השוואת מחירים > בריאות ויופי > בריאות > פטרת ציפורניים

פטרת ציפורניים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר, מלאו פרטים כדי לבצע השוואת מחירים בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

Yes please דמות
מלא פרטים

מלאו את הפרטים שלכם ונשוב אליכם עם עד 5 הצעות מחיר

השירות מוגש לגולשי האתר ללא תשלום וללא כל התחייבות

רקע
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006

1,173,151

 

זיהום על רקע פטרייה בציפורניים נקרא פטרת ציפורניים, היא יכולה להופיע משום הליכה ברגליים יחפות במקומות ציבוריים שם יש מרבצים של פטריות והן חודרות את הרגל אם יש בה חתך או פצע, כמו כן ישנן פטריות על העור שעוברות אל הציפורן משום שיש פגיעה במערכת החיסון.
 

מהי פטרת ציפורניים וממה היא נגרמת ?

ישנם אנשים שמתלוננים על הופעת פטריות בציפורניים לאחר טיפולי פדיקור או מניקור ומכאן ההנחה כי גם באמצעות מכשירי הפדיקור והמניקור עוברות אותן פטריות מאדם לאדם.
 

מדוע פטרת ציפורניים היא כל כך עמידה וכיצד נדע להבדיל בינה ובין טפיל אחר ?

פטרת ציפורניים נאחזת בבשר הציפורן וגם בשכבות העמוקות של העור, כמו כן היא מתפשטת במהירות ומכה שורשים היכן שהיא רק יכולה, אותם שורשים אינם מגיבים פעמים רבות לטיפול.
במקרים הקלים של פטריות בציפורניים תופיע נקודה כהה על הציפורן או קווים לבנים, לפעמים הציפורן מתעבה אך במקרים קשים ניתן לצפות כי הציפורן מתעבה ומלבינה עד מאוד, בשלב מאוחר יותר היא אף נושרת או מתנתקת מן העור, מתפוררות ואף מדיפות ריח לא נעים.
חוסר טיפול עלול להוביל להדבקת אנשים נוספים בפטרייה ואף לזיהום חיידקים בעור וכדי לבדוק האם יש לכם פטרת ציפורניים רצוי כי תערכו בדיקה אצל רופא עור והוא יאבחן איזה סוג של פטרייה גורמת לזיהום.
 

פטרת ציפורניים – כיצד מטפלים בה ?

כיום תוכלו לקבל משחות וטיפות, לקים ועוד מגוון מוצרים כדי לנסות ולהיפטר מהפטרת בציפורניים, לפעמים כשטיפולים חיצוניים לא מצליחים ממליצים הרופאים על טיפול תרופתי לחיסול פטרת ציפורניים אך יש לקחת בחשבון כי טיפול זה נחשב לטיפול תרופתי חזק למדי והוא עלול לגרום לנזק לכבד.
פטריות ציפורניים הן עקשניות במיוחד ולכן מאוד קשה להיפטר מהן רק באמצעות משחות או לקים, עם זאת לק שנקרא לוסריל נמצא כמועיל בחלק גדול מהמקרים, תפקידו לחדור לבסיס הציפורן, לעכב את גדילת הפטרייה ולהרוג באופן מוחלט את הפטרייה.
ולעניין הכדורים... הם נמצאו מועילים במיוחד ונותנים אותם גם לילדים שסובלים מתופעות של פטרת ציפורניים אך בד בבד הרופאים ממליצים לערוך בדיקות דם פעם בחודש בטיפולים ארוכי טווח ולאחר שבועיים מיום הטיפול לטווח הקצר.
בדיקות הדם נועדו לבדוק את השפעות הכדורים על הגוף ולא מן המבוטל שאם מבצעים בדיקות שכאלו ובתדירות גבוהה כל כך הרי שיש לשקול כמה וכמה פעמים אם לקחת את הכדורים.
פטרת ציפורניים – אין להמעיט בחשיבות הטיפול שכן היא עלולה להתפתח ולהיות מסוכנת ובעיקר מטרידה

אז למה אתם מחכים? בתי העסק ממתינים לפנייתכם. מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר.

דמות יס פליז

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות

סמל נגישות

תפריט נגישות