עיצוב מטבחים 2017 - משהו חדש מתבשל בבית - יס פליז

תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > בעלי מקצוע > אדריכלות ועיצוב > עיצוב פנים > מאמרים > עיצוב מטבחים 2017 - משהו חדש מתבשל בבית

עיצוב מטבחים 2017 - משהו חדש מתבשל בבית 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,084,307
למאמרים בנושא עיצוב פנים
השנה זה חייב לקרות
השנה זה חייב לקרות
השנה זה חייב לקרות! אבל איך עושים את זה בעצם??? כמה מילים ממעצב פנים על התהליך. ...
כיצד תעצבו נכון את הבית שלכם
כיצד תעצבו נכון את הבית שלכם
אתם ודאי מכירים את הרגע הפתאומי הזה שבו פשוט נמאס לכם מאיך שהבית שלכם נראה. הסלון מרגיש ...
עיצוב חדר אמבטיה מנצח - אקסטרווגנטי או פרקטי ונוח?
עיצוב חדר אמבטיה מנצח - אקסטרווגנטי או פרקטי ונוח?
אנחנו כל היום מבלים בריצות. קמים בבוקר, רצים לעבודה, מתרוצצים בין פגישה לישיבה, רצים ...
7 עצות שימושיות לעיצוב סלון קטן
7 עצות שימושיות לעיצוב סלון קטן
חלק גדול מן האוכלוסייה, מתגוררים בדירות קטנות של 2-3 חדרים. העובדה שהמרחב קטן לא אומר ...
הטרנדים החדשים בעולם עיצוב הפנים
הטרנדים החדשים בעולם עיצוב הפנים
כמדי שנה, גם הפעם התאספו מיטב המוחות היצירתיים כדי להכתיב ולהוביל את השינוי המרענן ...
סקר גולשים
 לפי מה תבחר מעצב פנים?

לפי הכרות והמלצות
לפי המחיר
לפי התרשמות מאתר האינטרנט שלו
לפי מבחר עבודות וסגנון
שלח לצפיה בתוצאות >
מרבית האנשים נוהגים לשפץ ולהחליף את המטבח אחת ל-10-15 שנה. מרביתנו מחליפים את המטבח כאשר אנחנו רוצים לשנות את העיצוב של הבית כאשר המטבח מהווה את המרכז שלו, או כאשר המטבח איננו יכול לשרת אותנו עוד כנדרש, מבחינת גודלו והחלוקה שלו. אז האפשרות היחידה שעומדת בפנינו, היא להרוס את המטבח ולבנות במקומו מטבח בעיצוב חדש.
 
עצם העובדה שלעיתים תכופות אנחנו בוחרים להחליף מטבחים, יוצרת תחלופה גבוהה יותר של טרנדים בעיצוב מטבח לעומת בחדרים אחרים. מה עוד שעיצוב מטבח טומן בחובו הרבה מאוד אפשרויות. הן במבנה שלו, בריהוט, בחלוקה הפנימית שבו, בצבעים ובחומרים בהם נהוג להשתמש.
 
במאמר זה נציג בפניכם טרנדים בולטים בעיצוב מטבחים בשנת 2017, וכן נציג בפניכם חומרים וצבעים בהם נהוג להשתמש כיום בעיצוב מטבח. מן הסתם הטרנדים והחומרים שנזכיר מתאימים לתקציבים מסוימים, אם התקציב שלכם שונה, אתם יכולים לנסות לשלב בתהליך העיצוב שלכם, חלק מסוים מהטרנד או להשתמש בכלים מסוימים שיעזרו לכם לעצב את המטבח באופן שיעמוד בצרכים שלכם בכל מקרה.
 

טרנדים בעיצוב מטבח

אנחנו יכולים לראות היום 2-3 טרנדים בולטים בעיצוב מטבחים. כאשר הראשון והבולט שבהם הוא, המטבח הפתוח. אין כמעט היום בתים שעושים מטבח סגור. המטבחים כיום פרוסים לרווחה, ופתוחים לפינת האוכל ולסלון. לעיתים יש הפרדה חלקית באמצעות אי או חצי קיר, אך הרעיון של מטבח פתוח נשאר. הוא גם מוסיף אור, גם יוצר מרווח, וגם פותח את המטבח ומאפשר לריחות לזרום בכל הבית.
 
עיצוב מטבח 1

עיצוב מטבח 1 (רמי מור עיצובים)

טרנד בולט אחר הוא שימוש בקיר אחד עד שניים בלבד. בעבר היה נהוג להשתמש בכל הקירות שיש למטבח, כיום יש נטייה למינימליזם. כאשר המטבח פתוח, אז הוא יכול להתבסס על מקסימום 3 קירות, לא תמיד נהוג להשתמש בכולם, ולמעשה ברוב המטבחים החדשים נהוג להשתמש ב-2 קירות בלבד, כאשר גם אז, אם ניתן, משאירים ארונות רק למטה כאשר חלקו העליון של הקיר חשוף או לחילופין יש בו מדפים. זה יוצר תחושה של פתיחות ומאפשר גם עבודה יותר נוחה. בחלק העליון של הקיר נהוג להתקין קולט אדים שמשתלב בעיצוב המטבח.
 
טרנד אחר מקובל, הוא שימוש בצבעים בהירים למטבח. אם בעבר היה נהוג להשתמש הרבה בצבע חום על גוונים שונים, אזי שכיום נהוג להשתמש יותר בצבע הלבן או אפור מתכת. מתוך כוונה לשמור עלהאור במטבח. צבעים אלו תפסו בעיקר במטבחים בסגנון המודרני והכפרי האנגלי שהפכו פופולאריים מאוד במהלך השנים, גם במחזותינו.
 
אם אנחנו מדברים על מטבח מודרני, אז יש להזכיר שאנחנו יכולים לראות כיום שימוש הולך וגובר בחומרי מתכת וזכוכית, אלה באים על חשבון שימוש בעץ במטבחים. למשל כאשר יש צורך בחיפוי קירות במטבח, ארונות ומגירות. מצד אחד, זה יוצר אווירה יותר קרה לכאורה, מצד שני הרבה יותר קל לנקות ולתחזק מטבח מודרני ממתכת וזכוכית מאשר מטבחים בסגנון פרובנס או מטבח אנגלי מעץ, שעלול לספוג את האדים והכתמים בעת הבישול.
 
לימור סופר

לימור סופר (לימור סופר אדריכלות ועיצוב פנים)

מטבח מודרני משתלב היטב גם השינוי שחל במכשירי החשמל במטבח ובעיצובם. אנחנו יכולים לראות היום הרבה יותר מקררים, תנורים ומיקרוגלים, עשויים מתכת כסופה מבריקה. כך הם משתלבים היטב במטבח. כאשר אנחנו מעצבים את המטבח, חשוב מאוד לשמור להם מקום כך שיאפשרו עבודה נוחה ולא יפריעו לעיצוב הכולל של המטבח. ישנם עיצובים בהם כל מכשירי החשמל במטבח נמצאים באזור אחד, בזמן שבחלק השני של המטבח, נמצאים הארונות עם השיש ומשטחי עבודה מובנים עליו.
 

(מימי נורי עיצוב ואדריכלות פנים)

לסיכום, התחום של עיצוב מטבחים פותח בפנינו בשנת 2017 אופציות רבות שמאפשרות לנו להפוך את המטבח לאזור עבודה ייחודי, נוח, ויפה.


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא עיצוב פנים. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש עיצוב פנים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא עיצוב פנים

X

השוואת מחירי עיצוב פנים