קורס פוטושופ - יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים

קורס פוטושופ 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
למאמרים בנושא קורסי מולטימדיה וגרפיקה ממוחשבת
קורס עיצוב אתרים
קורס עיצוב אתרים
רשת האינטרנט הפכה לזירת מידע ומסחר שעונה על כל צרכינו, אנשים עובדים באינטרנט, מכירים באינטרנט, ...
קורסי אנימציה ותקשורת חזותית
קורסי אנימציה ותקשורת חזותית
קורס אנימציה, או במילים אחרות קורס תקשורת חזותית, יקנה לכם את כל חכמת העיצוב הגרפי ...
לימודי אילוסטרייטור
לימודי אילוסטרייטור
יתרונות אילוסטרייטור על פני תוכנות אחרות עולם הגרפיקה הוא עולם עשיר של צבעים, דמויות, צורות ...
 
 

מה זה פוטושופ

פוטושופ הינה תוכנה לעיצוב גרפי ועיבוד תמונה ויש לה שימושים רבים בעולם הגרפי.

אפשר להשתמש בה על מנת ללטש, לשנות או לעבד תמונות קיימות וגם לעצב כל מה שקשור לדפוס או לאינטרנט. אם אתם פונים למעצב מקצועי, סביר להניח שזו אחת מהתוכנות שהוא משתמש בהן, בעיקר בשל הגמישות והיכולת לערוך ולשנות עיצוב בשיטת השכבות, כך שאם נדרש תיקון או שינוי, אין צורך להתחיל הכול מההתחלה, אלא רק לטפל בשכבה נקודתית.
 
כמו כן, לתוכנה יתרון עצום ביכולת לטשטש או להסיר אלמנטים מסוימים מתמונה (נניח שצילמתם משהו ואתם לא מרוצים ממשהו ברקע) להוסיף פלטרים, טקסט ולשלב אחר כך את התמונה המוכנה והמעובדת בעיצוב כולל.
 
 

למי מתאים הקורס

למי שרוצה לעסוק בעיצוב גרפי כמקצוע, וגם למי שרוצה לקבל ידע בסיסי או מתקדם בעריכת תמונות ועיצוב. כמו כן, יש תחומים כמו צילום, עריכת ווידיאו ואפילו בניית אתרים, שם ידע כלשהו בתוכנות גרפיקה יכול להיות יתרון משמעותי, להקל על העבודה ולהבטיח תוצר ברמה גבוה יותר.
 
היות וכל תקופה יוצאת גרסה עדכנית של התוכנה, גם אם למדתם בעבר וודאי נוספו כמה אלמנטים שאתם לא מכירים ולכן מומלץ לעבור השתלמות או קורס קצר כל פרק זמן, תלוי בצרכים שלכם.
 
 

האם עדיף לעבור את הקורס בקבוצה או אחד על אחד

כשמלמדים תוכנה יש שתי שיטות מקובלות, למידה בקבוצה בקורס מסודר ומובנה או למידה אישית אחד על אחד. לכל אחת יתרונות וחסרונות ולכן חשוב לשים לב מה יותר מתאים לכם, בשלב בו אתם נמצאים. למידה בקורס מסודר מבטיחה הפריה הדדית, אפשר ללמוד משגיאות או שאלות של אחרים, לעבוד יחד, לקבל עוד נקודות מבט וכמובן בדרך כלל גם העלות תהיה נמוכה יותר.
 
קורס פוטושופ אישי, עם מורה שנפגש אתכם למול מחשב, מאפשר לקחת שיעורים בזמנים ושעות שנוחים לכם ולא פעם גם נעשה בצורה של חקר, אתם מעלים שאלה והמורה עונה ומדגים.
 
כך או כך, היות ובפוטושופ משתמשים בכלים ופונקציות שונות, חשוב לשמור על רצף ולמידה בשלבים, כך שתדעו את כל מה שיש לתוכנה להציע ולא תקפצו מדבר לדבר.
 
יתרון נוסף של קורס מקצועי ומסודר זה שבסופו מקבלים תעודה מטעם המוסד בו למדתם כך שתוכלו להציג אותה במקרה שתצטרכו.
 
 

האם מומלץ לשלב לימודי פוטושופ עם לימודים נוספים ?

אם אתם מבקשים ללמוד פוטושופ על מנת לפתוח עסק לעיצוב, למידה של תחומים משיקים כמו שיווק או קופירייטינג יכולה לסייע לכם לתת מענה מקיף ושלם יותר ללקוחות. היום אפשר למצוא קורסים שמלמדים את התוכנה כחלק ממערך לימודים רחב יותר. לא רק זה, ישנן מקומות שמלמדים לצד פוטושופ תוכנות נוספות לעריכה ועיצוב כמו אילוסטרייטור או תוכנות עריכת סרטים, כך שהלימודים מקיפים יותר ואתם יכולים לעבוד עם כמה תוכנות במקביל, לפי הצורך. כך לדוגמא לעבד את התמונה בפוטושופ שם יש כלים מותאמים לכך ולעצב את שאר המסמך בתוכנה גרפית אחרת.


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא קורסי מולטימדיה וגרפיקה ממוחשבת. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש קורסי מולטימדיה וגרפיקה ממוחשבת?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורסי מולטימדיה וגרפיקה ממוחשבת
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]