תפריט נגישות

לידים לעסקים

קורסים לגמול השתלמות

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
998,717
עובדים רבים במסגרת עבודתם יוצאים לקורס גמול השתלמות. מושג זה מוכר יותר לעובדים במגזרים הממשלתיים והציבוריים, כגון מערכת החינוך, עובדי עיריות, אחיות, סייעות, עובדים במתן כוח אדם ועוד. קורסי גמול השתלמות מטרתם להרחיב את הידע והמקצועיות של העובד בתחום עבודתו.  עובד המרחיב את הידע שלו תורם יותר לעובד ובנוסף עובד המקבל קורס השתלמות יהיה בעל מוטיבציה גובה יותר להיות פרודוקטיבי בעבודתו.
 

מטרת קורס גמול השתלמות

קורס גמול השתלמות מטרתו לאפשר לעובד להרחיב את הידע ולרכוש מיומנות חדשות אשרי יסייעו לו בתחום עבודתו. למשל גננת היוצאת ללמוד קורס גמול השתלמות בגישות שונות לחינוך, אדם שעובד במתן שירות לקוחות שילמד קורס על גישות במתן שירות. הקורס יסייע לו בשיפור מתן השירות ללקוחות.
 
במקומות עבודה רבים מאפשרים לעובדים לבחור קורס גמול השתלמות גם בתחומים שאינם קשורים באופן ישיר לעבודתם או לתחום עבודתם. קורסים שונים כגון קורס גרפולוגיה, קורס מדעי המדינה, קורס בתולדות עם ישראל וכדומה. מאפשרים לעובד ולמוד תחומים אחרים המעניינים אותם בשעות הפנאי, להרחיב אופקים ולשבור את שגרת העבודה, או לקדם אותם לקראת תואר שיסייע להם בקידום בעבודה. מחקרים הראו שבמקומות שבהם נתנו לעובדים לבחור קורסים שאינם בעלי זיקה לעבודתם, בחרו העובדים קורסים שקרובים לתחום עבודתם.
 
במהלך העבודה זכאי כל עובד לקורס גמול השתלמות שתמורת היציאה לקורס יקבל עבורו מענק כספי. על העובד להראות תעודה כי למד 400 שעות בתחום התורם לעבודתו, בהתאם לזאת יקבל העובד מענק כחלק מהמשכורת או מענק כספי חד פעמי כפי שנקבע מראש.
 
הקורסים גמול ההשתלמות מתחלק לשניים: גמול א' וגמול ב' . גמול א' ניתן לקבל לאחר שהשלמתם 400 שעות תוך חמש שנים מיום הבקשה. גמול השתלמות ב' ניתן לקבל על 400 שעות לימוד שאינם כלולים בקורסים שלמדתם בגמול א' ולא ניתן לקבל זיכוי או פטור על אלו שכבר נעשו בעבר.
 

היכן ללמוד?

ישנם בתי ספר רבים המציעים קורסים גמול השתלמות בתחומים שונים: משאבי אנוש, קורסי אימון, מחשבים, חשבונאות, מנהל וארגון, לימודי שפות, גישור, מדעי החברה וכדומה. בדקו ראשית במקום העבודה האם ישנם הגבלות לבחירת תחום הלימוד. לפני שאתם נרשמים וודאו כי הקורס הוכר על ידי הוועדה לגמול השתלמות ועל ידי המעסיק  כקורס גמול השתלמות ועליו תוכלו לקבל את המענק בעתיד. ישנם בתי ספר שישכנעו אתכם כי תוכלו לקבל מענק גמול השתלמות עבור הקרוסים שלהם, אך חשוב לבדוק זאת לפני שאתם נרשמים.
 
בדומה לכל בחירת קורס אחר, קורסים אלו היא הזדמנות עבורכם להרחיב את הידע ללמוד מקצועות חדשים, בדקו מהו התחום המעניין אתכם להתפתח ובחרו מסלול לימודים שיקדם אתכם בתחום, בדקו אות המוניטין של בית הספר אליו אתם נרשמים, מהו הניסיון שלו בתחום אליו אתם נרשמים בדקו מהם תכני הקורס והאם הם מתאימים לרמת הידע שלכם בתחום. 

 


אז למה אתם מחכים ?בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר בנושא קורסים לגמול השתלמות.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא קורסים לגמול השתלמות? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש קורסים לגמול השתלמות?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קורסים לגמול השתלמות