השוואת מחירים > לבית לגן ולמשרד > לגן > פרגולות

פרגולות

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

רשימת מתקינים מומלצים

  • דשא סי

    דשא סי

    5 המלצות

  • רועי אופק עבודות עץ

    רועי אופק עבודות עץ

    עסק טרם דורג

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,127

השמש של ארצנו לא פעם מבריחה אותנו אל הבית, גם שיש לנו גינה יפה ומושקעת לא תמיד אנו יכולים לשבת בה. פרגולות עץ מאפשרות לנו לשבת בגינה בכל שעות היום ליהנות מקפה ובריזה טובה. פרגולות עץ מגנות עלינו גם בימי החורף. מעבר לאפשרות לשבת בגינה בכל עונות השנה, פרגולות עץ מהווה עיצוב נוסף לגינה או למרפסת והופכות את הגינה למקום שנעים לבלות בו.
קיימים סוגים שונים של פרגולות עץ, פרגולת עץ רב שכבתי, פרגולה גושנית, פרגולה תלויה ועוד.
 

מהי פרגולה גושנית

פרגולה גושנית הינה פרגולה הבנויה מלוחות עץ עבים ומאסיביים. פרגולה גושנית הינה בעלת מראה מיוחד הכולל עמודים מעץ גושני וקורות עליונות המהוות את תקרת הפרגולה. פרגולה גושנית מתאימה לעבודה עם חומרי גלם אחרים כגון ברזל, בד ועוד.
פרגולה גושנית בנויה לרוב מעץ אלון גושני, עץ אמריקאי, עץ אלון, עץ קליר ועוד. פרגולה גושנית הינה בעלת מראה מאסיבי כפרי. חיתוך העצים הינו גס השומר על המראה המיוחד של הפרגולה. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי למרות המראה המאסיבי פרגולה גושנית אינה פרגולה החזקה ביותר, ולא פעם מראה הסדקים בעץ שהינו טבעי יכול לפגום בחוזק של הפרגולה.
העלות של פרגולה גושנית הינה גבוה יותר מסוגי הפרגולות האחרות. הסיבה לכך היא בכמות חומר הגלם הרב לשם בניית הפרגולה, בכמות העבודה הנדרשת לעיבוד העץ והעבודה הנדרשת על מנת לבנות פרגולה זו.
 

בחירת פרגולה גושנית

פרגולה גושנית הינה פרגולה מאסיבית חשוב להתאים אותה לגודל הגינה, גינה קטנה מומלץ להתקין פרגולה גושנית בהתאם לגודל או לבחור פרגולה מסוג אחר מתוך מגוון הפרגולות הקיימות.
בחרו את סוג העץ וצבע הפרגולה שיתאים לעיצוב הגינה, כמו כן חשוב לבחור איש מקצוע המתמחה בבניית פרגולה גושנית, לכל איש מקצוע יש את השיטה והדרך שלו לבנות פרגולה גושנית, חשוב לבדוק דוגמאות של פרגולות על מנת ללמוד על העיצוב המתאים לכם, ולוודא כי האיש מקצוע שבחרתם יודע לבצע את העבודה בהתאם לעיצוב המתאים לכם. לפני הזמנת איש מקצוע חושב לערוך השוואת מחירים בין החברות השונות על מנת ליהנות מפרגולה במחיר סביר ולא יקר מדי. 

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

ממוצע חוות דעת

ציון 5 מתוך 5 מבוסס על 5 ביקורות

היו רציניים אדיבים ופחות או יותר במחירים הכי נמוכים ואיתם התחלתי משא ומתן כרגע שוקל עם מי לסגור

על דשא סי מאת ארז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות