מעצבות פנים או מעצבי פנים - יס פליז

תפריט נגישות

לידים לעסקים
השוואת מחירים > בעלי מקצוע > אדריכלות ועיצוב > עיצוב פנים > מאמרים > מעצבות פנים או מעצבי פנים

מעצבות פנים או מעצבי פנים 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו משנת 2006
1,084,307
למאמרים בנושא עיצוב פנים
עצות מנצחות לעיצוב בית מושלם
עצות מנצחות לעיצוב בית מושלם
חלק נכבד מחיינו מוקדש לטובת שדרוג הבית בו אנו גרים. המקום הפיזי הכי חשוב בחיינו הוא ...
כמה עולה עיצוב פנים ועל פי מה נקבע המחיר?
כמה עולה עיצוב פנים ועל פי מה נקבע המחיר?
כיום, עיצוב פנים נחשב לתחום מתפתח שמשתנה בתדירות גבוהה, כשבמקביל ישנם מספר מגמות שעדיין ...
טיפים לעיצוב ותכנון נכון של הסלון
טיפים לעיצוב ותכנון נכון של הסלון
כשאנחנו מעצבים את הבית מחדש או מעצבים לראשונה בית חדש, חלק משמעותי מתקציב העיצוב אנחנו משקיעים ...
עיצוב פנים לדירות קטנות - כיצד לשמור על חלל מרווח?
עיצוב פנים לדירות קטנות - כיצד לשמור על חלל מרווח?
עיצוב פנים של דירה קטנה ממלא מספר תפקידים חשובים בנוסף לתפקיד הנראות והאסתטיות; הדירה ...
טיפים לעיצוב ומיתוג מחדש למשרד
טיפים לעיצוב ומיתוג מחדש למשרד
אנחנו משקיעים את מיטב כספנו וזמננו בחשיבה על עיצוב הסלון, המטבח או המקלחת, אבל מזניחים לחלוטין ...
סקר גולשים
 לפי מה תבחר מעצב פנים?

לפי הכרות והמלצות
לפי המחיר
לפי התרשמות מאתר האינטרנט שלו
לפי מבחר עבודות וסגנון
שלח לצפיה בתוצאות >
כשאתם מחליטים שאתם רוצים להעסיק בעל מקצוע שיעצב עבורכם את הבית, חשבתם מה בדיוק אתם מחפשים? מעצב פנים או מעצבת פנים? שאלה קצת מוזרה אבל אולי תתפלאו לגלות שתחום עיצוב הפנים נשלט בצורה משמעותית על ידי מעצבות פנים ולא מעצבי פנים.
 
אם תעברו על רשימת 100 התוצאות הראשונות במנועי החיפוש בחיפוש אחר מעצבים תגלו שעל כל מעצב פנים יש 5 מעצבות פנים!
 
יתרה מכך, אם תבקרו בכיתה במכללה בה לומדים עיצוב פנים תוכלו למצוא פערים של מאות אחוזים בין כמות הגברים לבין כמות הנשים, לטובת הנשים כמובן.
 
אז למה זה קורה? מדוע יש רוב מוחץ של מעצבות פנים על גבי מעצבי פנים וחשוב מכך והשאלה האמתית, האם זה משנה עבורכם, הלקוחות.
 
נתחיל ונסביר למי מכם שאינו יודע, מעצב פנים הוא בהחלט נקרא בפי כל כמקצוע אך הוא אינו בהכרח מקצוע נרכש. כל אדם יכול להתעורר בבוקר ולהחליט שמהיום הוא מעצב פנים. עם זאת, יהיה לכם קשה לאתר מעצב או מעצבת פנים שלא למדו עיצוב פנים בבצלאל, טכניון או במוסדות מכובדים אחרים כך שלימודי עיצוב פנים הם אינם חובה למקצוע אך ככל הנראה הכרחיים להצלחה בתחום.
 
מה שמשפיע בסופו של דבר על כמות המעצבות בשוק הוא כמות המעצבות פנים שנרשמות ללימודי העיצוב. ומדוע נרשמות בעיקר נשים? כנראה שזה מתחיל מהבית.
 
