תפריט נגישות

לידים לעסקים

עמילות מכס

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

השוואת מחירי עמילות מכס


מה היא בעצם עמילות מכס? ומהו תפקידו של עמיל מכס?

עמילות מכס הוא למעשה תחום הקשור ביבוא ויצוא של סחורה מחו"ל דרך הים, היבשה והאוויר.
עמיל מכס הוא למעשה סוכן מכס המתפקד מול מחלקת הרכש של החברה ופועל מולה בתחומים מגוונים כגון- ייצוג מול רשויות המכס, הכנת ניירת מתאימה, הנפקת טפסים, סיווג הסחורה לצורך קביעת המיסוי ע"י סוכן המכס, העברת תשלומים לחברה המייבאת או המייצאת, שחרור מהמכס, ניהול מלאי וכן תמחור עלויות הייבוא / ייצוא.
 
רשות המיסים בישראל.

 

רשות המיסים בישראל.

 

רשיון "סוכן מכס"

רשיון "סוכן מכס" מתקבל רק לאחר שעמיל מכס למד בקורסים שיוחדו לתחום עמילות המכס, עבר בחינות קשות ותקופת סטאז' מבוקרת, כדי להיות מומחה בעמילות מכס, על אותו סוכן מכס להיות בעל נסיון רב בכל מה שקשור לסחר בינלאומי, סוכן המכס חייב להיות אדם בעל אמינות ורצינות בגלל תפקידו המורכב והחשוב.
 

קצת על חברות העוסקות בשירותי עמילות מכס

חברה המספקת שירות של עמילות מכס מספקת גם ייעוץ לגבי חוקיות היבוא (הסכמי סחר, רשיונות, אישורים וכד') ואף ייעוץ לגבי כדאיות העסקה.
מטרת העל של עמילות מכס היא צמצום הוצאות מיותרות וייעול ההליכים המתרחשים במסחר ימי/יבשתי ומתוך כך- שקט נפשי.
החברות שעוסקות בעמילות מכס מתעסקות פעמים רבות בתחומים נוספים הקשורים לכך וכך ממקדים את העבודה מול חברה אחת, השירותים הנוספים שמספקות חברות עמילות מכס הם ביטוחים ימיים, אריזה ואחסנת סחורה, תפעול הובלת סחורה ליעד הדרוש ומשלוחים לרחבי הארץ.
בנוסף, עמילות מכס דורשת יכולת תפקוד החלטית ומהירה, כל מה שקשור לטיפול בסחורה, לטפסים, למיסוי וכד'- צריך להתבצע במהירות וביעילות מקסימאליים.
 

עמילות מכס - ותק ונסיון

עמיל מכס בעל ותק ונסיון יכול להועיל מסיבות רבות בעיקר בגלל יכולתו "להזיז" דברים באופן מהיר ואפקטיבי הנובעת מהיכרותו את המסחר הימי ואת האנשים המנהלים אותו או חברות המספקות שירותים כאלו ואחרים הקשורים לתחום- קשריו עם גורמים אלו רק יכול להועיל.
בפניה לעמיל מכס חשוב לברר לגבי הותק והנסיון בתחום, לגבי התחומים העיקריים בהם הוא מתמחה וכן בנספחים. ברוב החברות- ממונה סוכן מכס ספציפי לטיפול בתיק הלקוח- כדאי לבדוק זאת כדי שלא תטורטרו בין נותני שירות, במידה וממונה עבורכם סוכן מכס אישי- בררו מהו אופן ההתקשרות איתו, מה קורה במצב חירום- האם יש מוקד המטפל בכך?

 

שאלות ותשובות בנושא עמילות מכס

מהי חברת עמילות מכס?

חברת עמילות מכס היא חברה המייצגת אתכם מול רשויות המכס בעלת ניסיון בכל הקושר לסחר בינלאומי. החברה תדאג לכל הקשור בתחום הייצוא והייבוא, תכין את הטפסים הנדרשים ותדאג לשחרר את המטען בצורה המהירה ביותר.
 

האם כל מוצר שאני קונה בחו"ל חייב במכס?

כל מוצר שקונים בחול חייב בתשלום מס. ישנן הקלות שונות, אך לרוב כל מוצר שקונים בחו"ל חייב לבדוק אם חייב במס ולשלם בהתאם.
 

אני מעוניין לייבא סחורה מאירופה אילו תשלומים עלי לשלם?

ראשית עליך לשלם על הובלה לארץ, שנית לשלם מכס 12% ומע"מ 16% ולשלם לשירותיו של עמיל מכס.
 

אני רוצה לייבא דברים מסין, כמה יעלה לי לשלם במכס?

חשוב שתפנה לחברת עמילות מכס או עמיל מכס על מנת שיבדוק את הסכום שעליך לשלם. הסכום משתנה בהתאם לסיווג הסחורה.
 

אני רוצה לקנות רכב בייבוא אישי האם אני צריך את שירותיה של חברת עמילות מכס?

באופן עקרוני ניתן לעשות את התהליך לבד. אך עמיל מכס מקצועי יעשה עבורך את כל הבירוקרטיה הרבה הכרוכה בכך, ידאג לשנע את הרכב מבלי שיינזק וישחרר אותו מהמכס בהקדם האפשרי ללא עיכובים. עמיל נכס חוסך לך הרבה כסך וזמן יקר.
 

האם אני חייב לפנות לחברת עמילות מכס?

לא, אינך חייב לפנות ואפשר לבצע את ההליך לבד, אך חשוב שתדע שישראל חתומה עם האיחוד האירופאי על הסכמים שונים המקטינים או מבטלים חלק מהמכס הקבוע בחוק במקרים שמייבאים את המוצר ממדינות ההסכם.
 

האם חברת עמילות מכס אחראית גם על שילוח הסחורה או ביטוח הסחורה?

חברות עמילות מכס כיום כוללת גם מרכיבים נוספים כגון: הבלה יבשתית, הובלה ימית, אחסון סחורות, ביטוחים,שינוע יבשתי ועוד. היתרון בפניה לחברת עמילות מכס שתוכלו לקבל לא רק שחרור הסחורה ממכס אלא גם שירותים נוספים שיקלו עליכם את החיפוש אחר שירותים אלו.
 

מה חשוב לבדוק לפני שאני מתקשר לחברת עמילות מכס?

חשוב לבדוק את הניסיון של החברה בתחום שבהם אתה מעוניין לקנות מוצרים. חשוב לבדוק את האמינות של החברה והמוניטין של החברה. חברה בעלת מוניטין וניסיון תהיה מקושרת בהסכמים מסחריים עם חברות שונות בעולם, שיכולים להביא להורדה במחיר עבורכם. חשוב לערוך השוואת מחירים על מנת שתוכלו לקבל את המחיר האידיאלי עבורכם.
 

התקשרתי מול חברת עמילות מכס מה עלי לבדוק?

חשוב לבדוק כי הסוכנים שעובדים בחברה הם בעלי רישיון לעסוק בתחום. שהחברה בעלת ניסיון בתחום המוצרים שהנכם רוצים לייבא או לייצא, בדקו את האמינות של החברה, בקשו לדבר עם לקוחות שלה.
 

אני מתכוון לעשות עלייה לארץ לאחר שנים רבות שלא הייתי פה, האם אני צריך את שירותיה של חברת עמילות מכס?

כן, גם שמביאים ציוד אישי חייב לעבור דרך המכס. עמיל מכס יסייע לכם בהעברתה ציוד החל מהשילוח ימי, אווירי, בביטוח הציוד שלכם ושחרורו במכס.
רוצים שנחזור אליכם עם הצעות מחיר בנושא חימום תת רצפתי? השאירו שם וטלפון או התקשרו 5959* בכל שעה
איך זה עובד?
סגור

מחפש עמילות מכס?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא עמילות מכס

סגור

השוואת מחירי עמילות מכס

אתר זה משתמש ב'עוגיות' לצרכים שונים. פרטים נוספים בהצהרת הפרטיות
[ סגור ]