השוואת מחירים > קורסים ולימודים אקדמיים > קורסי מחשבים > קורסי מולטימדיה וגרפיקה ממוחשבת > מאמרים > קורסי אנימציה ותקשורת חזותית

קורסי אנימציה ותקשורת חזותית

קורס אנימציה, או במילים אחרות קורס תקשורת חזותית, יקנה לכם את כל חכמת העיצוב הגרפי מן היסוד ועד לפרטים הקטנים ביותר. הלימודים במהלך קורס תקשורת חזותית יכשירו אתכם לצאת בגדול אל שוק העבודה התחרותי של עולם האנימציה ועיצוב התקשורת החזותית על כל גווניה.

 
קורס תקשורת חזותית  מתרכז בפיתוח חשיבה יצירתית, ושם דגש ניכר על הקניית סגנונות עיצוב מגוונים ועשירים, וכן בבניית עולם העיצוב האינדיבידואלי והייחודי של כל תלמיד. לעומתם, ישנם קורסים לאנימציה אשר יעסקו בעיקר בלימוד מעמיק ומקצועי של כל הטכניקות השונות לעיצוב בעולם התקשורת החזותית מראשיתו ועד לחידושיו העדכניים ביותר. בבואכם לבחור קורס תקשורת חזותית, ודאו כי הקורס משלב בין שני הגישות כד כמה שאפשר. ההכשרה שתקבלו במהלך קורס תקשורת חזותית הכרחית בכדי להשיג תוצאות מרשימות ומספקות.
 

איך בוחרים קורס תקשורת חזותית

קורס תקשורת חזותית איכותי מחויב לספק לתלמידים מעבדת מחשבים מקצועית וחדישה, מרחבי עבודה מספקים לכל תלמיד, ספריה ושאר עזרים ואמצעים טכניים שונים. רק במקום כזה יוכלו התלמידים להפיק את המרב מן הקורס. במילים אחרות, עצתנו לכם- אל תתפשרו על איכות בעת בחירת קורס תקשורת חזותית ואנימציה, התנאים הם חלק חשוב מההצלחה שלכם.
 

קורס תקשורת חזותית - תוכן הקורס 

בין הנושאים הנלמדים במהלך קורס תקשורת חזותית: עיצוב גרפי, עיצוב מדיה אינטראקטיבית, רישום ואיור, פרסום ומיתוג, לימודי תוכנה כגון: פוטושופ, אינדיזיין, פלאש, אילוסרייטור, ודרימוויבר, קומפוזיציה וטיפוגרפיה, אומנות הצבע, תולדות העיצוב, צילום הפקה וקולנוע, חשיבה יצירתית, דימוי טקסט, עיצוב מגזינים ואריזות, בניית תיק עבודות אישי והנחיות להמשך הדרך כעצמאים.
 
קורס תקשורת חזותית ואנימציה לרוב נמשך בין חצי שנה לשנה, תלוי בתדירות המפגשים ואורכם. כל מפגש כולל לימוד תוכנה ועבודת סטודיו. הקורס מתאים כהסבה מקצועית, או לאלו אשר מתעניינים בתחום אך לא בתואר, לחובבי אנימציה אשר מבקשים להתמקצע בתחום, ולמעצבים שונים מעולם התעשייה המרחיבים את עיסוקם לעיצוב גרפי.
 

דרישות - קורס תקשורת חזותית

קורס תקשורת חזותית ואנימציה דורש מכל תלמיד הגשת עבודות ביניים, והשתתפות בסיורים ומפגשים שונים לאורך הקורס כהכנה לשוק העבודה. ישנם קורסים המאפשרים תערוכה מתוקשרת בסיום הקורס, אשר מאפשרת חשיפה למעצבים החדשים. בסיום קורס תקשורת חזותית תוענק תעודה לבוגר קורס עיצוב תקשורת חזותית או בוגר קורס אנימציה.
Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא קורסי מולטימדיה וגרפיקה ממוחשבת. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל.
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,175,157

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות