השוואת מחירים > בעלי מקצוע > בודקים ומפקחים > פיקוח בניה

פיקוח בניה

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,127

מה זה פיקוח בניה ולמה השירות נחוץ?

פיקוח בניה הוא שירות שנועד להבטיח את איכות בניית הדירה או הבית, לא פעם קורה שלוחות הזמנים משתנים, נגרמים ליקויים רבים בבנייה בשל חוסר ארגון וחוסר תשומת לב וכדומה, פיקוח בנייה בא לעשות סדר בכל אלה ולוודא שהבנייה מהתחלתה ועד סופה תהייה מאורגנת ועל פי דרישת הלקוח ולוחות הזמנים.
 
השירותים שנכללים בשירות פיקוח בניה בין היתר הם בדיקה ואישור לוח זמנים של הקבלן לביצוע, תיאום עם הרשויות לגבי ההתחברויות השונות בבית, בדיקה ואישור תוכנות ארגון אתר (כל אלה נעשים בשיתוף עם מנהל הפרויקט).
שירותים נוספים הם פיקוח צמוד בכל שלבי הבנייה והקפדה על הסדר והארגון של הבנייה, דיווח לרשויות על שלבי הביצוע ההתחלתיים, ביצוע מדידות על פי דרישת הרשויות ופיקוח ואישור מתווה. 

תפקידו של מפקח בניה

מפקח בניה הינו מהנדס בניה המכיר את העבודה לעומק. מפקח בניה יוכל ללוות אתכם משלב התכנון של הבית, מפקח בניה ידע להעריך את עלות החומרים ולבחון הצעות מחיר שונות, ינהל עבורכם את המשא ומתן מול הקבלנים השונים. מפקח בניה ידע לזמן את אנשי המקצוע בהתאם להתקדמות הבניה, מעבר לזאת יפקח כי העבודה תעשה בצורה הטובה ביותר עבורכם ועמידה בתקציב שקבעתם. מפקח בניה יוכל לתרום מהניסיון שלו, כגון תיווך ביניכם לבין אנשי מקצוע, טיפים בעת הבניה שתסייע לכם לבנות את בית חלומותיכם.

כמו כן מפקח בניה אחראי לבדיקת טיב העבודה ולמתן הוראות במקרים בהם נדרשים תיקונים במקרים של חריגות מההוראות, תיקון טעויות במפרט, אישור שיטות ביצוע, מתן הסברים משלימים והנחיות בנייה, מעקב אחר מערך הבדיקות של הקבלן, בדיקת טיב החומרים וניהול מערך ביקורת איכות לאורך כל הבנייה.
 

איך בוחרים חברה של פיקוח בנייה ואיזה שירותים הוא כולל?

פיקוח על בניה הוא שירות שמסייע לאנשים לבנות את ביתם בהתאם להוראות שניתנו בהתחלה ולנהל מעקב מקצועי ויסודי אחר הבנייה.
בחירת חברה שתבצע את הפיקוח היא לא קלה, יש לבחור בחברה שמחזיקה בצוות מהנדסים מקצועי, מקצועיות הפקח תניב תוצאות במהלך הפיקוח ותיתן ללקוח את הידיעה שבניית ביתו מתנהלת בידיים טובות.
 
פיקוח בניה כולל גם דיווח שוטף למזמין ולאדריכל וניהול דוחות מעקב באופן יום יומי, בדיקת חשבונות ואישור לתשלום, ניהול יומן עבודה, עריכת ישיבות תאום ותזמון עם האדריכל ועם המזמין, עזרה בקבלת היתר בנייה, עזרה בקבלת הצעות מחיר מקבלנים, שמירה על מסגרת תקציבית ועוד.

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

טיפים

כמו שלא קונים רכב יד שנייה בלי בדיקה לא קונים דירה יד שנייה בלי בדק בית!

על ידי המרכז הישראלי בדק בית

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות