קורס הכרת המחשב - יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים

קורס הכרת המחשב 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
למאמרים בנושא קורסים להייטק
קורסים למשתמשי מחשב
קורסים למשתמשי מחשב
המחשב בוא חלק בלתי נפרד מחיינו, כיום קשה למצוא אפילו ילדים שלא יודעים כיצד לתפעל מחשב, לגלוש ...
קורס אינטרנט
קורס אינטרנט
קורס אינטרנט מתאים לכל מי שרוצה להתמצא באופן בסיסי באינטרנט ולאנשים שרוצים להפוך אותו ...
קורסים למדעי המחשב
קורסים למדעי המחשב
מה כוללים לימודים של קורסים למדעי המחשב? במסגרת הלימודים של קורסים למדעי המחשב ...

מה חייבים לדעת כשניגשים לעבוד עם מחשב?

רבים חוששים לגשת למחשב מהחשש שהם יקלקלו משהו או לא ידעו איך להשיג את מבוקשם. המחשב נתפס בעיניהם פעמים רבות ככלי שפועל מעצמו, פתאום חלונות נפתחים, חלונות נסגרים מבלי שהם הבינו על מה הם לחצו, הם לא יודעים כיצד לגשת עליו, על מה ללחוץ ומה עושה בדיוק מה.
 

כלי לעבודה וגם לפנאי

המחשב עבור רבים הוא כלי עבודה נוח ויעיל, עובדה! רובנו מבלים זמן רב מול המחשב, מי בעבודה ומי בפנאי, אנו עובדים מולו, מחפשים שירותים ומוצרים, אנו רואים סרטים, שומרים על קשר עם חברים ועוד. אין ספק שהמחשב עשה מהפכה לא קטנה.
המחשב כיום הוא כלי שקל לעבוד איתו, ניתן לשמוע מוזיקה, לראות סרטים, לקרוא דואר או לגלוש באינטרנט. הוא יעשה כל מה שנבקש ועם השנים הוא הופך לכלי שיותר נגיש למשתמש וקל יותר לעבוד איתו.
 
  1. חלקי המחשב

המחשב הוא כלי שפועל בהתאם למה שאתם מבקשים. המחשב כולל את מוח המחשב, מסך, מקלדת ועכבר שהם הכלים איתם אנו עובדים. כל פעולה שנעשה הוא לרוב באמצעות העכבר.
חיבור לאינטרנט דורש חיבור למודם של חברת האינטרנט אליה התחברנו.
 
  1. אינטרנט

חיבור לאינטרנט כולל ספק התשתית והספק התוכן. חברות ספקי התשתית הם בזק או הוט. ספקי האינטרנט כוללים חברות רבות המוכרות יותר הן: נטוויז'ן, בזק, 012 וכדומה.
 
  1. מסך

המסך שלפנינו כולל את שולחן העבודה המציג איקונים שונים שכל אחד מהם תוכנה בפני עצמה בעלת תפקיד מוגדר, בנוסף יש שורת לחצנים בתחתית המסך, שתפקידה בעיקר לקצר לנו תהליכים שאנו עובדים על המחשב, ולאפשר לנו לפתוח חלונות נוספים או חלונות אחרים שאיתם אנו עובדים מבלי לצאת מהחלון שלנו.
 
  1. המארז

הקופסה הגדולה המונח לצידנו על הרצפה הוא המוח של המחשב. לחיצה על הכפתור ידליק את המחשב ויעלה לפנינו את שולחן העבודה. זהו אנו מוכנים לעבוד על המחשב ולהתחיל להכיר אותו לעומק. לחיצה על כל אחד מהאיקונים יפתח לפנינו חלון שכולל את דף הפעולה, למשל לחיצה על האיקון של הדף עם הפסים הכחולים נקרא וורד והוא כתבן המחליף את מכונת הכתיבה.
 
  1. האינטרנט

בשלב ראשון חשוב להכיר את האינטרנט שהוא פעמים רבות כלי העבודה העיקרי במחשב. לחיצה על האייקון יפתח חלון הכולל התחברות לאינטרנט, כיום המחשבים מתחברים ישירות לספק האינטרנט, כך שדף האינטרנט זמין לנו לעבודה.
 
