תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > בריאות ויופי > אסתטיקה > קוסמטיקה רפואית

קוסמטיקה רפואית

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 קוסמטיקאיות מובילות בתחום.

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,045,400
קוסמטיקה רפואית תחום המתמקד בעור הפנים, ומסתמך על מחקרים בתחום העור, הכימיה והביוטכנולוגיה. התפתחות המחקרים והמוצרים לעור הפנים. הקוסמטיקה הרפואית, שמה דגש על פיגמנטציות בעור הפנים, הזדקנות העור ואקנה. הטיפול של הקוסמטיקה הרפואית הוא בניית מערך טיפולי אינדיבידואלי המבוסס על אבחון של העור. קוסמטיקה רפואית מסתמכת על חומרי טיפול המבוססים על מחקרים שהוכיחו את יעילותם ובאישור משרד הבריאות.
 

קוסמטיקה רפואית מהי?

קוסמטיקאית שרכשה את הידע של קוסמטיקה רפואית, היא בעלת ידע מעמיק בתחום העור, התכשירים והיכרות עם הדרמטולוגיה (הזדקנות העור). התכשירים שקוסמטיקאית רפואית משתמשת הם בעלי ריכוז חומר פעיל מקסימלי וברמה הטהורה הגבוהה ביותר.
 

קוסמטיקה רפואית - ההכשרה

קוסמטיקאית רפואית עוברת הכשרה מיוחדת בתחום כגון כימיה קוסמטית, טיפול באקנה, טיפול בפילינג, פיגמנטציות ועוד. היא בעלת ידע קליני בנושא העור ועובדת על פי שיטות עבודה מתקדמות וממשיכה להתעדכן בתחום ובמחקרים חדשים בנושא עור הפנים ומגוון הטיפולים.
טיפול אצל קוסמטיקאית רפואית כולל תחילה אבחנה של סוג העור, ודרך הטיפול בו. ההכשרה של קוסמטיקאית רפואית כוללת טיפול פילינג עמוק, טיפולי חמצן לפנים, העלמת נימי דם, העלמת כתמי פיגמנטציה ועוד.
 

קוסמטיקה רפואית - כדאי לדעת

קוסמטיקה רפואית הוא תחום פרוץ, אין מעקב אחר הקוסמטיקאיות, וישנן מתיימרות להציג עצמן כקוסמטיקאיות רפואיות, חשוב לפני טיפול לוודא שאכן לקוסמטיקאית יש את ההכשרה ואת הידע הנחוצים לסוג הטיפולים שהיא מציעה. שסוג התכשירים שהיא משתמשת הם באישור משרד הבריאות. והכי חשוב טיפול שנעשה בצורה נכונה יראו את התוצאות על העור.


אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא קוסמטיקה רפואית? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש קוסמטיקה רפואית?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קוסמטיקה רפואית
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]