נשים בישראל, כל עוד לא יוכח אחרת הן עדיין המלכות של הבית. הן דואגות שהבית יהיה נקי ומסודר ולרוב הן האחראיות העיקריות לגידול הילדים, לפחות בשלבים הראשונים בחייהם. גם אם בבית קיימת מנקה או עוזרת בית, היא מנוהלת לרוב על ידי האשה וכל אשה תגיד לכם שלהיות אמא זאת עבודה בפני עצמה.
 
במקרים רבים, כמו שאדם יגלה שיש לו קול יפה או שהוא יודע לשיר וילך לפתח את הכישרון שלו על ידי פיתוח קול, נשים עם חוש לסדר, אסטתיקה והפרקטיות הנדרשת מהם בניהול הבית יפנו להרחבת הכישרון והפיכת התחביב של שמירת הבית יפה ופרקטי למקצוע של ממש.
 
חלק גדול מעיצוב פנים הוא לא רק תכנון בתוך הבית או על גבי תוכנת מחשב אלא יציאה עם הלקוחות לבחירה וקניה של טפטים, רצפות, חיפויים, ריהוט, גופי תאורה ועוד לבית החדש שלהם. ומי מתאים יותר לעבודה מאשר נשים אשר ידועות באהבתם לשופינג וקניות.
 
אז אם רוב המעצבות החלו את דרכן בעיצוב פנים בגלל אהבה לעיצוב הבית, מה קורה עם מעצבי הפנים?
מבדיקה שערכנו, רוב מעצבי הפנים הגברים הם לא רק מעצבי פנים שלמדו עיצוב פנים או לא למדו אלא החלו את דרכם בלימודים לתואר אדריכלות ומשם הרחיבו את האופקים גם ללימודי אדריכלות פנים.
 
אדריכל הוא בוגר תואר באדריכלות שלימודיו ארכו לרוב כ-5 שנים. הלימודים כאן עוסקים לא רק בחלל הפנים של הבית אלא עיצוב ותכנון הבית מבפנים, מבחוץ ואף התאמתו לסביבה. אדריכל מוסמך לתכנן שינויים מבניים של הבית ולאשר אותם מול הרשויות. באדריכלות אפשר לעשות לימודי המשך לתארים והתמחויות נוספות כמו מתכנני קניונים, ערים ועוד.
 
כמובן שלא תטעו ולא תזלזלו לרגע במעצבי פנים אל מול האדריכלים. לעיצוב פנים יש רמות שונות של לימודים מקורסי העשרה וסדנאות בעיצוב ועד ללימודי תואר וגם כאן כדי להפוך את התחביב למקצוע נדרשת עבודה והשקעה קשה וכמובן אהבה לתחום העיצוב.
 
אז במי בוחרים? במעצב או מעצבת פנים? קרוב לוודאי שזה לא באמת משנה. בהנחה ואתם לא פונים לעיצוב בית כנסת, בו בוודאי לא תמצאו מעצבות אלא רק מעצבים, לעיצוב הבית שלכם אתם תבחרו את המעצב או המעצבת אליהם תתחברו הכי הרבה כי בתהליך של עיצוב הבית שלכם מה שחשוב זה לא המחיר אלא האם אתם מתחברים לעבודות קודמות של המעצבים והאם אתם מתחברים אליהם ברמה האישית וסומכים עליהם שיעצבו את הבית שלכם לשנים הקרובות והאם תהנו לבלות איתם שעות על גבי שעות בבית או בריצות בין החנויות לבחירת החומרים לבית.
 


Yes, Please! כאן כדי לחסוך לכם זמן וכסף בנושא עיצוב פנים. כדי לקבל הצעות מחיר מלאו את הטופס שמשמאל או התקשרו בטלפון 5959* 24 שעות ביממה כדי להשוות בין עד 5 עסקים מובילים.

איך זה עובד?
סגור

מחפש עיצוב פנים?
אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר!השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :
יס פליז
התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959*
לקבלת הצעות מחיר בנושא עיצוב פנים

X

השוואת מחירי עיצוב פנים