תפריט נגישות

לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
998,222
אולי תרצו לקרוא על...
    קבלני בניין - כיצד בוחרים קבלן ראוי?
  1. קבלני בניין - כיצד בוחרים קבלן ראוי?
  2. קבלני בניין הם אנשי המקצוע שבזכותם קמים פרויקטים גדולים לחיים. אז איך בוחרים קבלן בניין ראוי?

רשימת קבלנים מומלצים

בחר איזור
לוק בניה ושיפוצים
לוק בניה ושיפוצים
עסק זה טרם דורג

השוואת הצעות מחיר בנושא קבלנים


המדריך להעסקת קבלנים

אחת לתקופה, יש לנו צורך בעזרתם של בעלי מקצוע אשר יבנו, ישרטטו, יתכננו ויבצעו אי אלו פעולות שונות, בכדי לעשות זאת, נהוג לפנות לאנשי ביצוע, המוכרים בשמם הנפוץ יותר: קבלנים. במאמר זה נסקור מי הם קבלנים ומהם התחומים בהם הם נותנים שירות, ובנוסף, נסייע לכם בהחלטה החשובה אילו קבלנים כדאי לבחור לצורך ביצוע דרישה כזו או אחרת.
 

מי הם קבלנים?

קבלנים הם לרוב גופים עצמאיים שיכולים להיות אדם פרטי, עסק או תאגיד. קבלנים מספקים שירותים וסחורות בהתאם לתנאים שהוגדרו על ידי הלקח בחוזה. ברוב המקרים, קבלנים לא יעבדו באופן קבוע עבור לקוחותיהם, אלא, ינהלו את עבודתם תוך תקופה המוגדרת בחוזה.
 
במדינת ישראל, על מנת לשמש בתור בעלי מקצוע המוגדרים כקבלנים, יש צורך לקבל רישיון ממשרד התמ"ת. רישיון זה ניתן בהתאם לתנאים המוגדרים כחוק כגון: ניסיון ותעודה לעסוק בתחום ואי הרשעה בעבירה חמורה. בנוסף, קבלנים רבים רשומים תחת "התאחדות הקבלנים והבונים בישראל". התאחדות זאת, מטרתה להגן על זכויותיהם של הקבלנים בארץ, והיא משמשת גם כגורם בורר במקרה של סכסוך בין קבלנים ללקוחותיהם.
 

מדוע להשתמש בשירותיהם של קבלנים?

קבלנים בעלי ניסיון וכישורים מתאימים, יבטיחו כי הפרויקט לו אתם זקוקים, יתבצע עד לפרטים הקטנים ביותר. שמם של קבלנים אלו תלוי בזה. בנוסף, כאשר משתמשים בשירותים של בעלי מקצוע המשמשים כקבלנים, כל העבודה תיעשה על ידם, כולל התכנון, רכישת החומרים, הביצוע והגימור הסופי, מה שמבטיח לכם ראש שקט.
 

באילו תחומים עוסקים קבלנים?

מרבית הקבלנים הם בעלי מקצוע העוסקים בתחום הבית והבניין כגון: אדריכלות, שיפוץ, ריצוף, נגרות, חשמל, גינון, בריכות, אינסטלציה, קירוי, בידוד, גבס וכן הלאה. נהוג להתייחס למונח קבלנים גם כאשר מדובר על חברות כוח אדם, או כאשר מדובר על קבלני קולות העוסקים באיסוף קולות בעת בחירות.
 

כיצד בוחרים קבלנים?

בהתאחדות הקבלנים עצמה, יש למעלה מ-2,500 קבלנים, נוסף להם, יש עוד בעלי מקצוע רבים שאינם חברים בהתאחדות זו. מספרם העצום של הקבלנים, לא מסייע לנו בעת חיפוש אחר קבלנים טובים והגונים, שיבצעו את עבודתם במקצועיות. על מנת לבחור את הקבלן הטוב ביותר, לא מספיק לבצע השוואת מחירים בין קבלנים שונים, אלא, מומלץ לשאול ולברר את הנתונים הבאים: האם הקבלן מחזיק ברישיון ממשרד התמ"ת? האם הוא חבר בארגון כלשהו? מהם שנות הניסיון של הקבלן? האם מדובר באדם פרטי או חברה? מהו גודל החברה? מהו גודל הצוות שיעמוד לרשות הפרויקט? האם הקבלן יבצע את כל הפרויקט או ייעזר בקבלני חוץ? מהו לוח הזמנים של הפרויקט? האם עובדי הקבלן מבוטחים? מהו העירבון לכך שהעבודה תתבצע במלואה? מהי עלות הפרויקט? האם יש עלויות נוספות או חריגות? ובעיקר- אל מי ניתן לפנות במקרה של בעיה או חוסר הבנה?
 
זכרו, כי אתם מפקידים את הבית שלכם, הפרטיות שלכם וההשקעה הגדולה ביותר שלכם, בידי בעלי מקצוע אשר לא בהכרח התוועדתם אליהם בעבר, ועל כן, על מנת להימנע ממצבים לא נעימים ומהפסדים כספיים, חשוב להקפיד ולעמוד על הקריטריונים שצוינו לעיל, ולבקש המלצות מלקוחות קודמים.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא קבלנים? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש קבלנים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא קבלנים
אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]