושי והיעיל ביותר ללמוד את התוכנה.
 

רוצים להתקבל לעבודה? קורס אקסל משפר את סיכוייכם

קורס excel נותן כלים להשתלבות מוצלחת בכל סביבת עבודה ממוחשבת, בקורס לומדים עיצוב גרפים וטקסטים, הפיכת נתונים למידע אותו ניתן לעבד ולנתח ויצירת גיליונות בהם פונקציות ונתונים.
יש גם קורס excel מתקדם שמתאים למשתמשים שכבר מכירים את התוכנה באופן בסיסי בלבד ורוצים להעמיק את הידע שלהם ולהשתמש בתוכנה באופן מקסימאלי.
בקורס מתקדם מלמדים בין היתר קיבוץ נתונים, חישוב ממוצע על פי מפתח אישי, חיתוך נתונים על פי מספר צירים, כיצד מבצעים סיכומי ביניים, הכרה של פונקציות פיננסיות וקליטת נתונים מצד שלישי וממערכות ERP.
בעידן של מחשבים ומערכות מחשוב מתקדמות שמנהלות בתי עסק רבים, ידיעת תוכנת אקסל היא כלי שמאפשר לאלפי אנשים להשתלב בבתי עסק ביעילות.
 

גרסאות של אקסל במהלך השנים

אקסל 97
אקסל 97 - הגרסא הראשונה בעידן המודרני
אקסל 2000
אקסל 2000
אקסל 2003
אקסל 2003
אקסל 2007
אקסל 2007 - אקסל ואופיס מקבלים את הסרט - Ribbon
אקסל 2010
אקסל 2010 - הסרט נשאר, העיגול ירד
 
תוכנת אקסל קיימת משנת 1987 (תחת חלונות). עד לגרסא של אקסל 95 מייקרוסופט דאגה להוסיף פונקציונאליות ויכולות חישוב לתוכנה והחל מגרסאת אקסל 95 והלאה השינויים היו לרוב קוסמטיים. לכן רוב הסיכויים שאם תקחו היום קורס אקסל הוא יהיה רלוונטי לעוד מספר שנים כי כפי שאתם יודעים, המתמטיקה לא משתנה ולכן רוב הפונקציות לא משתנות בין גרסא לגרסא.
 
שימו לב, לאחר שתלמדו אקסל תוכלו ללמוד באמצעות רשת האינטרנט בקלות איך להשתמש ב-VBA - Visual Basic for Applications או במקרה זה VBA for Excel. באמצעות כלי תוכלו לפתח גליונות מסובכים, אוטומציה שתגרום לאקסל לעשות את העבודה במקומכם.
 

נוסחאות מתמטיות בסיסיות באקסל

 Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא קורס אופיס. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

אהבתם את המאמר ? המליצו עליו:
איך זה עובד?
סגור

מחפש קורס אופיס?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורס אופיס