קורסים להייטק - השוואת מחירים
תפריט נגישות
לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,170,455
אולי תרצו לקרוא על...
  קורסים למדעי המחשב
 1. קורסים למדעי המחשב
 2. מה כוללים לימודים של קורסים למדעי המחשב? ולמה כדאי לקחת קורסים אלו
  קורס אינטרנט
 3. קורס אינטרנט
 4. אינטרנט. נשמע כל כך בסיסי כיום, אך לא לכולם. חושבים שאתם צריכים קורס אינטרנט למתחילים? כאן מתחילים
  קורס הכרת המחשב
 5. קורס הכרת המחשב
 6. קורס הכרת המחשב למבוגרים או קורס הכרת המחשב למתחילים הוא קורס שכל אדם שפוחד ממחשבים ורוצה ''להכנס לעניינים''. איזה קורסים קיימים ומה לומדים בהם?
  קורסים למשתמשי מחשב
 7. קורסים למשתמשי מחשב
 8. למי נועדו קורסים למשתמשי מחשב ומה לומדים בהם
טיפ
מחפש קורס מיקרוסופט רשמי בצפון? בדוק שהחומרים הנלמדים מקוריים וכלולים במחיר

על ידי מכללת מדיאטק ג'ון ברייס בע''מ
ענף ההייטק הוא שם כולל לתת ענפי טכנולוגיה מתקדמים. במקרים רבים הכוונה היא למקצועות המחשבים השונים, אולם לא אחת מדובר בענפי תעשייה אחרים במסגרתם משתמשים במתקנים ובמכשירים מבוססי תוכנה וטכנולוגיה, או ענפים שונים המייצרים ועובדים על חומרה. מקצועות כמו למשל הנדסת מכשור רפואי, ניהול מערכות מידע, ביוטכנולוגיה, עריכת מעגלים מודפסים, פיתוח אפליקציות, הטמעת ויישום מערכות בינה עסקיות ועוד. כולם נכנסים תחת קטגוריה של מקצועות הייטק.
 

למה ללמוד קורסים להייטק?

קורסים להייטק הינם קורסים שמתאימים למי שרוצה לבסס לעצמו קריירה בהייטק. בענף ההייטק קיים מגוון רחב של תפקידים, ועל כן גם טווח משכורות רחב, אולם גם עבור המתחילים בתחום, המשכורת נחשבת גבוהה מהממוצע במשק. בנוסף, מדובר בתחום מגוון ומרתק, המאפשר אופציות קידום הן מבחינה תעסוקתית והן מבחינה מקצועית. זהו תחום דינמי אשר נמצא תמיד בתהליך פיתוח והתקדמות, ועל כן גם רמת השחיקה נמוכה, מכיוון שתמיד יש חידושים ופריצות דרך בתחום. כמו כן, ניתנת יד רחבה ליצירתיות ושיקול דעת עצמאי.
 

מה לומדים בקורסים של הייטק?

קורסי הייטק מחולקים לכמה תתי תחומים, כאשר כל תחום מתמחה בענף אחד מכל ענפיו הרבים של ההיי טק. התחומים המרכזיים בלימודי היי טק כוללים קורסים בתחום תכנות ופיתוח תוכנה, קורסים בתחום רשתות ומחשבים, קורסים בתחום אבטחת מידע, קורסים בתחום מערכות מידע, קורסים בתחום החומרה והאלקטרוניקה, קורסים בתחום אופיס, קורסים בתחום ניהול, פיתוח ועיצוב אתרים, וכן קורסים בתחום השיווק והמכירות. כל תחום מאגד תחתיו את כל הקורסים הספציפיים הרלוונטיים לאותו תחום. ניתן כמובן ללמוד קורס אחד אבל כדי להתמקצע באופן מעמיק, מומלץ לבחור כמה קורסים רלוונטיים מאותו תחום ובכך לשפר את המומחיות, המקצועיות, הידע והכלים בתחום. זה גם יעזור לכם למצוא עבודות טובות יותר במשרות בחירות יותר. כמו כן, מומלץ להמשיך גם לקורסי המשך.
 

