קורסים למשתמשי מחשב - יס פליז
תפריט נגישות
לידים לעסקים

קורסים למשתמשי מחשב 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
למאמרים בנושא קורסים להייטק
קורס אינטרנט
קורס אינטרנט
קורס אינטרנט מתאים לכל מי שרוצה להתמצא באופן בסיסי באינטרנט ולאנשים שרוצים להפוך אותו ...
קורסים למדעי המחשב
קורסים למדעי המחשב
מה כוללים לימודים של קורסים למדעי המחשב? במסגרת הלימודים של קורסים למדעי המחשב ...
קורס הכרת המחשב
קורס הכרת המחשב
מה חייבים לדעת כשניגשים לעבוד עם מחשב? רבים חוששים לגשת למחשב מהחשש שהם יקלקלו משהו ...
המחשב בוא חלק בלתי נפרד מחיינו, כיום קשה למצוא אפילו ילדים שלא יודעים כיצד לתפעל מחשב, לגלוש באינטרנט, לשחק במשחקים, לשלוח דואר אלקטרוני ועוד. מי שנשארו מעט מאחור הם האוכלוסייה המבוגרת שאף פעם לא למדו כיצד להשתמש במחשב, עקרות בית שהיו עסוקות בטיפול בילדים וקבוצה שלישית המורכבת מאנשים בכל הגילאים שפשוט לא התעניינו במחשבים...עד היום.
 

למי נועד קורסים למשתמשי מחשב

קורס מחשבים בסיסי נועד לאנשים שרוצים להתחיל להשתמש במכונה המופלאה, המחשב האישי. קורס זה מלמד כיצד עובדים בסביבת מערכת Windows ותוכנות אופיס השונות, הקלדת מסמכים ב Word, בניית מצגות ב Power point, היכרות בסיסית עם Excel ושימוש בתוכנת הדואר האלקטרוני Outlook.
בנוסף לומדים כיצד עובדים עם רשת האינטרנט (רבים מן התלמידים פוגשים בה לראשונה בקורס עצמו). מדריכים אותם כיצד מחפשים מידע בצורה נכונה (אופטימיזציה על מילות החיפוש), כיצד פותחים תיבת דוא"ל, כיצד משתמשים בתיבה על מנת לשלוח ולקבל דואר.
קורס מחשבים בסיסי נלמד באווירה נינוחה, בלי לחץ עם חניכה אישית. כל תלמיד עובד מול מחשב אישי כשהמדריך מסביר מה ואיך לעשות על מסך ענקי. הקורס מותאם לאנשים שאין להם גישה טובה למחשבים, זאת אומרת שיעור מבוא בסיסי על המחשב, מקלדת ואפילו עכבר. לאחר מכן מתחילים לעבוד עם האינטרנט והתוכנות השונות.
 

קורסים למשתמשי מחשב - נסו גם אתם

קורסים למשתמשי משחב הם מתאבן קטן שיכול לפתוח את התיאבון גם לסרבני טכנולוגיה גדולים, לאחר שיבינו כמה קל לעבוד עם המחשב יוכלו להתחיל ללמוד בעצמם כי עכשיו המחשב אינו זר להם ואין ממה לפחד.
אם אתם מעוניינים לרשום חבר או קרוב משפחה ל קורס מחשבים בסיסי (אם אתם קוראים את המאמר שלי, כנראה שאתם כבר לא זקוקים לקורס), בצעו השוואה זריזה בין הקורסים השונים בדגש על נושאים רלוונטיים, מספר שיעורים (קורס מחשבים בסיסי הדוחס את כל המידע למספר שיעורים קטן הוא לא יעיל) ומחיר. כמובן שמומלץ להתייעץ עם ה"תלמיד" איזה קורס מחשבים בסיסי נראה לו הכי מתאים.
 


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא קורסים להייטק. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש קורסים להייטק?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורסים להייטק
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]