  1. תיבת הדואר

תיבת הדואר מוצגת כאיקון שהוא בצורת מעטפה. הדואר מאפשר לנו לקבל הודעות שונות, ניתן לקבל מחברת הספקית האינטרנט כתובת מייל שלנו הכוללת לרוב את השם שלנו הסימן @ שטרודל ולאחריו שם של חברת הספקית האינטרנט.
 
  1. תיקיות

התיקיות הן חלק חשוב שיש לשים עליו את הדעת. התיקיות הן השומרות על כל מה שאנו רוצים לשמור במחשב, תמונות שצילמנו, מסמכים שכתבנו ועוד. התיקייה לרוב היא תמונה של קלסר צהוב שלחיצה עליו פותח חלון עם קבצים שיש לנו במחשב.
 
עכשיו ניתן לצלול לעומקו של המחשב עם קורס הכרת המחשב...
 

מהו קורס מחשבים ומי צריך אותו ?

העולם כיום מתנהל על פי מחשבים וכמעט בכל בית ועסק תוכלו למצוא מחשב או כמה מחשבים, אנשים מתקשרים דרך המחשב, מתפרנסים ממנו, לומדים ממנו ומתפתחים דרכו, לא ניתן יותר לומר שזהו כלי לא נחוץ או שיש סיבה לא להחזיקו בבית.
 
קורסי מחשבים באים לתת למשתמש החדש והוותיק את הכלים לשימוש נכון ואפקטיבי במחשב, קורסי מחשב הם גם פתח והזדמנות להתקבל לעבודות משום שכיום יש דרישה לידע בסיסי בעבודה בסביבה ממוחשבת.
 
כדאי לבחור בקורס בו יש מספר מצומצם של תלמידים כדי ליהנות מיחס אישי של המרצה וממתן לתשובות לשאלות שיעלו במהלך הקורס, חשוב גם באותה המידה שיהיה מחשב לכל תלמיד.
 
מבחינה חברתית וגם מבחינת החומר והיחס האישי כדאי להפקיד בין קורס מחשבים למבוגרים לבין קורס מחשבים לילדים או לנוער.
 

איזה סוגים של קורס מחשבים יש ?

קורס הכרת המחשב הוא קורס בו התלמידים לומדים איך משתמשים במחשב, איך משתמשים במייל ואיך גולשים באינטרנט, הוא מלמד איך להימנע מתקלות ואיך לאבטח את המחשב כדי שלא יכנסו אליו וירוסים, איך יוצרים מסמכים ועוד, הקורס מיועד לכל מי שרוצה להתחיל להשתמש במחשב הביתי בצורה יעילה.
 
 
קורס מחשבים למתחילים הוא קורס מחשבים בסיסי וקצר בדרך כלל והוא כולל לימודים מעשיים בעיקר, כיתות הלימוד קטנות והאווירה ביתית ונעימה.
קורס לבניית אתר אינטרנט הוא קורס בו לומדים כיצד לבנות אתר אינטרנט אישי וכיצד להעלות אותו לרשת, בקורס לומדים על אתרי תחביב, אתרי זיכרונות ובניית עץ משפחתי.
 
 
קורס אינטרנט למתקדמים הוא קורס בו לומדים על תפעול המחשב ותוכנות נוספות כמו מסנג'ר ואיי סי קיו, שימוש בקבצי מולטימדיה, ניהול קבצים ותיקיות, חיפוש מתקדם, קנייה מאובטחת ועוד, הקורס מתאים למי שרוצה לדעת איך לתפעל את המחשב עד למקסימום שלו.
 
יש כיום קורסים מקוצרים ובסיסיים במיוחד בהם לומדים כיצד לעשות עבודות בית ספר לילדים מהמחשב, הקורס מיועד להורים וילדים גם יחד והוא מתאים לאנשים שלא בקיאים בכלל במחשבים.


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא קורסים להייטק. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש קורסים להייטק?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורסים להייטק
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]