מה חשוב לדעת?

ענף ההייטק הינו ענף רחב ומגוון, הטומן בחובו הרבה אפשרויות לימוד ותעסוקה. זהו עולם שנמצא תמיד בתזוזה ולא מפסיק להתקדם. לכן, מי שבוחר לעסוק באחד מתחומי הענף הזה, מומלץ לו להתעדכן תדיר בחידושים האחרונים ובמידת הצורך, ללמוד קורסים מתחדשים ומתקדמים יותר. המעקב אחר החידושים וקידמה מוסיפים כמובן למקצועיות ולאפשרויות הקידום המקצועי בענף.
 

תשובות לשאלות נפוצות

 

 

מהם קורסים להייטק?

קורסים להייטק הוא כל קורס המכשיר אותך לענף ההייטק. אנשי מקצוע רבים עושים הסבה לתחום ההייטק המתפתח. קורסים להייטק מאפשרים את ההסבה הזו.
 

מהי מטרת הקורסים?

מטרת הקורסים היא להפגיש את התלמידים עם מושגים מענף ההייטק ולתת כלים מעשיים בכל מקצוע או תחום שתבחרו.
 

מהם תכני הקורסים?

תכני הקורסים משתנים מקורס לקורס אך ככלל הם מקיפים את הנושאים הבאים: שיווק ופרסום, רישום פטנטים, רשתות תקשורת, מערכות הפעלה, גרפיקה ממוחשבת, שפות תוכנה בסיסיות, ניהול מוצר, הקמת תוכנית עסקית, גיוס מקורות מימון ועוד ועוד.

אילו סוגי קורסים ישנם?

יש מגוון עצום של קורסים להייטק לכל נישה בענף: קורס סטארטאפ, קורס ניהול ושיווק, קורס גיוס כספים, קורס מכירת מוצר, קורס פרסום באינטרנט, קורס פיתוח תוכנה ועוד ועוד.
 

מיהו קהל היעד של הקורסים?

קהל היעד של קורסים להייטק הוא כל אחד הרוצה לעשות הסבה מקצועית לענף ההיטק, יזמים בעלי רעיון מקורי שאינם יודעים כיצד לפתח אותו או אנשי מחשבים המעוניינים להשתלב בעולם ההייטק.
 

מהם אפשרויות התעסוקה בתום הקורסים?

תלוי. בתום קורסים להייטק תוכל להתחיל לבצע את היוזמה, לפתח מוצר או תוכנה, להשתלב בכל חברת הייטק כמתכנת, משווק או פרסומאי. כל האפשרויות פתוחות.
 

כיצד בוחרים קורס?

את הקורס בוחרים לפי כיוון הקריירה בה אתה מעוניין. אם אתה מעוניין להריץ חברת סטארטאפ תלך לקורס סטארטאפ או קורס פיתוח מוצר. בנוסף חשוב לבדוק את רמת התכנים המוצעים בקורס, את רמת המרצים ואת אפשרויות היישום התעסוקתי בתום קורסים להייטק.
 

כמה זמן אורכים הקורסים?

הקורסים יכולים לארוך בין שלושה חודשים לשנה, תלוי בהיקף התכנים הנלמדים. כמו כן, קורסים להייטק יכולים להילקח בלימודי בוקר או ערב, תלוי ביכולת של התלמיד.
 

כמה עולים הקורסים?

קורסים להייטק נחשבים יוקרתיים במיוחד ויכולים לעלות על אלפי שקלים ואף יותר. לכן, חשוב לעשות סקר שוק מקיף ולהיות סגורים על תחום בענף ההיטק בו אתם רוצים לעסוק.

 

טיפ
מחפש קורס מיקרוסופט רשמי בצפון? בדוק שהחומרים הנלמדים מקוריים וכלולים במחיר

על ידי מכללת מדיאטק ג'ון ברייס בע''מ
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא קורסים להייטק? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש קורסים להייטק?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורסים להייטק
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]