תפריט נגישות

לידים לעסקים

 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,045,400
אולי תרצו לקרוא על...
    פילינג כימי
  1. פילינג כימי
  2. מתעניינת בטיפול פילינג כימי? מהן תופעות הלוואי וסיכונים של טיפולי פילינג ומה ההבדל בין פילינג כימי לפילינג רגיל
פילינג הינו קילוף העור במטרה להסיר תאי עור מתים מהשכבה העליונה של העור. מטרת הפילינג לסלק עור מת ולפנות את פני העור לתאים חדשים המעניקים לעור מראה רענן, לסילוק לכלוך מהעור והמרצת חילוף החומרים על פני העור. פילינג או קילוף העור נעשה כבר לפני אלפי שנים, אך בשנים האחרונות טיפול פנים כולל טיפול פילינג הכולל מגוון של טכניקות לפילינג.
 

סוגי פילינג 

למעשה ניתן למצוא מספר סוגי פילינג לעור. פילינג טבעי הנעשה באמצעות תכשירים קוסמטיקאית המכילים גרגרים עדינים. עיסויים הפנים עם התכשיר גורמים להסרת תאי העור המתים מהשכבה העליונה של הפנים. פילינג זה ניתן לעשות בבית או אצל קוסמטיקאית. פילינג עמוק יותר נעשה על ידי קוסמטיקאית המבוסס על חומרים טבעיים תכשירים אלו מוחדרים לעור וגורמים לקילוף העור לאחר מספר ימים. פילינג בנוני או פילינג עמוק מיועדים לשימוש מבוקר אצל קוסמטיקאית מוסמכת. טיפול שאינו מבוקר עלול ליצור לכוויות על העור או לצלקות.
 
פילינג לפנים נוסף הינו פילינג כימי. הפילינג כולל חומרים כימיים הגורמים לכוויות על השכבה העליונה של העור המעודדים צמיחת תאי עור חדשים. פילינג כימי רשאי לעשות רופא, מאחר שמדובר בסיכונים כגון זיהומים או צלקות לעור.
 

טיפול בבית 

פילינג הנעשה בבית באמצעות תכשירים המכילים גרגרים, מאפשר בבית בעזרת התכשירים לעסות את הפנים בתנועות סיבוביות, ניתן למצוא פילינג גרגרים דק, בנוני וגס. מומלץ לפני הפילינג לנקות את הפנים ולאחר הפילינג מומלץ למרוח על הפנים מסכה המזינה את העור במינרלים ובויטמינים המסייעת לכיווץ נקבוביות הפתוחות ולאחריו סרום. מומלץ לעשות פילינג פעם בשבוע על מנת לשמור על רעננות הפנים וניקיונם.


אהבתם ? המליצו עלינו
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא פילינג? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש פילינג?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא פילינג